Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kisgyerekes szülők! Milyen...

Kisgyerekes szülők! Milyen gyakran jártok el kettesben töltött hétvégékre a házastársatokkal?

Figyelt kérdés
2014. aug. 19. 14:37
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
80%
7-es vagyok. Nem, semmi gond a kettesben töltött idővel, egy egy buliba, vacsorára többször elmentünk, töltött már egész napokat a nagyszülőknél, szóval nem vagyunk összenőve, de valahogy az, hogy több napra itt hagyjuk nem hiányzott. Ráadásul igen jó alvó, jut időnk egymásra mellette is, nem kell hozzá elmenni.
2014. aug. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
80%
Lepjed meg akkor a feleségedet!Biztos örülne a kettesben töltött időnek.Szervezd le hogy jöjjenek a gyerekért a nagyszülök Te meg vidd el az asszonyt egy egész napos kikapcsolódásra.Este egy gyertyafényes vacsi és majd reggel mentek a picièrt.Ne szervezz nagyon tàvoli programot,hogy a tudatàban lehessen,hogy ha bármi van 1 órán belül a gyereknèl van.pl láz ilyesmire gondolok.
2014. aug. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
80%
én is örülnék egy ilyen előre megszervezett programnak, ha meglepne vele a párom
2014. aug. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:
Már megleptem. Pontosabban nem meglepetés volt, együtt szerveztük. Oda mentünk, ahova Ő akart. Az egész jó lett volna, ha nem azon görcsölt volna, hogy vajon a gyerek eszik-e, alszik-e, sír-e, stb. Talán rutint kell szereznie még ebben. :-)
2014. aug. 19. 15:40
 15/32 anonim ***** válasza:
19%
3 gyermek van, a legnagyobb 5 éves lesz, nem járunk sehova, sem nem is igényeljük!
2014. aug. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
68%

Hetente egy délután anyósommal vannak a gyerekek, kb. 2,5-3 óránk van kettesben fürdetésre haza érünk.

Két hetente egy este fektetési idő után megyünk el, éjfél körül érkezünk haza, ilyenkor két fiatal ismerős lány vigyáz, tehát nekik havonta egyszer van. Általában már vacsira érkeznek, ilyenkor beszélgetünk velük.

Évente kb. 2x elmegyünk kettesben 2 vagy 3 napra, ez alatt vagy anyósom vigyáz, de legutóbb a három gyereket három külön helyre adtuk le, így mindenkinek kényelmes, a gyerekeknek meg nagy élmény volt.

7, 5 és 2 évesek

2014. aug. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
57%
2 éves a lányunk. Mióta megszületett nem voltunk sehol kettesben. Azért nem, mert nincs aki vigyázzon rá.
2014. aug. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
64%

Változó; most nyáron sokat, köszönhetően a nagyszülőknek. Amúgy havonta 1-2 estét.



Az elején nekem is furcsa volt. Vágytam arra, hogy a férjemmel legyek teljesen nyugiban, de mégis a babán járt az eszem. Nem tudtam teljesen kikapcsolni. Szerintem ez természetes, és idővel meg is oldódott.

2014. aug. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
49%
ilyen nekünk nincs sajna 3 gyerekünk van anyukám dolgozik még és 3 gyereket nem válalna el együt soha ,neki sok lenne.
2014. aug. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
46%
Soha. Ennek egyszerű oka van, nincs senki, aki vigyázni tudna a gyerekre. Ez van, tudtuk, amikor gyereket vállaltunk.
2014. aug. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!