Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, ti is leépültetek...

Anyukák, ti is leépültetek szellemileg?

Figyelt kérdés

Nekem már 2 éves múlt a gyerekem. Eleinte azt hittem, majd elmúlik..mondjuk ha abbahagyom a szoptatást. Sajnos nem így lett..


Röviden a lényeg: a memóriám hihetetlenül rossz, kétségbe is vagyok esve, hogy mi lesz így velem. Korábban a tanulás is jól ment, memorozáltam egy külföldi szót és emlékeztem rá. Most már a szótárba bepötyögésig sem jutok el anélkül, hogy meg ne nézzem mégegyszer, mi volt az.

Volt, hogy a gyerekre elfelejtettem pelust adni.


Félek, hogy mi lesz, ha visszamegyek dolgozni. Eddig word-ben, excel-ben dologztam sokat, most semmihez nem értek.


Lesz ez valaha jobb egyáltalán?Már nem reménykedek..



2013. okt. 24. 18:20
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Persze visszajön, bár valamelyik nap a távirányítót vittem el telefon helyett.
2013. okt. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
6%

Én nem épültem le és ilyet még nem is hallottam.



Vagy teljesen kimerültél, vagy más bajod lehet. Orvosnak kellene ezt elmondanod, mert lehet valami komoly bajod van.

2013. okt. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
én is így vagyok bár 6 hónapos.pedig végigaluszza az éjszakát,nappal is alszok vele a délutáni altatásnál,nem vagyok kimerülve.az a baj hogy ilyenkor ritkábban találkoznak az anyukák emberekkel,nemigen tudnak kikapcsolódni főleg hogy aki elmegy havi 1x az automatikusan sz.ar anya mert mért nem marad otthon a gyerekével.van hogy beszélek a párommal és fogalmam sincs miről van szó.majd helyre áll
2013. okt. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
83%
A hosszú szoptatás velejárója, állítólag elmúlik, de én eddig hiába várom, nem múlik, igaz még itthon vagyok a lányommal
2013. okt. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

Orvosilag rendben vagyok.


Ha ejjel sir, mert rosszat almodik, felriadok, es meg is ijedet altalaban, begorcsol a gyomrom.


4-es, neked mennyi idos a gyerkocod? (pl. neked akartam cimezni az egesz post-ot, de elfelejtettem mit irtal, igy vissza kellett lepnem..kiraly. :) )

2013. okt. 24. 18:46
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

Épp ezen gondolkodtam. Angolt tanulok, sosem volt gondom, marha jól fogott az agyam. Most meg... Tanárnál csomószor határozotan beugrik, hogy ezt a szót délelőtt tanultam, de hogy mit jelent.... Pedig azt is megmopndom, hogy a füzetemben hol van.


Egyik nap anyunak mondtam, hogy elfelejtettem valamit venni a boltban. Kérdezte, hogy mit? Mondom, nem tudom, azt is elfelejtettem.


Ja, és lassan 3 éves vagyok itthon, egy két és félévessel, és 10 hónapos ikrekkel.

2013. okt. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Hasonlóan érzem magam. Régen nagyon jó memóriám volt, könnyen tanultam. Most meg mindig mindent elfelejtek. Folyton keresem a kulcsot,a telefont. elkevertem a gyerekek igazolványait, és fogalmam sincs hova, nem emlékszem hol és mikor használtam utoljára. De én már 7 éve itthon vagyok, a 3. gyerekkel. Most fogom oviba íratni tavasszal a legkisebbet, remélem utána visszaáll ez a dolog, mert imádok a gyerekeimmel lenni, de a sok gügyögés meg ilyesmi már agyamra ment :DD
2013. okt. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Fú,ne is mondd :) a szótáras dologban nagyon magamra ismertem :D plusz néha annyira lassan reagál az agyam,azt sem tudom,hogy mit szóljak bizonyos helyzetekben és ez annyira kínos :S kell egy kis idő,mire felfogom. Pedig egyébként nagyon pörög az agyam,de mostanában... :/
2013. okt. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen arról van szó, hogy ingerszegény környezetben vagy. Többnyire a baba a társaságod, a család vagy más anyukák. Amit nem használsz sokáig azt félreteszi az agyad. Nálam is ez van. Abból állt a napom hogy emberekkel tárgyaltam, érveltem. Most meg ha néha össze kell raknom egy bonyolultabb mondatot, bizony el kell gondolkoznom, hogy mit hogyan. Majd visszarázódsz, nyugi.
2013. okt. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Én 1, 5 éves ikrekkel vagyok otthon. Imádom őket, jó gyerekek, de én is érzem ezt a leépülést. Több mint 2 éve itthon vagyok, és bizony szükség volna (férjemen kívül is!) felnőtt társaságra.

Én a hűtőbe tettem be a mosogatószivacsot :-) a kávémat meg rendszeresen a mikróba felejtem, pedig csak fél percre teszem be, de mindig történik valami. Aztán legközelebb már csak akkor veszem észre mikor valamelyik gyerkőcnek melegítek.

2013. okt. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!