Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek nagyon hülyeség ez?

Szerintetek nagyon hülyeség ez?

Figyelt kérdés
Mindig is arról álmodtam, hogy több gyermekem lesz, és különböző népcsoportból, azaz félvér babákat. Pl. egyet fekete apukától, egyet japántól v kínaitól, egyet mongoltól, egyet indiai férfitól. Szerintetek összejöhet? Egyedül is felnevelném őket, esetleg ha egyszer egy férfi elfogad mindegyikkel együtt az jó lenne, de ha nem, hát az se baj, meg tudnék nekik mindent adni!

2014. szept. 24. 10:07
1 2 3 4 5
 31/43 H.Orsolya ***** válasza:
95%
Szerintem nagy hülyeség. Te magad írtad, Hogy: "Mindegyik ugyanolyan kisgyerek borszintol fuggetlen!" Ne a bőrszínűket, a származásukat nézd, hanem azt, hogy találsz egy olyan férfit, akivel leélnéd az életed. Gyerekeitek lesznek( Származás teljesen mindegy) lesz egy szép családotok, ahol az 1 apa kiveszi a részét a gyereknevelésbe. Boldogok lesztek, és kiegyensúlyozott, egészséges gyerekeitek lesztek. Inkább valami ilyesmi célt kéne szerintem kitűzni magad elé, persze az élet nem mindig úgy alakul, ahogy eltervezzük, de ne olyan céljaid legyenek, hogy 3-4 apa 3-4 gyerek és a végén egyedül neveled őket. A gyerekek lelki fejlődésének nem biztos, hogy annyira jót tenne. ÉS nem az a lány legyen szemed előtt akét félvér kisgyerekkel, de neki van segítsége, és nem hinném, hogy fenékig tejfel az életük. Egy "rendes" családba is sok a nehézség, de ha egyedül akarsz több gyereket nevelni, akkor pláne sok az aggódás, stressz.
2014. szept. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
96%

Tudod kérdező, nekem is voltak hasonló gondolataim, nagyon vágytam egy tündéri, édes kis bongyori hajú kapucsínó bébire, elolvadtam, ha megláttam egyet az utcán vagy valamelyik magazinban. 15 éves voltam ekkor, és kissé butácska.


A dolgok nem így működnek, lehet, hogy biológiailag érett vagy az anyaságra, de gondolkodásban még semmiképpen sem.

Egy gyerekhez először normális, kiegyensúlyozott és tartós! párkapcsolat kell (ideális esetben), szeretet, kötődés, és mindkét fél vágya a gyermek iránt. Együtt nevelik fel a gyermeküket vagy gyermekeiket. Te ezzel a gyűjtögetősdivel már eleve kizárod a fentieket, hiszen neked csak 1-1 egészséges spermium kell a fenti népcsoportok férfitagjaitól. Számodra ez tényleg kérdés, hogy hülyeség-e? Mit mondanál a gyermekeidnek, miért van más-más apjuk, miért nincs velük stb?


Gondolkodj kérlek, és egyelőre használj óvszert. Remélem pár év múlva te magad is rájössz, hogy milyen butaság ez a gondolatmenet.

2014. szept. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
95%

Azért nagy hülyeség, mert már most elvárásaid vannak a még meg sem fogant gyerekeiddel szemben. A gyerekvállalás két ember tudatos döntése legyen, ne egy unatkozó, szappanoperákon felnőtt gyerekagyú nő képzelgése.

Bár nem vagyok pszichológus, de te azért keress fel egyet.

2014. szept. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
66%

Figyelj, kislány, tőlem azzal rakatod magad teherbe, akivel akarod, csak kérlek húzz el dolgozni és ne az adófizetőkkel tartasd el a feket-sárga (Hajrá Dortmund!) purdékat.

Arra ne számíts, hogy egy normális férfi szóba áll veled 3 kismajommal.

És NEM vagyok rasszista!

Na jó, de... xD

2014. szept. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
97%

Nem láttam rasszista hozzászólást, de mindegy...


Először azt kell megértened, hogy a gyerek nem tárgy, hanem egy élőlény. Önálló egyéniséggel, személyiségjegyekkel. Persze, a nők többsége álmodozik a leendő gyermekéről, de előre kikötni, hogy bizonyos bőrszínű/nációjú embertől legyen gyermeked...kissé bizarr. Arra nem gondoltál még, hogy a gének nem így működnek?! Lehet, hogy a te hófehér bőrödet, vagy az egyenes szemrésedet fogja örökölni. Ha nem mandulavágású szemű vagy bongyori hajú lesz a baba, visszadobod, mondván, te nem ezt akartad?!


Gyűjtsél inkább Barbiet.

2014. szept. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
92%
Angelina Jolie megihletett? Tanulj, dolgozz, aztán majd fogadj örökbe gyerekeket!
2014. szept. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
95%

Lehet nagy ívben tojni másokra, de attól még a gyerekeket biztos piszkálni fogja valaki már csak azért is mert félvérek, én is félvér vagyok és piszkáltak. Arra mit válaszol, hogy a tesód miért néger, te meg kínai?

Ha el tudsz tartani 4 gyereket és megbirkózol az emberek véleményével, akkor hajrá.

Viszont 10 év múlva már lehet nem így fogod gondolni, 18 évesen még fiatal az ember, 5 évvel korábban még a kedvenc Hollywoodi színészétől akar gyereket, 5 év múlva talán az egyetemi évfolyamtárs lesz a nyerő.

2014. szept. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
70%
A 34-es egy sültbunkó.
2014. szept. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 zabmester ***** válasza:
97%

És szerinted az ismerősöd példája helyénvaló? Összeszedett két pasit, akik csak arra kellettek, hogy teherbe ejtsék (erről vajon az apukák is tudtak már a kapcsolat kezdetekor?), és aztán az anyjával neveli őket?

Nem azt mondom, van olyan, hogy az ember rákényszerül, hogy rokoni segítséget vegyen igénybe, ha valamiért úgy alakul az élete, nade tudatosan így tervezni a gyerekvállalást, az szerinted nem gáz egy picit?

És te vajon miből nevelnél öt gyereket? Akármilyen származásúakat, ilyen szempontból lényegtelen. 18 éves vagy, kétlem, hogy vagyonokat tettél volna eddig félre, amiből éveken át megélsz egyre több és több gyerekkel.

A másik, hogy hiába mondogatod másokra, hogy rasszisták, amit te csinálsz, valahol az is rasszizmus, még ha nem is a szó köznapi értelmében. Gondolj bele, ha valamiért úgy alakulna az életed (és őszintén szólva ez elég esélyes), hogy nem jön össze az öt különböző rasszhoz tartozó bébi, akkor is szülnél öt gyereket? Úgy is, hogy mindegyik magyar lesz? Mert ha nem, akkor elég egyértelmű, hogy csak azért kellene neked öt, hogy teljes legyen a gyűjteményed, és nem azért, mert te tényleg öt GYEREKET akarsz. Pont te, aki másokat lerasszistázol, te vagy az, aki leginkább a származást nézi, még ha te pozitív előjelet is teszel ehhez.

2014. szept. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ilyen hülyéknek is lehet gyereke...
2014. szept. 25. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!