Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák! Mennyi pénzetek...

Anyukák! Mennyi pénzetek marad élélemre?

Figyelt kérdés
Ha kifizettek mindent, kölcsön, albérlet, rezsi, pelenka, tisztálkodási szerek egyszóval mindent kifizettek, mennyi marad kajára? Kitartotok hó végéig? Hány gyereket neveltek?
2014. jan. 31. 17:13
 51/96 anonim ***** válasza:
13%
Az embernek annyi problémája van az anyagiak miatt.Főhet a feje eleget.Olyan sok buta válasz érkezett szegénynek...Elég gondja lehet és ti még belerúgtok.Gratulálni tudok!
2014. febr. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/96 anonim ***** válasza:
65%
Kedves utolső, végig olvastad az egészet?Csodálkozol,hogy kapott hideget-meleget?Erre a szegénységre megtartaná a 4.ik babát is ha becsúszna.Nem csodálom,hogy sokan kiakadtak.
2014. febr. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/96 anonim ***** válasza:
51%
Tök jó, hogy egyesek szülik a szegénységbe a gyerekeket sorba, aki meg átgondolt és vár egy gyerekre is, azt meg az ilyenek szólják le...szegény gyerekek :(
2014. febr. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/96 A kérdező kommentje:
Én leszoltalak téged?? Tényleg??
2014. febr. 4. 21:13
 55/96 anonim ***** válasza:
50-60 ezer marad. Ket gyerek van.
2014. febr. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/96 anonim ***** válasza:
38%
Ha annak idejen kiirt volna a kertezo egy kerdest hogy mit tegyen elvetsse vagy megtarsa a gyereket. Mindenki a megtartasra biztata volna. Most hogy megvan a gyerek abortuszra kuldtek volna. Ez nem ertem.
2014. febr. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/96 anonim ***** válasza:
67%
Annak idején kiírt a kérdező egy kérdést, miszerint 8 hetes terhes és a párja nagyon megverte, lehet-e baja a babának? Na akkor sem hallgatott a jó szóra és azóta is megtartotta ezt a szokását...
2014. febr. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/96 anonim ***** válasza:

kiírta azt is a terhesség végén, hogy örökbe adja-e. és a többség azt írta, hogy igen!

annyi kérdése volt már a kérdezőnek, mind biztosíték kiverős, össze kéne gyűjteni, hogy aki csodálkozik a reakciónkon, ő is tisztán láthasson milyen zűrös, nyomorgós, éhezős életük van... :(

2014. febr. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/96 A kérdező kommentje:

Volt egy kommentem, amit tõrõltettetek....


Nem.ên irtam ki hogy megvert a fêrjem. Kevertek valakivel ês oõrülnêk neki.ha nem gyanusitgatnátok. Kõsz

2014. febr. 8. 23:28
 60/96 anonim ***** válasza:
És valószínűleg a párod sem pék és nem kölcsön segítségével költöztetek "nagyobb" albérletbe, és te sem huszonpár éves vagy...
2014. febr. 9. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!