Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tényleg rossz nevet választott...

Tényleg rossz nevet választottunk? Ezért felelőtlenek vagyunk?

Figyelt kérdés
Kislányunk lesz nemsokára és most tudattunk a családdal mi lesz a neve.Mindenki kiakadt és lehordott minket mindennek és hogy milyen felelőtlen szülők vagyunk már most! A kislány neve: Szavanna

2013. okt. 20. 19:32
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
87%
Szia, adjátok neki azt a nevet amit szeretnétek. A Szavanna nem átlagos az tény, de 20-30 év múlva már egyáltalán nem lesz megdöbbentő. Lehet, hogy egy sokkal cifrább nevű HR-es fogja majd interjúztatni ;)
2013. okt. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
56%
Nekem nagyon tetszik a Szavanna nev, szeritem kulonleges, nagyon noies es nem hetkoznapi, amibol meg lesz masik hat az oviban es a suliban. En nem hagynam magam lebeszelni az biztos, foleg ha mindkettotoknek tetszik :)
2013. okt. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
25%

Felelőtlennek nem neveznélek, mert egy névválasztás nem ez a téma.

Szimplán feltűnődési viszketegségben szenvedőnek tartalak, inkább magadnak adj ilyen hülye nevet, ne szegény lányodnak.


Tényleg? Miért akar egy csomó nő olyan nevet a gyerekének, amilyen másnak nincs? ettől különlegesnek érzitek magatokat?

2013. okt. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
56%
33-as mert az jobb ha tucat neve van??és egy ovodában vagy iskoléban minden lány ugyan arra a névre emeli fel a fejét?
2013. okt. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
54%

Én azért szeretnék a gyermekeimnek különleges nevet adni, mert nekem ők a világon a legkülönlegesebbek. :-)

A különleges, ritka név nem egyenlő a csúnya, nevetséges, giccses nevekkel.

Egy Szavanna nekem különleges, ritka, viszont egy Marlonbrandó (LÉTEZŐ NÉV) már jócskán átlépi a jó ízlés határait.

2013. okt. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
45%

34-es.


Nem a tucatnevet állítottam szembe egy ritka névvel.

A Szavanna számomra más jelentéssel bír, ezzel az erővel nevezhetnénk valakit Kovács Asztalnak is.


Egyébként inkább legyen tucatneve, mint valami ma divatos fertelem.

Összességében meg az anyja dolga, nevezze így, ha akarja.

2013. nov. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:

A felelőtlenség nem ott kezdődik, hogy olyan nevet választotok, ami másoknak nem tetszik. Első sorban amúgy is csak rátok tartozik, hogy fogják a gyereket hívni. Hidd el, senki nem tudna olyan nevet választani a saját gyerekének, hogy abba ne tudjon valaki belekötni.


A névhez csak annyit, hogy elég merész választás, de ha én megismernék egy Szavanna nevű kislányt, nem gondolnám egyből azt, hogy milyen hülye neve van a gyereknek és hogy idióták voltak a szülők. Viszont az emberek nagy többsége szeret kiakadni mások nevén, ehhez szokjatok hozzá.

2013. nov. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem szép név:) Nem ez fogja eldönteni, hogy miként viszonyulnak hozzá az óviban, meg az állásinterjún.
2013. nov. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!