Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tényleg rossz nevet választott...

Tényleg rossz nevet választottunk? Ezért felelőtlenek vagyunk?

Figyelt kérdés
Kislányunk lesz nemsokára és most tudattunk a családdal mi lesz a neve.Mindenki kiakadt és lehordott minket mindennek és hogy milyen felelőtlen szülők vagyunk már most! A kislány neve: Szavanna

2013. okt. 20. 19:32
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
72%

Ti dolgotok, de én biztos nem adnám neki ezt a nevet

manapság minden neven tudnak gúnyolódni

2013. okt. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
46%
Azt adtok neki amit akartok. Ha nektek ez a nev tetszik akkor adjatok ezt. Semmi extra szornyulkodni valo nincs vegkepp ezen a neven. Nem mindennapos de nem is csunya nev. A tobbi meg majd megszokja. :-)
2013. okt. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
81%

A felelőtlenség teljesen mást jelent, egyáltalán nem ideillő szó.

Egyébként nekem sem tetszik ez a név. Ha valamelyik szerettem ezt a nevet választaná a gyerekének és megkérdezné a véleményem, akkor megpróbálnám lebeszélni.

2013. okt. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:
Ez a gúnyolódás minden névnél elő jöhet. Szerintem
2013. okt. 20. 19:35
 5/38 anonim ***** válasza:
69%
Igat hogy nem adnám a gyerkemnek de szerintem ez nem is olyan vészes, vannak ennél jóval gázabb nevek is.
2013. okt. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
63%

A névválasztás teljes mértékben a Ti döntésteke, Ti vagytok a szülők. Nyugi a mi kislányunknak adott név az égvilágon senkinek sem tetszett, de most már azt mondják más név nem is illene rá. :-)

Egyébként szerintem nem egy túlontúl extravagáns nevet választottatok. Nektek, mint szülőknek kijár az a megtiszteltetés, hogy nevet adhattok a babátoknak.

2013. okt. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
79%
Ti döntötök. Én nem adnám az biztos, de pl. mi nem is mondjuk el mi lesz a neve, míg meg nem született a baba. Nem kellenek a vélemények, ráérnek utána is. Akkor már úgysem beszélhetnek bele.
2013. okt. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
42%

Nekem ilyenkor mindig az jut eszembe, hogy az a szerencsétlen gyerek egyszer felnő, elmegy mondjuk egy komolyabb céghez állásinterjúra és bemutatkozik. Aztán az interjúztató könnyesre röhögött szemmel kitessékeli. Ezt akarjátok?

A mai szülők egyszerűen nem gondolnak bele, hogy a gyerekük felnőtt is lesz. Jönnek a Zoék, a Leiák, a Linetták, gyereknévnek lehet, hogy aranyosak (pedig nem), de könyörgöm, az a gyerek egyszer majd felnő.

2013. okt. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
67%
És ha teszem azt bemutatkozik egy állásinterjún, hogy Nagy Zoé vagy ilyesmi akkor kiröhögik? Jajj ne már, dehogy röhögik. Vannak nagyon-nagyon gáz, nevetséges nevek ez tény, de a Szavanna, Zoé, Linetta még messze nem ezek közé tartoznak.
2013. okt. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
18%
Tudod te Kanye West ék mit adtak a gyereküknek? Ez ahhoz képest jó...
2013. okt. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!