Megtartsam a babát?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok. Egyetemen tanulok, de nem is ez a baj, mert tanulás mellett tudnám a gondját viselni. Sajnos beteg vagyok, testileg és lelkileg is. Pszichológushoz jártam sok éven keresztül. Anorexiás vagyok. 176cm vagyok 42kg:( Most a baba miatt próbálok enni. Az apja( az exem) nem érdekli a baba és az én sorsom sem. A szüleim Magyarországon élnek én meg nem. Egyedül élek most már kint. Depis is vagyok. Félek nagyon ha megszülném és felnevelném belőle is egy idegroncs lenne vagy ha nem látná, hogy én hogyan megyek tönkre:( Gondolkodtam már az elvetetésen, de hát azt nem akarom igazából, mert arra gondolok megölném a saját gyerekemet, nem adtam esélyt hogy éljen. Ha örökbe adom akkor meg rossz anya vagyok:((((( Nemtudom, hogy mit csináljak.
2014. júl. 25. 15:23
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Csak kíváncsiságból kérdem, ki, miért pontozott le?
2014. júl. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
80%

Nekem ott a válasz a kérdésedre, hogy a baba miatt eszel és tudod, hogy az abortuszban tényleg megölnéd a saját gyerekedet.

Ha most miatta eszel, akkor akkor is enni fogsz, ha szoptatod őt, meg akkor is, amikor kanállal eteted, majd akkor is, amikor főzöl neki. Mert példa akarsz lenni. Jó példa!


Miért dobnád el magadtól? Miért haljon bele abba, amiről te is tudod, hogy rossz, hogy egészségtelen neked?

Miért ne lenne ő a remény jele, hogy ezentúl van és lesz is kiért figyelni magadra?

2014. júl. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
utolsónak nagyon igaza van, hiába van lepontozva. :)
2014. júl. 25. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Annak a gyermeknek joga van a minőségi élethez, az egészséges fejlődéshez és érett gondolkodású, egészséges, szerető szülőkhöz, akik várják a megszületését. Én azt mondom, hogy ebben a helyzetben ne tartsd meg, hiszen te is tisztában vagy az állapodottal, ha megtartod, róla is kell gondoskodnod felelősen, soha nem csinálhatsz semmit úgy, mintha nem lenne gyermeked, ez a feladat egy életre szól. Amíg a saját értékeiddel nem vagy tisztában, nem vagy lelkileg kiegyensúlyozott, hogyan adhatnád át mindezeket a gyermekednek? Ha úgy érzed, nem vagy kész rá, akkor nem kell, hogy egy szenvedéssel teli élet elkezdődjön. Ez az én véleményem, de a végső döntés úgy is a tiéd.

Az örökbe adás nem tesz senkit rossz szülővé. A rossz szülő az, aki pl. borzalmas körülmények közé is megszüli a hetedig gyereket is, mondván, hogy az abortusz gyilkosság. Így, felelőtlenül gyereket vállalni önzőség, az abortusz nem. De a legjobb lenne az örökbe adás, bár iszonyat nehéz lehet, rengetegen a szülés után meggondolják magukat.

2014. júl. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
arra a véleményre jutottam, hogy megtartom. Mindent megteszek érte, hogy egészséges legyen és hogy én is az legyek.
2014. júl. 27. 10:09
 16/18 anonim ***** válasza:
32%

Isten áldjon meg érte!

Meglátod, ő örök cél lesz és iránytű, hogy mindig vigyázz magatokra!

Sok erőt és boldogságot!

2014. júl. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen:))) és a baba is:)
2014. júl. 27. 15:07
 18/18 anonim ***** válasza:
:)!!!!!
2014. júl. 28. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!