Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Te mennyit várnál a gyerekváll...

Te mennyit várnál a gyerekvállalással ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Kettőnk jövedelme nettó 210 körül van, ebből az én nettó bérem 90, ehhez kapok 12 ezer cafeteriát. A munkahelyem elég biztos, és már több, mint egy éve dolgozom ott.

Van egy hitelmentes idősebb, de jó állapotú autónk, saját holminkkal bebútorozott 2 szobás albérletben élünk, és kb. 600 ezer forint megtakarításunk van. Jelenleg arra spórolunk, hogy legyen elég önerőnk vidéken egy másfél szobás lakás megvásárlásához. Kb. 100 ezer forintot tudunk havonta félretenni, ha épp nincs semmi váratlan kiadás.

Én 25, férjem 30 éves.


2014. júl. 31. 23:39
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
59%
250 Ft nálunk a Snickers, csak a miheztartás végett:) De persze vannak emberek, akik megvonnak maguktól dolgokat, hogy más dolgokra spóroljanak. :) Semmi baj ezzel!
2014. aug. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

9-es válaszoló vagyok.

Most, hogy elolvastam a válaszod, azt mondom, hogy ne várjatok! :)

Mi is ilyenek vagyunk mint ti. Tudunk spórolni. Mi kevesebből élünk mint ti, van egy 2,5éves lányunk és tudunk félretenni még így is! A lányunknak mindig meg van mindene, nem szemetet eszik, szép ruhái vannak, játékai stb.

Én nem tudom sajnálni az olyan embereket akik azon sírnak, hogy "jajj számlák befizetése után marad 200ezer forintunk, mihez kezdjünk?"-már olvastam itt ilyet! :)

Szóval hajrá!

2014. aug. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Azt azert jo tudni, hogy a Gyes-t /most mar valami mas a neve/ az utolso 2 eved utan kapod. Nem szamit mennyit kerestel elotte, volt -e egyaltalan munkad, ha az utolso 2 evben dolgoztal azutan kapod a gyesedet.


Nyilvan, ha most "belekezdetek" mondjuk 9-10 honap mulva kb. pont meglenne a 2 ev. ;)

2014. aug. 10. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

utolso a Gyedre gondol. A gyes alanyi jogon jar minden anyanak, kb 27 ezer ft per ho, 3 éven keresztül.

A gyed csak 2 évig jar es dolgozni kell elotte hozza.

2015. jún. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!