Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák! Mennyi pénzetek...

Anyukák! Mennyi pénzetek marad élélemre?

Figyelt kérdés
Ha kifizettek mindent, kölcsön, albérlet, rezsi, pelenka, tisztálkodási szerek egyszóval mindent kifizettek, mennyi marad kajára? Kitartotok hó végéig? Hány gyereket neveltek?
2014. jan. 31. 17:13
 61/96 anonim ***** válasza:
63%
Végülis mindenki azt ír amit akar. Aki meg olvassa, eldönti, hogy elhiszi-e.... ;)
2014. febr. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/96 anonim ***** válasza:
Ja és a kérdésre azért nem válaszoltam, mert igazából nem érdekelne téged a válasz, csak az, hogy sajnáltathasd magad, mert nektek milyen kevés marad. Úgy érzem nekünk sem marad olyan sok, de legalább egy kicsit félre tudok rakni és én bizony vissza fogok menni idén dologzni, hogy ne csak enni tudjak adni a gyerekeimnek, hanem az oviban el tudjon majd menni mindenféle programra ahogy mások is.
2014. febr. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/96 A kérdező kommentje:
Képzeld, az én gyerekem is részt vesz az összes óvodai programon. Bábszínházba jár, úszásra stb...
2014. febr. 9. 13:39
 64/96 anonim ***** válasza:
Jaj akadj már lenne innen! Sajnáltatod magad aztán meg megpróbálod visszafordítani. Húzzál inkább melózni gyerek csinálás helyett! Akkor pénz is lesz meg unatkozni se fogsz te szerencsétlen!!
2014. febr. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/96 anonim ***** válasza:
Nem válaszoltál a számszaki hibára. hogy is van akkor?
2014. febr. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/96 anonim ***** válasza:
Elhiszem,hogy minden programon részt vesz,mert vagy a többi szülő összedobja,vagy valamilyen formában az óvoda....ám nekem ne mondd,hogy a TE érdemed!Ha havi 20000 ft marad kajára-amit már ugye megcáfoltunk,ám Te nem vetted a fáradtságot,hogy bármit is reagálj rá-nehogy már elhiteds velünk,hogy TE finanszírozod.Nekem is 3 gyerekem van,tudom miről beszélek.
2014. febr. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/96 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó:)


Az a 20 ezer CSAK kajára marad. Akkor nyilván az óvodai programokat nem ebből a 20 ezerből fizetem ki. Tehát nem a szülők és nem óvoda finanszírozza, hogy a gyerekem bábszínházba stb. járjon!! Érthető voltam?


Szövegértelmezés 0, csak okoskodni tudsz és gyanusítgatni, de sajna ezt most elbuktad.

2014. febr. 9. 20:58
 68/96 anonim ***** válasza:

khm......


azaz bevétel: közel 200.000ft

rezsi: 135.000ft

akkor hogy jön ki a 20.000ft??????


65 e ft-od marad, de csak 20 e ft kajára.

azaz 45 e ft mire megy el kérdező?????

2014. febr. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/96 A kérdező kommentje:
Már leírtam, ne haragudj nem vagyok majom, hogy ismételgessek.
2014. febr. 9. 21:19
 70/96 A kérdező kommentje:

Egyébként is, nem gondolom, hogy közöd lenne hozzá :)


KHM...

2014. febr. 9. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!