Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A párom eldöntötte, hogy nem...

A párom eldöntötte, hogy nem akar több gyermeket vállalni, viszont felvetett egy "alternatív" megoldást. Normális ez? A többi lent.

Figyelt kérdés
A párommal immár negyedik éve élünk együtt (én 36N ő 43F), s már a kapcsolatunk legelején tisztáztuk: idővel majd szeretnénk családot alapítani. Most, amikor felvetődött a téma (jogosan, hiszen "idő van"!), azt válaszolta, hogy meggondolta magát, nem akar több gyermeket vállalni. Neki már van az előző házasságából kettő, akiket imád(és tényleg így van, kéthetente 600km-t utazik oda, 600-at vissza és mulaszt 2napot a vállalkozásában, csakhogy velük lehessen+minden iskolai szünetet elkért és meg is kapott, kényezteti őket nyakra-főre), és neki ez a két gyermek teljesen elég. Viszont engem nagyon szeret és tudja, hogy mennyire fontos nekem a gyermekvállalás, éppen ezért hajlandó megadni nekem az anyaság örömét, de a gyermeket semmi esetre sem szeretné a nevére venni, nem akarja, hogy a gyermek vagy bárki más tudja, hogy ő az apja, élhet velünk, de úgy fog rá tekinteni, mint az előző házasságomból született gyermekre, akihez vér szerint semmi köze nincsen. Amikor előállt ezzel, nem tudtam: sírjak vagy nevessek?? Hogy kell ezt felfogni: mint egy óriási sértést vagy mint egy kedves áldozatot??? Mit tegyek???

2013. okt. 3. 09:16
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Épp ennyi idősen kezdtem új élete,amennyi te vagy most!

Sőt,kicsit még később.

Azt gondoltam először,h itt a vég!:)

Nagyon rövid idő alatt,kihevertem az elmúlt 7 évet:)

Kicsit lazitottam,gondoltam nem is kell hosszú kapcsolat egy ideig...de ismerkedtem,szórakoztam.

2008 nyarán lett vége az ex-el.

2011 tavaszán megszületett a kislányom ,akinek az apukájával 2009 nyár végén találkoztam :DD jött,mint a gyorsvonat az életemben!:)

Innentől kezdve,hogy Őt megismertem,minden új értelmet nyert!


Szóval,egy percet sem kell azért ezzel az emberrel maradnod csak azért,mert attól tartasz,h öreg vagy az új élethez!

Soha sem bocsátanád meg magadnak később...persze,nehéz mert vannak érzelmek...de ebben a helyzetben,úgy tűnik csak te foglalkozol az érzelmeiddel,a párod sajnos nem...valamilyen szinten becsapott...ezt én nem tudná megbocsátani egy ilyen volumenű kérdésben!


Tovább lépnék és vissza se néznék!!!!

2013. okt. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
Ezt a kapcsolatot felejtsd el gyorsan! Jobbat érdemelsz. A párod is még fiatal, nyugodt szívvel vállalhatna egy harmadik gyereket. Az hogy ő ehhez öreg, csak duma! Nem akar. Az alternatív dumája meg szánalmas!
2019. nov. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
Kérdező, ha még olvasod, mi lett veletek?
2019. nov. 30. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
Mi lett a vége a történetednek?
2022. nov. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!