Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit szóltok ehhez a hírhez?

Mit szóltok ehhez a hírhez?

Figyelt kérdés
[link]
2010. jan. 4. 17:53
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
66%

18:04

Köszi a lepontozást.

Akkor is idiótának tartom az ilyen embereket, arról nem is beszélva, hogy a nő szervezete szerintem már tönkre lehet menve.

Basszus van gumi, gyógyszer, vagy miért nem kötteti el magát, nem a középkorban élünk.

2010. jan. 5. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
100%

hát.. valószínű hogy elég rendesen be vannak fogva a nagyobb gyerekek a háztartás vezetésébe. (takarítás, mosás, főzés) szóval gondolom nem ny@lja ki a s..ük. ami nem baj. mi is tudtunk már 12 évesen pl. palacsintát sütni, és most asszonyként nem indultam nulláról.

nade! a család alapítás első kötelező gondolata: fel tudjuk-e nevelni? 12 gyerekkel lett volna idejük átgondolni. és segélycsomagot kell elfogadni... aztán arról beszél hogy sajnálja, hogy a fiataloknak nincs gyermekvállalási kedve, és jövő képe. az állam támogassa... hogy is van ez? én nem várom hogy segélyekkel "szúrják ki" a szemem, én azt szeretném hogy normálisan fizessék meg a munkám! és akkor felnevelnék akár 12-t is! ha akarnék, persze..

2010. jan. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Én mindenkit csak felfele pontoztam!
2010. jan. 5. 18:25
 24/37 anonim ***** válasza:
59%
Bennem CSAK pozitív érzelmeket keltett.Jó tudni,hogy még van/vannak ilyen családok a mai világban.Bár én 2 gyereket szeretnék.Isten segítse őket és legyenek boldogok!
2010. jan. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
76%
Balczó András neves olimpikonunknak is 12 gyereke van. Ismerem őket - nem láttam még más családot, ahol ilyen nyugalom és összhang lett volna. Én sem vállalnék ennyi gyereket, de jó, hogy vannak ilyenek, még ha nem is tudunk egyetérteni.
2010. jan. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
78%

A nagyanyám 9 gyereket szült. Mert nagyapámnak az volt az életelve, hogy nem azért nősült meg, hogy vigyázzon. De a nagyanyámnak a 6. után azt mondta az orvos, hogy ne szüljön többet, mert nem bírja a szervezete, és belehalhat. Szerencsére most 90 éves. De azért ezt is végig kéne gondolni. Ennyit nem bír el egy ember teste. Mi van, ha belehal a 15. gyerek megszülésébe? Árván hagy ennyi gyereket? Aztán lehet sírni, hogy az állam nem segít.

Az a baj ebben az országban, hogy a kommunizmus alatt nagyon megtanulták az emberek, hogy majd állam bácsi segít. Kicsit sem vagyunk önállóak. És ez sajnos nagyon sok fehérre is igaz.

A fogamzásgátló tabletta olcsóbb lenne.

2010. jan. 8. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
89%

Nekem 6 testvérem van,tehát 7 vagyunk testvérek.az előző rendszerben születtünk,és részben akkor nőttünk fel.Nem kaptunk segélyt a kommunizmusban,"csak"iskolakezdési támogatást!Szerintem szép a nagy család,és mindenkinek magának kell eldönteni,hogy mennyi gyereket akar szülni!Én is mindig nagy családot szerettem volna,most részben sikerül is,hiszen jön a harmadik babó.de több nem lesz,főként helyhiány miatt.amúgy pedig ha már leérettségizett egy gyerek,akkor tud munkát vállalni és kifizetni egy fősulit.Én is így tettem,és a párom is akinek csak egy testvére volt!

Mondjuk én is túlzásnak tartom ezt a rengeteg gyereket,de hát ők tudják!Nekik biztosan jó ez!De tényleg elköttethetné már magát az asszony,mert ha így folytatják akkor lesz még néhány gyerekük!Ja és azt nem értem,hogy mikor van idejük a szexre?

2010. jan. 8. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
70%
Én is nagy családot szeretettem volna mindig.Le a kalappal a szüők előtt.Kedves kérdező hidd el tisztességben fel fogják nevelni őket,biztos nincs "kedvenc" köztük.Nekem 3 fiam van,mind más és mégis egyformán szeretem mind.Ezekből a gyerekekből talpraesett felnőttek lesznek.
2010. jan. 8. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
53%
Hát én azért nem mondanám, hogy le a kalappal azok előtt, akik bevállalnak 12 gyereket úgy, hogy közben azon keseregnek, hogy az állam nem ad elég pénzt. Mintha állampolgári kötelességük lett volna ennyi gyereket megszülni. Szüljenek annyit, amennyit el is tudnak tartani.
2010. jan. 8. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
100%
A mi városunkban egy 17 gyermekes család vezeti a "listát". A sok gyerek ellenére szépen élnek (nem segélyekből), szeretetben és békességben.
2010. jan. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!