Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Rossz anya vagyok amiért így...

Rossz anya vagyok amiért így érzek ugye? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

elmentünk a barátnőmmel két napra wellnessezni, pihenni. a gyerekre a nagyi vigyázott, férjem itthon volt. annyira jól esett kikapcsolódni, kipihenni magam, hogy végre engem szolgálnak ki, nem pedig én játszom folyton a cseléd szerepét. egyáltalán nem hiányoztak, sőt hazafelé gyomorgörccsel jöttem, hogy megint mi vár, kezdődik minden elölről.


gyerekvállalás előtt pont ettől féltem, hogy oda lesz a szabadságom, ami mindig is éltetett, és nagyon boldogtalannak érzem magamat, nem a jót látom a gyerekbe, hanem azt aki mindent elvett tőlem :(


14 hónapos


2014. márc. 20. 12:08
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
16%
En is ezt kerdeztem az elobb hogy szered azt a gyereket vagy nem ? Az egy dolog hogy akartad de attol mi nem fogjuk megtudni hogy most szereted-e?
2014. márc. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
0%
*szereted
2014. márc. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:
igen szeretem és szeretek vele lenni, talán nem is a gyerek a baj, cs rá vetítem ki azt hogy minden az én nyakamba van.
2014. márc. 20. 14:41
 24/32 anonim ***** válasza:
60%
Hat akkor mar irta az eggyik valaszolo hogyha az anyagiak engedik akkor fogadja bejaro not akkor csak a gyerekkel tudsz lenni, ha meg nem akkor jol fog jonni valami szakember segitsege.
2014. márc. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
9%
Tuti nem fogod fel nevelni a gyermekedet el fogod hagyni a ferjeddel együtt!!!!!! Miért van mindenki így lepontozva?????
2014. márc. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 zabmester ***** válasza:
69%

"Tuti nem fogod fel nevelni a gyermekedet el fogod hagyni a ferjeddel együtt!!!!!!"



"Mert a kedves kérdező egy szörnyeteg,aki szereti játszani a mártírt!Ő az a típus aki a csinálást élvezte,de a többi már nem kell.Van erre egy kifejez:"rossz szagú utcalány" csak ide nem szabad kiírni.Szerintem a világnak is jobb lenne,ha felakasztaná magát!"


Ti normálisak vagytok? Aki képes így nyilatkozni egy másik emberről, csak azért, mert nem olyanok az érzései, mint ahogy ő azt elvárná, azzal inkább vannak problémák, mint a kérdezővel.

2014. márc. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
0%
Látom te sem vagy szülő,mert egy IGAZI szülő nem beszél és nem érez így ahogy kedves kérdező,utána meg visszakozik és próbál szépíteni,hogy szereti,meg szeret vele lenni..előtte meg azt írta nem is hiányzott..aztán,nem is a gyerekkel van baj,hanem csak rá vetíti ki....ja és a tetejébe még ki is írja ide,na ez a mártírság.A lepontozást meg ne is említsük.KB 4-en válaszoltunk neki végig és egyik sem volt az elején támadó sőőőt...
2014. márc. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 zabmester ***** válasza:
82%

Ez itt a probléma, hogy te ennyiből "látod", hogy ki igazi vagy nem igazi szülő. Mindössze annyiból, hogy nehezményeztem, hogy valaki pár mondat alapján leszörnyetegez valakit, meg azt tanácsolja neki, hogy akassza fel magát, meg hogy kijelenti, hogy biztos el fogja hagyni a családját. Pusztán egy pillanatnyi érzés alapján, aminek nem is ismeri senki a teljes hátterét.

Az már önmagában is sokmindent megmagyaráz, amit a kérdező leírt arról, hogy volt már egy kisbabája, akit elveszített. Ez akkor is nyomot hagy az emberben, ha nagyon nem akarja, csak éppen ez mindenkinél máshogy mutatkozik meg. A kérdezőnek biztos jót tenne, ha felkeresne egy pszichológust (ahogy ezt itt többen is írták), mert biztos, hogy sok dolog nem lett kimondva, feldolgozva, viszont az biztos nem segít a helyzetén, hogy páran itt önmagukból kifordulva köpködik. Megkockáztatom, hogy akikből ilyen heves reakciót vált ki ez a pár gondolat a kérdező részéről, az valamit nagyon erősen túlkompenzál ezzel és neki magának is lehetnek problémái. A kérdező legalább segítséget kért, próbál tenni valamit, mert érzi, hogy ez így nincs rendben egészen.

2014. márc. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:

köszönöm kedves utolsó.


és én senkit sem pontoztam le, ha ez a legnagyobb problémátok

2014. márc. 21. 17:10
 30/32 anonim ***** válasza:
31%

"Rossz anya vagyok amiért így érzek ugye? Mit tegyek?"

Látod, hogy gond van, tanácsot kérsz, de úgy látszik, csak azt fogadod el, amit hallani akarsz...

2014. márc. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!