Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Meg lehet menteni a házasságot...

Meg lehet menteni a házasságot, ahol nincs semmi segítség és így a szülők soha nincsennek kettesben?

Figyelt kérdés

Borzasztóan megromlott a kapcsolatunk. Állandóan hol a gyerekek miatt veszekszünk, mert állandóan van valami hiszti, hol a pénz miatt, mert nehezen folyik be a fizetése, alig tud fizetni a munkahelye.

Délelőtt elmegy, hajnalban jön 6x egy héten. Eltávolodtunk egymástól, szinte már gyűlöljük egymást. Én hulla fáradt vagyok, mindent én csinálok, még a banki ügyeket is. Fáradt vagyok. Nagyszülők nincsennek, legalábbis nem érdeklődnek az unokák iránt, tegnap írtam nekik, megsértődtek, elküldtek az anyámba, hogy hogy képzelem, hogy utasítgassam őket, hogy unokázzanak-pedig pusztán segítséget kértem, leírtam így a tényeket. Após és az új fiatal nője teljesen elzárkóznak, pedig közel laknak, gazdagok. Én anyukám ritkán átjön 70 éves és nyáron vidéken lakik.

Napi szintű a vita, veszekedés. Mitévő legyek? Kettesbe még beszélgetni sem tudunk, folyton hangzavar van nálunk. Tiszta őrület.

3 gyerekünk van, legnagyobb 4,5éves.

Elválnátok vagy hogyan tovább?

Fizetett segítségre nincs pénzünk, alkalmanként a 3 gyerekre 4-5 e ft lenne.


2013. júl. 10. 13:09
1 2 3 4 5 6 7
 51/67 anonim ***** válasza:

370ezerből ha nem telik heti 2-3 óra bébiszitterre,akkor ott baj van.

Mire megy el ennyi pénz?


Bébiszitter,lefejed a tejet,akkor a kicsit megeteti,te meg kézenfogod a férjed,és elmentek valahova,ahol nyugi van,leültök,és megbeszélitek a dolgokat,mert ez igy nem oké.

2013. júl. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/67 A kérdező kommentje:
De most nyáronnemigen hoz. Tegnap hozott egyben 20 e ft-ot, erre a főnöke, aki a barátja is, ma mondta, hogy vissza kellene tennie, mert 0ft a forgalom és bent nincs egyáltalán pénz és hogy legyen a kasszába. Mivel bevásároltunk, fizettünk egy-két csekket, így elköltöttük. Mivel kell bentre a pénz, a férjem a jeggyűrűjét és az én fülbevalómat, gyűrűmet zaciba rakta. Na ennyit erről. Azzal jön, hogy majd ősztől megint lesz forgalom, egyetemi pub, most senki nem megy pincébe, mindenki kiülős helyre megy. Szóval de, de gond a bébiszitterre a pénz.
2013. júl. 10. 19:00
 53/67 A kérdező kommentje:

370 e ft:

folyószámlahitel havi 10.000ft

mosógéprészlet: 9.000ft

autó most olajcsere volt, kisszervíz: 30.000ft, jövőhóban a féket kell kicserélni,

kötelező, casco 6.000ft,

benzin: 5.000ft

gyerekek kaja, gyümölcs, gyümölcslé, játék, pelenka, tisztálkodás, ruha, ovi: átlag a 3 gyerekre: 50-60.000ft

lakás bélet/részlet: 60.000ft

lakás rezsi télen: 80.000ft, nyáron 50.000ft,

dm tisztálkodó,takarító nekünk: 10.000ft

macska alommal: 10.0000ft

kaja: 80.000 - 100.000ft, mivel színhúst eszik, igénye az van, minőségi kaja, téliszalámi és ilyesmik.

esetleg nekünk ruha, cipő átlag havi: 10.000ft

bérlet: 10.000ft


De ezekbe ne menjünk bele részleteibe, mert ezek így vannak megkötve, így vannak szokva, arról nem beszélve, hogy mivel szerintem ő nem is akarja, hogy mondjam neki, hogy 1 hétig nincs téliszalámi, mert bébiszitter kell?

ő nem partner.

most 10-e van, mindösszesen 50.000ft-ot hozott, amiből ugye ma vissza kell tenni 20.000ft-ot. szóval nem tudom, hogy hó végéig hogy lesz ebből 200.000ft-os fizetés. Amikor jól ment a kocsma, akkor hozott ennyit.

2013. júl. 10. 19:11
 54/67 anonim ***** válasza:

Itt nem kell beszélgetni.

Válj el.Semmi értelme beszélgetni. Ő egy kocának néz te meg gyűlölöd, nincs miről beszélni.

170 Ft-ból kocsi nélkül valahogy meglehet élni, aztán visszamész dolgozni.

2013. júl. 11. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/67 A kérdező kommentje:
Hajnalban jött megint haza és ő nem szól hozzám, amikor megkérdeztem, hogy hogy merte elvinni az én aranyamat. 30.000ft-ot kapott érte és betette a kasszába. Írtam a cimbijének, hogy ez vicc, hogy felveszi fizetésként a pénzt, másnap pedig vissza kell tennie? ennyit írt: "ne kavarjak". Igazatok van, hiába szeretem még valahol, ennek semmi értelme. Autó az enyém, nemrég vettem a végkielégítésemből, pont azért, hogy ne nyúlja le, ne herdálja ez azt is, mint régen, amikor jutalmat kaptam, 200 e ft-ot és azt is lenyúlta. Mostis már elkezdett vásárolni magának több tízezerért cipőt és jót röhögött, hogy lenyúl. Majd megvettem az autót, ez eléggé kiverte nála a biztosítékot. Pont a gyerekek miatt vettem, főleg, ha egyedül maradok velük, akkor el kell tudnom vinni őket, ha kell akár a kórházba.
2013. júl. 11. 08:07
 56/67 anonim ***** válasza:
Ti már menthetetlenek vagytok. A gyerekek erdekében váljatok el. Ne azt lássák, hogy a társas kapcsolato így működnek. Sok sikert sz újrakezdéshez!
2013. júl. 11. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/67 A kérdező kommentje:
Nem lesz nagyobb trauma a gyerekeknek, ha az apukájuk eltűnik és mi elköltözünk?
2013. júl. 11. 08:14
 58/67 anonim ***** válasza:
A gyerekeknek az a jó, ha biztonságban érezhetik magukat és anyu nem tiszta ideg mindig, Te is megnyugodnál ha nem lennél egyfolytában bizonytalanságban és tudnád, hogy mire számíthatsz. Jobb addig lezárni amíg a gyerekek nem sérülnek a folyamatos feszültségben és veszekedésben, ha Te boldog vagy Ők is azok lesznek, attól még apuka szereti Őket csak már nem lakik velük, a saját nyelvükön és szintjükön remekül el lehet Nekik magyarázni és biztos vagyok benne, hogy mindenkinek jobb lesz így. Aztán még az is lehet, hogy apuka magához tér és ráébred mit veszít...
2013. júl. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/67 anonim ***** válasza:
Ja, 42-es voltam
2013. júl. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/67 anonim ***** válasza:
a gyerekekhez hogy viszonyul apuka? foglalkozik velük?
2013. júl. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!