Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Amikor két leszbikus nő...

Amikor két leszbikus nő gyereket vállal, mennyiben zavaró tényező az, hogy utóbbi 'négy cicit' is lát, de csak (a lehetőségekhez mérten) az egyik szülője emlőjén csüng egész gyermek korában?

Figyelt kérdés
Ha a másik se nem apuka, se nem anyuka, akkor milyen kapcsolat fűződik közte és gyermekük között?

2014. júl. 8. 20:17
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:

Nem szexelnék a gyerekek előtt, de igen is tudnia kell arról, hogy együtt vagyunk szeretjük egymást, és mindkettőnkre számíthat.


Hetero szülőkről is tudják a gyerekek, hogy szeretik egymást, anélkül, hogy előttük szexelnének. Legalábbis nálunk így van :D

2014. aug. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:

Nem olvastam végig a válaszokat,így bocs, ha ismétlek.

Először is, Magyarországon csak hetero pár fogadhat örökbe gyereket. Lehetne ezen vitázni, hogy ez jogos-e, szerintem igen, de itt ez a törvény. Nőknél még egyszerűbb, mint pl. egy férfi párnál, mert esetleg egy diszkóban részegen felcs.ináltathatja magát az egyik.

Spermabank létezik, de hivatalosan csakis meddő házaspárok vehetik igénybe, tehát nyilván sokkal kisebb, és kevésbé ismert, mint pl. Amerikában, ahol akármelyik unatkozó egyedülálló p. kitalálja, hogy ugyan nem bír egy normális párkapcsolatot fenntartani, azért mégis anya szeretne lenni.

Ha mégis eljátszom a gondolattal, amit felvázoltál, nyilván olyan, mint elvált szülök gyereke mostohával. Jó mostohával. Igen, egy lázadó tini valószínűleg néhány vita hevében a fejéhez vághatja, hogy nem az anyja, de ettől még lehet jó a kapcsolat.

2014. szept. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
magánklinikákon megcsinálják egyedülállóknak is a mesterséges megtermékenyítést (persze nem kevés pénzért)
2014. szept. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
A gyerekek nem szopnak egész gyerekkorukban. Ameddig szopnak, azt is hamar elfelejtik. Én pl. 3 hónaposan válaszottam el magam, szerintem hipnózissal se lehetne rá emlékeztetni, milyen volt. Anyámmal nem a szopás miatt vagyok anya-lánya kapocsolatban. Szerintem leszbikusoknál mindkettőt anyázza a gyerek.
2014. szept. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!