Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák! Mennyi pénzetek...

Anyukák! Mennyi pénzetek marad élélemre?

Figyelt kérdés
Ha kifizettek mindent, kölcsön, albérlet, rezsi, pelenka, tisztálkodási szerek egyszóval mindent kifizettek, mennyi marad kajára? Kitartotok hó végéig? Hány gyereket neveltek?
2014. jan. 31. 17:13
 81/96 anonim ***** válasza:

minek annyi popsitörlő? kaki után lemosod, Oké?????


tápszer miért 10 e ft?????? írasd ki a dokival, töredéke lesz.


úgylátom nem pénzügyes voltál. csak siránkozol és még a saját számaidat sem adod össze......

2014. febr. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/96 anonim ***** válasza:

1 gyerek jár? 5 e ft féláron???

magánovi ez???

nálunk a havi plusz egyéb költség max 1.000ft.

2014. febr. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/96 anonim ***** válasza:
55%

egyébként, ha tényleg gyeS-t kapsz, akkor elképesztően felelőtlenül vállaltatok be 3 gyereket, a párod 120 e ft-os fizetésére.

nekem a gyedem annyi, immár 5éve.....

a férjemét inkább nem írom....

2014. febr. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/96 anonim ***** válasza:
46%

Bennem csak pár apróság merült fel...

Az első, amit többen is írtak... 150 fölött marad kajára/hó... Hol lehet tisztességes munkával annyit keresni, hogy 150 maradjon a zsebemben? Én, mint technikus, 118e BRUTTÓ-t kapok. Barátnőm, mint diplomás pedagógus, kiemelkedő, 150e körüli bruttót kap.... (Így, kb. 165e kerül haza havonta, ebből ketten tök jól eléldegélünk, és egy kevéske pénz még marad is...) Hol lehet munkával 300-400e NETTÓ jövedelemhez jutni?

A második, ami felvetődött: Ki az a barom, aki elmegy a munkahelyéről, mert "csak" 120e a havi jövedelme?

2014. febr. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/96 anonim ***** válasza:
Utolsó:nekem magán-pénzügyi-vállalkozásom van(immáron 20 éve)a Férjem szintén magánzó.41 évesek vagyunk,3 gyerekünk van.Tisztességesen,Magyarországon keresünk jól....nekünk is marad havonta 150-200 ezer.
2014. febr. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/96 anonim ***** válasza:

Utolsó előtti azért nem olyan nagy összeget írtál,apukámnak 2 dimplomája 3 szakmája van,rengeteg mindent dolgozott már,hatalmas tapasztalata van,és intelligenciája,Ő vezérigazgató volt ahol nettó 700ezret keresett teljesen tisztességes munkával,és lelkiismeretesen dolgozott.Sőt eddig bárhol dolgozott fél millió körül keresett nettóban.

Ez csak egy példa volt,jellemző,hogy akik keveset keresnek megszólják a módosabb embereket mert nem tudják elképzelni mennyi munka,kitartás van a mögött amit elértek és könnyebb azt mondani,hogy lopja..

2014. febr. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/96 anonim ***** válasza:

Azért valljuk be, hogy ez nem az átlag magyar kereset. Illetve mindegyikhez kell az a bizonyos kezdőtőke, (tehetősebb szülők, esetleg 6 taliga szerencse) amit ugye 20-30 éve meg lehetett teremteni. Tanulni kellene, tudom, de ahhoz is pénz kell, az oktatásért felelős fejesek, meg iskolát sem láthattak még közelről, gőzük sincs róla, hogy mi-hogy működik....

(De ugye most nem ez a legnagyobb kérdés...)

2014. febr. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/96 anonim ***** válasza:

A lopásról, meg a munkáról: Nem megszólni akarom az embereket, de valahogy nem reális, hogy míg egyesek akták tologatásából élnek. (Mer' ugye bevallhatjuk, hogy nem minden vezető alulról kezdi.) addig mások a napi 12 óra valódi terhelő munkával sem keresnek annyit, hogy élhessenek. Csak, hogy a saját példámat hozzam: Pár hónapja új főnökünk lett, friss diplomás, vegyész (12 félév alatt teljesítette a 3 éves BSc-t. Ebből szerintem nem nehéz kitalálni, hogy nem az esze miatt fogják elrabolni.) Lejött hozzánk a laborba, és megkérdezte, hogy mi ez a baromi sok rendelés, nagy a költség, miért kell nekik ennyit rendelni ebből a bizonyos anyagból...

Na, mi, mint gyógyszergyári technikusok kénytelenek voltunk neki elmagyarázni, hogy az bizony a fertőtlenítő.(sajnos nem nevezhetem meg, mert köt a szerződés, deeeee , fogalmazzunk úgy, hogy nem kell hozzá sok ész, hogy az ember felismerje a nevéről) Illetve, az olyan emberek lehetőségeit mint mondjuk én is, egyszerűen elvágták. 4 félévet töltöttem az SZTE-n, kémia szakon, az 5.-ben közölték, hogy bocs, nincs több hely, átteszünk fizetősre (nem az eredményeim miatt, csak mert az oktatás így működik) a féléves költség 300 körül lett volna. Nyo, most tud-e valaki kölcsönadni durván 1 misit, hogy befejezhessem? :) Naugye...

2014. febr. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/96 anonim ***** válasza:
A vezérigazgató nem aktákat tologat,de mint írtam Ő alulról kezdte nagyon is,én csak arra akartam rávilágítani,hogy az a kereset amit ti kaptok egyátalán nem sok,és bizony tisztességes munkával simán haza lehet vinni a 3-4szeresét,csak nem pedagógusnak kell menni mondjuk.
2014. febr. 22. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/96 anonim ***** válasza:
100%

Anyám tisztességesen dolgozik nyári időszakban hajnal fél 5-től este 7-ig mezőgazdaságban. Ki lehet számolni hány óra, és ne feledd nyáron van 40 fok feletti hőmérséklet is, mezőgazdaságban ez nem számít! Csinálni kell, mert kell a boltokba az árú. Jelenleg már nincs egy ép porcikája sem, gerincsérve van, mégis csinálja. Ez is egy tisztességes munka , nem csak a vezérigazgató! Vigyázni kell a szavakkal. És a fizetés? 80 ezernél többet nem visz haza nyáron sem. Tisztességes munkával. Tény előrébb jutni nincs lehetősége, mert nincsenek papírjai. De megkockáztatom sok diplomásnál okosabb, szélesebb látókörű. Csak ő a tapasztalatból szerezte a tudását (könyvek és szaklapok is benne vannak).

Ezzel a fajta tisztességes munkával épp , hogy nem halsz éhen. Ilyen is van.

De a kérdéshez kapcsolódva is válaszoljak, sosem nem nyavalygott, sokkla kevesebb pénzből felnevelt minket leleményesen. Bár nem volt a seggünk popsitörlővel törölve és mosta a pelenkát is. De itt vagyok munkával, családdal, diplomával.

2014. febr. 22. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!