Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák! Mennyi pénzetek...

Anyukák! Mennyi pénzetek marad élélemre?

Figyelt kérdés
Ha kifizettek mindent, kölcsön, albérlet, rezsi, pelenka, tisztálkodási szerek egyszóval mindent kifizettek, mennyi marad kajára? Kitartotok hó végéig? Hány gyereket neveltek?
2014. jan. 31. 17:13
 41/96 anonim ***** válasza:
88%

Kedves Kérdező

ha tudjátok, hogy szar.ban vagytok, miért köttök hűségidős előfizetéseket?????

az lenne a kérdésem, hogy pontosan mennyiből jöttök ki havonta, ki segít nektek és mit, mert 20 e ft kajapénz 5 embernek, ugye te is tudod, hogy lehetetlen.

személyi kölcsönt írtál.....és mire fel , milyen fedezetre adnak???? és annak is van havi költsége + vissza kell fizetni

szóval őszintén válaszolsz, hogy miből éltek meg, mit esztek?????

nálunk is 3 gyerek van, 1 ovis, kettő itthon van. napi kajánk 3-5 e ft között van, attól függően, hogy mennyi alapanyagot kell vásárolnunk az adott napra.

ebbe a költségbe benne van a gyümölcs, zöldség, hús, tészta, gyümölcslé, minden , amire a gyerekeimnek és nekünk szükségünk van.

szóval ez havonta 130-150 e ft/ 5 fő

2014. jan. 31. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/96 anonim ***** válasza:
44%

Ja ha még a 4. et is megtartanád hogy az is éhezzen akkor remélem a védőnőd orvosod lejelenti hogy éltek és éheztek és minden gyerekedet elveszik tőled,titeteket meg elkötnek! Iyen felelőlten nemtörödöm hozzáálásnál már az elsőnél elkéne kötni az összes ilyet! nem is vagy te anya csak potyogtatsz. Egy anya a legjobbat akarja a gyerekének te meg csak nézted- nézed ahogy nélkülöznek ahogy egyre többen lettek.

Felháborító!

2014. jan. 31. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/96 anonim ***** válasza:
89%

mit vesztek 20 e ft-ból?

ha napi 1 liter tejet vesztek, 200ft/l, 30 napra az 6.000ft

ha napi 1 kg kenyeret esztek az 300ft/nap 30 napra 9.000ft

ez már 15 e ft.

de gondolom, hogy nem tejen és kenyeren éltek....

szóval hatalmas hazugságot írsz, illetve valami rokont lenyúltok, az tuti.

2014. jan. 31. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/96 anonim ***** válasza:
80%

Rezsire cca 135 e ft-ot írtál télen

párod 120 e ft-ot keres

családi, ha nem emeltet kapsz, 3 gyerekre 48 e ft

ha gyest kapsz, és nem gyedet az kb 25 e ft


azaz bevétel: közel 200.000ft

rezsi: 135.000ft

akkor hogy jön ki a 20.000ft?????????????

2014. jan. 31. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/96 anonim ***** válasza:
70%
Hát kérdező, nekem megfordult a fejemben, h segítek rajtatok egy tartós élelmiszercsomaggal(nem pénzzel!!), de most, hogy láttma, h írtad mellkidüllesztve, h bizony te a 4.-et is megtartanád, így csak annyit mondok, sok boldogságot a nagycsaládhoz!
2014. jan. 31. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/96 anonim ***** válasza:
100%
44.!Bakker,tökéletesen igazad van!Én még csak utána se számoltam!Lehet,hogy cigire megy el?
2014. jan. 31. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/96 anonim ***** válasza:
84%

én is ezt számoltam, valahogy nem jött ki, hogy 3 gyerekre ennyi legyen, hisz csak a csp! gyes 70körül van és ha 120 a párja fizetése....


kérdező, a párod véletlenül nem pék?

a személyi kölcsön véletlenül nem arra lett felvéve, hogy a nagyobb albérlet kaucióját kifizessétek?

csak mert kísértetiesen hasonlítasz a szombathelyi anyukára aki eltűnt pár hónapja. pont ezeket a kérdéseket tette(d?) fel 1 éve...

2014. jan. 31. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/96 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk nincs drága előfizetésünk,kártyások vagyunk mindketten.Net 1500/hó,tv alap csomag 1800.

Mégis kevés pénz marad kajára,egy babánk van,több sajnos nem lehet mostanában.Mire lehetne,akkorra meg kifutunk az időből.

Nem így indult,de nekem nem lesz hová vissza mennem a baba után,a férjemet is elküldték,így sz..ul állunk pillanatnyilag,alkalmi munkái vannak,én GYED-en vagyok.Volt sokkal jobb is,de most ez van.

Havi 40-max 50 marad kajára,ebből azért kijövünk.

Tanyán élünk,ami azt jelenti,hogy a rezsink nem sok,mert villany 12 ezer körül megáll,ahogy írtam net 1500,tv 1800.(mindkettő drágább volt,de lemondtuk a kábelest és mobilnet van meg műholdas tv)

Fűteni kazánnal fűtünk,a gázt be se kell kapcsolni,jó idő van így is és olcsóbb.Víz automata rendszerrel van,hidroforral,a háztartási gépeink(hűtő,mosógép,mosogatógép stb) energia takarékosak.Meleg víz villanybojlerrel.Főzni szoktunk csak gázzal,így a gázszámla 2 havonta 3-5 ezer ft.

Nem tartunk állatokat,nem szeretjük őket,a kerthez nem értünk,így azzal se tudunk mit kezdeni,de legalább a rezsink nem sok.

Tescoban vásárolunk meg turiból öltözünk,piacon veszünk olcsóbb zöldségeket,gyümölcsöt.Főzök szinte minden nap.Nem autóval járunk,hanem busszal,megálló pár perc.Nagyon jó a buszjárat és mivel tanulok is,így a diákbérlet olcsóbb,illetve közel lakunk a megállóhoz és egy kisebb városhoz is.

2014. febr. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/96 anonim ***** válasza:
81%
Én emlékszem rád! Nem újkeletű a probléma, mert már évek óta olvasom a kérdéseidet. MAjd később elolvasom az összes választ, bár biztos sokan próbáltak tanácsot adni és neked biztos nem volt jó egyik sem :(
2014. febr. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/96 anonim ***** válasza:
84%
A 47-es jól emlékszik! És alkoholra megy el a pénz :( És az agresszióról és egyéb dolgokról nem is mesélnék, mesélt ő már eleget! Amíg mindenki sajnálja, addig írja a válaszait, de amikor már felismerik, nem jön írni!
2014. febr. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!