Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit szóltok ehhez a hírhez?

Mit szóltok ehhez a hírhez?

Figyelt kérdés
[link]
2010. jan. 4. 17:53
1 2 3 4
 11/37 A kérdező kommentje:
Na igen, én is ezt néztem, hogy napi 20 kifli. Az minimum 400-460 forint plussz naponta! Az helyett vehetne még egy kiló kenyeret 250 forintért és így napi szinten megspórolhatna 150 forintot! Az azért szép pénz lenne egy hónapra. Az iskolába kenyérből is lehet szenyót vinni, nem kell ahhoz kifli vagy zsömle.
2010. jan. 4. 18:12
 12/37 A kérdező kommentje:
Senki sem mondta, hogy a napi három kiló kenyéren kell spórolni. Az nem luxus, az természetes. A napi tej már luxus.
2010. jan. 4. 18:13
 13/37 anonim ***** válasza:
65%

Szüljön csak! Engem a munkahelyen azért megszólnak, mert 2 gyereket vállaltunk, se nem megyek vissza dolgozni, amikor a babám fél éves!

A férjem és én is tisztességesen dolgozunk, rengeteg adót fizetünk, állami cégnél, így még sumákolni sem tudunk...

Nem kell sajnálni őket! Minek szüli, ha ennyire szűkösen élnek? Akkor osszák be a pénzt, s ne a segélyre várjanak! Mert markát mindenki tudja tartani! Igen, de miből adjon az állam, ha senki nem tesz be? A családjukból mennyien is dolgoznak? Micsoda jövőkép ez a gyermekeknek? Ezt látják, szüljünk, mert az állam majd segít. Tanulni és dolgozni minek, majd megélünk a családiból és a GYES-ből! Gratulálok nekik!

2010. jan. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
100%
Nem irtam a kenyeret*A kisfli,meg a tej igenis luxus.En magamnak havi 3 litert engedek meg,nem napi..Kiflit meg minek vesz?Ott a kenyer
2010. jan. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 A kérdező kommentje:
Csak akkor mi a francért sírnak? És jön a 12. gyerek! Jövőre mi lesz? Jönni fog a 13. is? Ez azért felelőtlenség.
2010. jan. 4. 18:29
 16/37 anonim ***** válasza:
74%
Na igen,a z ilyeneket én sem tudom megérteni. A cikk végén taglaja, hogy milyen kevés pénzt az AZ ÁLLAM (basszus, keresd meg magadnak a pénzed!), de ennek tudatában várja a 12. gyereket is. Na pl. ezért mondom azt, hogy 3 gyerek fölött beszüntetnék mindenféle segélyt, családit is, gyes-t is, bármit, mert az vállaljon ennyi gyereket, aki el is tudja őket tartani. Ne az én adómból tegye ezt!
2010. jan. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 A kérdező kommentje:
Így van, egyetértek. Szép a nagy család, de nálam az maximum, MAXIMUM!! 3-4 gyereket jelent. Nem tizenkettőt!
2010. jan. 4. 19:16
 18/37 A kérdező kommentje:
Vagy lehet, hogy a guiness rekordra hajtanak? Az több tízezer dolláros jutalommal jár, szóval...
2010. jan. 4. 19:21
 19/37 anonim ***** válasza:
100%

Úristen 11gyerek,és mindjárt 12.Hú nem is igazán tudok erre mit írni,mindíg az ilyenek sírnak hoy nincs pénz ruhára, ennivalóra.Akiknek ennyi gyerekük van azok kapnak többféle támogatást.Elhiszem hogy szeretik a gyerekeket,de azért 12(szerintem már írhatok ennyit),én is szeretem őket de 12 már sok,nem tudnék ugyanannyit foglalkozni velük,mint 2vel.Szerintem nincs is idő nekik arra.Gondoljatok bele mire reggelikészítés,ebédfőzés,közben takarítás,mosogatás,mosás,bevásárlás.Aztán szinte lehet délután kezdeni mindent előlröl.

Nekem nincs gyerekem,(Remélem hamarosan lesz)de nálunk délután már mindent lehet kezdeni előlröl.Estére kivagyunk mindannyian,egymásra nem jut idő,nemhogy még 11 gyerekre.

Az ilyenek a pénzert mennek,sajnáltassák magukat,de tudniuk kellene hogy mi mivel jár.Ennyi gyereket nem lehet tudni iskoláztatni(hogy szép nem kinyúlt ruhákba járjon,szakkör,kirándulás stb)

A többi meg inkább majd nem megy el tanulni hanem inkább elmegy dolgozni hogy segítsen felnevelni a tesókáit a szüleinek.


Az biztos hogy nekem 2 gyerekem lesz,nekik mindent próbálok megadni.Több gyereket nem hinném hogy feltudok/feltudnánk nevelni.


22/L

2010. jan. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
78%
Nem normálisak.
2010. jan. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!