Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek nagyon hülyeség ez?

Szerintetek nagyon hülyeség ez?

Figyelt kérdés
Mindig is arról álmodtam, hogy több gyermekem lesz, és különböző népcsoportból, azaz félvér babákat. Pl. egyet fekete apukától, egyet japántól v kínaitól, egyet mongoltól, egyet indiai férfitól. Szerintetek összejöhet? Egyedül is felnevelném őket, esetleg ha egyszer egy férfi elfogad mindegyikkel együtt az jó lenne, de ha nem, hát az se baj, meg tudnék nekik mindent adni!

2014. szept. 24. 10:07
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
96%

"Rasszizmus elokerul azert latom"

Ennyire telik, rasszistázol, mikor megpróbálják neked elmondani, ez nem játék, nem kívánságműsor.

Félvér árva gyermekeket nevelhetsz, ha nagyon küzdesz érte.

2014. szept. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
97%
Sims4-ben elmegy. A való életben nem szórakoznék mások életével, főleg nem gyerekekkel.
2014. szept. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 A kérdező kommentje:
Nem ertem most ettol miert lesz rosszabb egy gyermeknek..vagy lehet ertem. Mert sok a rasszista ebben a hulye vilagban.
2014. szept. 24. 11:33
 24/43 anonim ***** válasza:
95%
Néhány év, és indoklás nélkül is tudni, látni fogod, hogy igen, nagyon hülyeség. Nem mellesleg egy csomó indokot mondtak fentebb, csak félremagyaráztad vagy elengedted a füled mellett.
2014. szept. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
94%

Nagyon éretlen kérdés, azért kérdeztem, hány éves vagy. Egy gyereknek az a jó, ha van apja, anyja, családja. Eleve egy szétesett családot tervezel, amiben a te dizájn-ötleted az irányadó. Mint egy lakberendezői elképzelés.

Nem nagyobb hülyeség mint sok más hülyeség, de én nem tartom jó ötletnek.

2014. szept. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
94%

tenyéssz lovakat, ott a félvér teljesen elfogadott. Kihordani sem neked kell és akkor olyan kancára teszel olyan mént, amilyen csikót szeretnél. Csak ahhoz még tanulj előtte.

Jah, és azért nem indokolja meg senki, mert ez akkora hülyeség, hogy minden indoklás felett áll!!

2014. szept. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
97%

"Mert sok a rasszista ebben a hulye vilagban"


Nagyon-nagyon buta vagy, kérdező. Ne nevelj gyereket, foglalkozz tárgyakkal.

2014. szept. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
92%
Kérdező szerintem te vagy a rasszista.
2014. szept. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 A kérdező kommentje:

Igen.rasszista vagyok ...-.-'

18 vagyok..amugy meg ismerek egy csajt akinek 2 felver neger babaja van 2 kulon apatol. Es mindegyik csak azert kellett neki h a gyereket megcsinalja neki. Anyjaval 2en nevelik a piciket.

2014. szept. 24. 12:17
 30/43 anonim ***** válasza:
94%

Jól van, akkor gondolj arra, hogy egy gyereknek az a jó ha van egy szerető apukája, és anyukája.

És a világ szenvedését ne akard úgy megoldani, hogy különféle emberekkel bszol, hogy legyen egy gyűjteményed.



Szerelem, házasság, gyerek - évezredek óta bevált módszer.

2014. szept. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!