Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Meg lehet menteni a házasságot...

Meg lehet menteni a házasságot, ahol nincs semmi segítség és így a szülők soha nincsennek kettesben?

Figyelt kérdés

Borzasztóan megromlott a kapcsolatunk. Állandóan hol a gyerekek miatt veszekszünk, mert állandóan van valami hiszti, hol a pénz miatt, mert nehezen folyik be a fizetése, alig tud fizetni a munkahelye.

Délelőtt elmegy, hajnalban jön 6x egy héten. Eltávolodtunk egymástól, szinte már gyűlöljük egymást. Én hulla fáradt vagyok, mindent én csinálok, még a banki ügyeket is. Fáradt vagyok. Nagyszülők nincsennek, legalábbis nem érdeklődnek az unokák iránt, tegnap írtam nekik, megsértődtek, elküldtek az anyámba, hogy hogy képzelem, hogy utasítgassam őket, hogy unokázzanak-pedig pusztán segítséget kértem, leírtam így a tényeket. Após és az új fiatal nője teljesen elzárkóznak, pedig közel laknak, gazdagok. Én anyukám ritkán átjön 70 éves és nyáron vidéken lakik.

Napi szintű a vita, veszekedés. Mitévő legyek? Kettesbe még beszélgetni sem tudunk, folyton hangzavar van nálunk. Tiszta őrület.

3 gyerekünk van, legnagyobb 4,5éves.

Elválnátok vagy hogyan tovább?

Fizetett segítségre nincs pénzünk, alkalmanként a 3 gyerekre 4-5 e ft lenne.


2013. júl. 10. 13:09
1 2 3 4 5 6 7
 41/67 anonim ***** válasza:
a gyereke is csendesedjenek el...szép:(
2013. júl. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/67 anonim ***** válasza:
100%
Van valami az irományban???????????? 2013 van...nem arról szól az élet, hogy a férj el tudja tartani a családját egy fizetésből az asszonynak meg az a dolga, hogy szép legyen! A férjed kedves kérdező vegyen ki pár nap szabadságot és add át neki az otthoni stafétát, meglátjuk mennyire fog szalagot kötni a hajába este és frissen várni a vacsorával.... Amennyiben neki lehet a laptopot nézegetni neked sem tiltatja meg, hogy a telefonját nézegesd, hátha Te is tudnál jókat nevetni, vagy pontot tenni a házasságotok végére... Ne hagyd, hogy megalázzon szültél Neki 3 gyönyörű gyereket akiért közösen vállaltátok a felelősséget, hát hajrá, ha meg nem kér belőletek akkor mondja meg, a lelki terror néha még a fizikainál is nagyobb nyomokat hagy, Te egy okos, diplomás NŐ vagy, nem vagy senki kapcája!!!!!!!!
2013. júl. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/67 anonim ***** válasza:
100%
Még az jutott az eszembe, hogy ezt sok ezer nő így csinálta és mégis ennyi válás lett. Azért, mert a nők ebbe belefáradtak, hogy egy férfi csak kiszolgáltatja magát, mit az anyukájánál. A modern férfiak besegítenek, együtt csinálják a dolgokat. Ha ez nem tetszik neki, akkor tényleg egy elvált ember lesz belőle.
2013. júl. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/67 anonim ***** válasza:
A férjed egy bunkó! Ha van lehetőséged, akkor hagyd ott. Az már nagyon egy kapcsolat vége, ha direktbe megaláz. Én a helyedben tornáznék otthon, hogy visszafogyj a régi ruháidba, aztán próbálj meg csinosan öltözni, és ha őt nem érdekli, majd érdekel mást! Amúgy valszínú, hogy nője van, már bocs, de szerintem akkor viselkedik így egy férfi.
2013. júl. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/67 anonim ***** válasza:
Egy kapcsolat két emberen múlik,az,hogy bevállaltatok 3 gyereket 4 év alatt, a ti döntésetek volt,az hogy 3 gyerek sokba kerül ez nem újdonság,egy kapcsolatot ápolni kell,kell a sok beszélgetés,kettesben programok,és külön-külön is,nyilván előtte is volt problémátok,és az anyagiak is nagyon nagy gond,ha az embernek kevés a pénze,ezt közösen kell megoldani,nem rögtön a váláson gondolkodni,nincs nagyszülő kérjetek meg bébiszittert,nem hiszem,hogy egyszer-egyszer nincs erre pénz,beszélgessetek komolyan nem nyafogva és hisztizve hanem felnőtt ember módjára
2013. júl. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/67 A kérdező kommentje:

Felkeltek, este lefekvés után majd írok. köszönöm a válaszaitokat! azért sokan írjátok azt, amit érzek, hogy ez így nincs rendjén.

Szerintem sem.

Ő 200 e ft-ot keres, de 5-10 e ft-al hozza egy hónap alatt :( én összesen 170 e ft-ot kapok, szóval annyira ez nem vészes. szerintem. majd este jövök, épp bilibe pisilt a 2év4 hónaposom :))))

2013. júl. 10. 14:41
 47/67 anonim ***** válasza:
ebből nem telik 800Ft/óra bébiszitterre???
2013. júl. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/67 A kérdező kommentje:
Nem, mert az én bevételemből fizetjük a nagyobb kiadásokat, amikor elfogy, akkor ő hozza apránként, őnála van és mindig elmegy. Húst eszik hússal és minőségi kaját. És nemigen akarja idegenre bízni a gyerekeket, azaz engem szipolyoz, menjek dolgozni már most. Ha belegondolok, lehet, hogy felesleges is lenne már beszélgetni. Nagyon külön utakon járunk.
2013. júl. 10. 15:14
 49/67 anonim ***** válasza:

3 gyereketek van, azért még ne add fel ilyen könnyen.

szereted?

2013. júl. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/67 anonim ***** válasza:
27-es! Komolyan így gondolod, vagy csak irónia? Ha komolyan, akkor ne légy irigy azokra, akik megtehetik, hogy a gyerekeket néha a nagyszülőkre bízzák. Azért mert te nem teheted meg, más meg igen, az nem azt jelenti, hogy a gyereket a nagyszülők nevelik. Tudod, vannak párok, akik elmennek néha szórakozni, vacsizni, kirándulni, nyaralni GYEREKEK NÉLKÜL. Mivel a gyerek nem maradhat egyedül, általában a nagyszülő vigyáz rá. De anélkül is vigyázhat rá a nagyszülő, hogy a szülőknek dolga lenne, mert a gyerek nem csak a szülőké. A nagyszülőnek is joga van hozzá. Érted? Ha te nem tudod megoldani, az 1 dolog, de gondolkodj azért, miket írsz.
2013. júl. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!