Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek nagyon hülyeség ez?

Szerintetek nagyon hülyeség ez?

Figyelt kérdés
Mindig is arról álmodtam, hogy több gyermekem lesz, és különböző népcsoportból, azaz félvér babákat. Pl. egyet fekete apukától, egyet japántól v kínaitól, egyet mongoltól, egyet indiai férfitól. Szerintetek összejöhet? Egyedül is felnevelném őket, esetleg ha egyszer egy férfi elfogad mindegyikkel együtt az jó lenne, de ha nem, hát az se baj, meg tudnék nekik mindent adni!

2014. szept. 24. 10:07
1 2 3 4 5
 11/43 A kérdező kommentje:
Miert fontos ez? Tok lenyegtelen. Eleg idos ahhoz h anya legyek.
2014. szept. 24. 10:21
 12/43 anonim ***** válasza:
96%
Válassz magadnak egy férfit akit szeretsz, vállalj vele gyereket, aztán fogadjatok örökbe rossz sorsú, elhagyott, más bőrszínű kisgyerekeket. Szerintem ebben a helyzetben ez a legjobb döntés.
2014. szept. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
69%
Pedig szerintem sem ártana egy agy kurkász.egy fekete egy sárga...na szegény gyerekek.Szerinted melyik pasi álmodik arról egy rakás felemás nemzetiségű gyereket neveljen?Még ha donor is az apa,na de ha nem??Akkor meg csak 2pasi a fű meg a fa..
2014. szept. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
97%

A 3. nem, te vagy agyilag nulla.


"Had dontsem el en h milyen gyermeket szeretnek."


Hát... a játékbabák közt válogathatsz, a gyerek meg majd érkezik hozzád, olyan amilyen. Nem vagy Atyaúristen, hogy ebben a kérdésben dönthetnél.

2014. szept. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
100%
Remélem ezt a kérdést csak viccből írtad ki mert ha ezt komolyan gondolod nagyon súlyos problémák lehetnek a fejedben. Egy normális ember különböző tárgyakat esetleg "játékbabákat" gyűjtöget,de nem hús-vér gyerekeket. :-D
2014. szept. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 A kérdező kommentje:
Mindegyik az en verem is. Miert olyan nagy ugy ez?? Es igenis eldonthetem. Mint ahogy irtak spermabank. Amugy meg mi az h melyik ferfi akarna egy rakas felemas baba apja lenni? Mindegyik ugyanolyan kisgyerek borszintol fuggetlen! Miert mas ha egy x gyerekes anya keres tarsat mint en akinek ugyanugy akar x gyereke lesz csak epp mas szinuek?? Rasszizmus elokerul azert latom...de ha egyse vallalja be nekem ugyis jo..
2014. szept. 24. 11:02
 17/43 anonim válasza:
96%
Keress magadnak valami elfoglaltságot! Menj el takarítani valahova... vágjál fát.... gyűjtsél szemetet. Ilyen hülye kérdéseket ne tegyél fel akármennyire is unatkozol. Keress okosabb elfoglaltságot magadnak.
2014. szept. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 A kérdező kommentje:
Pf. Te minek kommentelgetsz ide. Neked nincs jobb dolgod?
2014. szept. 24. 11:08
 19/43 anonim válasza:
97%

Felteszi a kérdést, hogy "nagyon hülyeség e" és ha azt mondják neki, hogy "igen, nagyon hülyeség", akkor ki van akadva, hogy ő így szeretné, ő tudja ne szóljunk bele...

Fckn logic...

2014. szept. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 A kérdező kommentje:
De senki nem birta normalisan megindokolni h miert hulyeseg.???
2014. szept. 24. 11:14
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!