Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tényleg rossz nevet választott...

Tényleg rossz nevet választottunk? Ezért felelőtlenek vagyunk?

Figyelt kérdés
Kislányunk lesz nemsokára és most tudattunk a családdal mi lesz a neve.Mindenki kiakadt és lehordott minket mindennek és hogy milyen felelőtlen szülők vagyunk már most! A kislány neve: Szavanna

2013. okt. 20. 19:32
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
54%

Na ezek a tényleg csúnya, nevetséges, kiejthetetlen nevek.:


[link]


Kedves kérdező amit Ti választottatok nem tartozik ezek közé, nincs vele semmi baj!!!!

2013. okt. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
83%
Nekem a cicámat hívják Szavannának szóval nekem nagyon tetszik a név DE egy gyereknek nem adnám!De ennél vannak rosszabbul megválasztott nevek is különleges név az biztos lényeg hogy nektek tetszen idővel más is meg fogja szokni!
2013. okt. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
60%
Szia! Soha nem jutott volna eszembe, hogy ezt a nevet válasszam, nem azért mert csúnya, hanem mert úgy gondolom, hogy a gyerekeknek olyan nevet kell adnunk, ami felnőttként is méltósággal viselhet. Nem gondoltatok arra, hogy kapjon egy második keresztnevet is? Valami hétköznapibbat? ha esetleg nem kedveli majd a szavannát, akkor használhatja azt.
2013. okt. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
0%
hogy hívják west ék gyerekét?
2013. okt. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
46%
Én sem adnám, nekem mindjárt a sivatag jutott eszembe :) Esetleg a "Tajga" név a következő kislánynak?
2013. okt. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
78%
Kincső névről mi a véleményetek? Bocs az off-ért.
2013. okt. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
50%

A kincső szép név elterjedtebb mint a szavanna....

De ezt én sem adnám a sajátomnak....felis kell nőnie ezzel a névvel...ezt is gondoljátok végig. Komolyan kell vegyék majd mondjuk egy munkahelyen. A felelőtlenség mást jelent, inkább meggondolatlanok. Azért ha mást nem egy kiskaput hagyjatok neki egy második névvel....

2013. okt. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
58%

nekem nem tetszik, de nem is az én babám :) Én azt gondolom, hogy mindenki azt a nevet adja a babájának, amit ő (ők) szeretnének, ne hallgasson senki másra, mert később esetleg megbánjátok.


Mi mondjuk nem mondtuk el senkinek, hogy mi lesz a neve (jó, anyáinknak igen, de megkértük őket, hogy másnak ne), mert akármit is adnánk, úgyis lennének, akik szekálódni akarnak. Például az elején még azt mondtuk, hogy Gergőnek fogjuk nevezni (pedig nem, csak már az őrületbe kergettek, hogy miért nem mondjuk meg, mi a neve, hogy lehetünk ilyen szemetek).

Erre meg lehurrogtak, hogy mi ez már, kit neveznek így manapság, meg milyen dolga lesz szegény gyereknek. Pedig ez egy tök egyszerű név, semmi extra.

2013. okt. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
83%
Az egyik kismamát a nőgyógyásznál úgy hívtak, hogy Szamanta (magyar nő volt). Furcsa volt, de eszembe sem jutott volna, hogy ezért ne vegyem komolyan azt, amit mond nekem.
2013. okt. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
61%

Senkire se hallgassatok, csakis magatokra! 30-35 éve, sőt még 25 éve is visszakérdezett a szülésznő, hogy biztosn az adott nevet akarja-e adni az anyuka, ha felmerült egy Bettina vagy Szandra. Ma meg teljesen elfogadott, sőt kedvelt, szépen csengő nevek. A Szavanna is beérik majd, és mire állásinterjúra megy egyáltalán nem nevetséges lesz, hanem figyelemfelkeltő. A különleges nevek gazdáiról mindig az az első benyomás, hogy ők maguk is különlegesek. Ha nektek ez tetszik, adjátok ezt, senkinek semmi köze hozzá, és véletlenül se érezzétek magatokat felelőtlennek.


A mi fiaink nevei nem ilyen különlegesek (Benjamin, Botond), de még azokra is verte a nyálát a család, hogy borzalmas, most meg odavannak, hogy milyen szépen hangzanak, blanla... majd lehiggadnak, hagyd rájuk! És gratula a kicsihez! :)

2013. okt. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!