Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kisgyerekes szülők! Milyen...

Kisgyerekes szülők! Milyen gyakran jártok el kettesben töltött hétvégékre a házastársatokkal?

Figyelt kérdés
2014. aug. 19. 14:37
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

29. vok.

Anyukám sosem panaszkodott, és igyekszem mindent megcsinálni, előkészíteni, mégis eléggé hülyén érzem magam emiatt. Egy 2,5 éves atomrobbanásom van. Reggel 6-21.30-ig szó szerint minden percet leköt. Nyugalom borul a házra a du két órai alvás alatt.

Nem tudom, biztosan én gondolkodom rosszul, de én így látom...

2014. aug. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
Nem tudom, amikor a szüleimre hagytam a babám, apám hatalmas, boldog vigyorral mesélte, hogy amikor a karjában tartotta, belekapaszkodott a mellszőrébe és kitépett egy marokkal. És milyen cuki volt, amikor a szőrszálakat fejtegették az ujjai közül. Férjem mondta, hogy az bizony rohadtul tud fájni.
2014. aug. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!