Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Rossz anya vagyok amiért így...

Rossz anya vagyok amiért így érzek ugye? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

elmentünk a barátnőmmel két napra wellnessezni, pihenni. a gyerekre a nagyi vigyázott, férjem itthon volt. annyira jól esett kikapcsolódni, kipihenni magam, hogy végre engem szolgálnak ki, nem pedig én játszom folyton a cseléd szerepét. egyáltalán nem hiányoztak, sőt hazafelé gyomorgörccsel jöttem, hogy megint mi vár, kezdődik minden elölről.


gyerekvállalás előtt pont ettől féltem, hogy oda lesz a szabadságom, ami mindig is éltetett, és nagyon boldogtalannak érzem magamat, nem a jót látom a gyerekbe, hanem azt aki mindent elvett tőlem :(


14 hónapos


2014. márc. 20. 12:08
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

Szia


Nyomon követtem a történeted. Hogy vagy azóta?

2014. aug. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 A kérdező kommentje:
munkába álltam és azóta minden más. nincsenek anyagi gondolok, kéthetente találkozom a barátnőimmel, kollégákkal is baráti viszonyba vagyok. ez a "kimozdulás" nagyon jót tett, nagyon hiányzik a gyerek, alig várom, hogy hazamenjek és megölelgessem :)
2014. aug. 12. 11:49
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!