Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Amikor két leszbikus nő...

Amikor két leszbikus nő gyereket vállal, mennyiben zavaró tényező az, hogy utóbbi 'négy cicit' is lát, de csak (a lehetőségekhez mérten) az egyik szülője emlőjén csüng egész gyermek korában?

Figyelt kérdés
Ha a másik se nem apuka, se nem anyuka, akkor milyen kapcsolat fűződik közte és gyermekük között?

2014. júl. 8. 20:17
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
5%

Amíg a gyerek csak baráti kapcsolatot lat az anya es a másik nő között semmi gond ..

De ha együtt alszanak es esetleg csókok is el csattannak a gyerek előtt szerintem felkavaro es problémát okozhat a gyereknél . A teljes fejlödeseben zavar lehet es a szegyen érzet a külvilág fele .... hat nehéz dolog .

Két felnőtt ember aki gyereket vállal (nemtől függetlenül ) ezekkel tisztában kell hogy legyen , es a diszkréciót betartva nincs semmi gond .... amíg ki nem derül ....

2014. aug. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
Ilyennek nem kellene kitenni egy gyereket.
2014. aug. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:

kísérletek bebizonyították, hogy amúgy egy csecsemő tápanyagot bárkitől bármikor elfogad ösztönszerűen

és nem is "látnak" úgy (bármi a szájukhoz ér, már ennék)


és csak annyiban különbözik egy tejadó személy, mondjuk egy tejadó robottól, hogy kényelmesebb, ezért szívesebben veszik inkább a személytől

2014. aug. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
* szóval ezzel csak azt akartam, hogy nem érdekel egy csecsemőt a mellek száma
2014. aug. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:

23 as...Ekkora Hülyeséget hogy írhat valaki ? A csecsemő az anya hangja , az érintesse nélkül meg emészteni Sem tud normálisan ezt kimutattak tudományosan ....


Meg hogy nem lat mikor szájához ér valami ... Ur Isten - akkor mert olyan problémás a meg szokott anyatejet tápszere lecserélni ? Az anya bőrének illata , a tej izze , mind mind más es más .... nem akarlak meg bántani de ugye te meg nem neveltél fel egy csecsemőt Sem ?

2014. aug. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:

14 -es ezt irod -

...Mivel leszbikus vagyok, és már van egy régóta tartó párkapcsolatom, a párommal maaajd gyereket is szeretnénk vállalni.

egy kerdes mindkettőtöket Anyunak fog szolitani a gyerek ?

Ne érts felre nekem nagyon sok leszbikus ismerősöm van napi szinten össze járunk szóval semmi negatívum nincs bennem , DE a gyereknek nem tudom hogy a külvilág fele jó ez ? a-mikor azt nyilatkozza hogy nekem két anyukám van ... nem üt ez vissza mikor a környezetében óvoda iskola mutogatnak rá össze súgnak mögötte kigúnyoljak... stb A gyerekek szó kimondóak sőt néha kegyetlenek tudnak lenni es bizony egy kirekesztet másnak titulalt gyerek ezt nagyon meg sinyli....

2014. aug. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:

Utolsó, itt a 14-es :)


Igen, ez a külvilág dolog aggasztó. De én szintén ki voltam közösítve általános iskolában, pedig teljesen átlagos kislány voltam. És még fogalmam sem volt arról hogy leszbikus vagyok. És nagyon csúnyán bántak velem...vagyis néhányunkkal.


Szóval úgy érzem képes vagyok felruházni a megfelelő tulajdonságokkal ahhoz, hogy ne legyen miattunk középpontban, és ha mégis megszólják, akkor meg tudja védeni magát.


Rajtam csak az iskolaváltás segített, remélem ideáig nem fajul a gyerekeinkkel a dolog, de ha mégis, megvédjük őket, találunk megoldást :)


Meg nagyon sokan mondják ezt amit Te is, általában ez a legerősebb vélemény. És gondolom hogy Te sem és a gyerekeid sem fogjátok bántani az enyémet, ha ilyen a hozzáállásod :)


És mivel rajtad kívül rengetegen mondják még ezt, azért talán nem is olyan rossz a helyzet, mint amilyennek látszik.

2014. aug. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
49%
Ha intelligensen okosan meg oldja két egynemű par a gyereknevelést (nem kell a gyereknek mindent tudni ... majd ha mar nem gyerek ! rá ér meg tudni ! ) akkor szerintem nagyon okos lelkileg kiegyensúlyozott felnőttet lehet bel öle nevelni , de ehhez nem az kell hogy a többi szülő es gyerek ne csúfolja - közösítse ki , hanem hogy ne legyen olyan dolog ami miatt ez történik . Es ezért bizony a Család amiben fel nő a gyerek, a FELELÖS . Ne az legyen hogy neki " 2 anyuja van ,akik leszbikusak , hanem egy anyu van (pl. aki gyesen van - otthon marad vele ) es ott van meg a X nevű barátnő aki náluk lakik ....Ez hazugság de meg védi gyereket sok sok meg alaztattastol es addig meg a többség az anya - apa családi formát hajlandóak csak el fogadni , ez a legkevesebb bűn amit egy gyerek nyugalma es teljes kiteljesedése érdekében meg kell tenni . SZERINTEM
2014. aug. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:

szerintem a hazugság és titkolózás egy életen keresztül az sokkal rosszabbat tesz egy gyereknek :)

már aki örökbe akar fogadni, annak is azt mondják, hogy gyerekkorától kell tudnia a dologról

2014. aug. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:

29 es ! Te a gyereked beavatod a szexuális életedbe ? Nem ? akkor titkolódzol es hazudsz neki ? Nem !

Tehát egy azonos nemű par attól hogy a gyereket nem tájékoztatja a szexuális kapcsolatukról nem hazudik hanem diszkréten kezelik !!! es a gyereknek korához megfelelően viselkednek es élik a minden napjaikat ! Az örökbe fogadott gyereknek szerintem is tisztában kell lennie hogy Ő örökbe fogadott de ez nem tartozik a szexualitáshoz ....

2014. aug. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!