Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek nagyon hülyeség ez?

Szerintetek nagyon hülyeség ez?

Figyelt kérdés
Mindig is arról álmodtam, hogy több gyermekem lesz, és különböző népcsoportból, azaz félvér babákat. Pl. egyet fekete apukától, egyet japántól v kínaitól, egyet mongoltól, egyet indiai férfitól. Szerintetek összejöhet? Egyedül is felnevelném őket, esetleg ha egyszer egy férfi elfogad mindegyikkel együtt az jó lenne, de ha nem, hát az se baj, meg tudnék nekik mindent adni!

2014. szept. 24. 10:07
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
88%

A gyerekvállalás nem arról szól hányféle apától tudok teherbe esni és hány gyereket vagyok képes szülni, meg megmutatom a világnak azért fel tudom nevelni.

NEM!

A család és gyerekvállalás ott kezdődik h két ember szereti egymást. Erről szól. A többit nem is írom még mik kellenek hozzá csak az érzelmit. Gyerek vagy még, gyerekként gondolkozol. Ha annyira félvér gyerekeket akarsz akkor fogadj örökbe szerintem. De egy gyereknek szüksége van anyára és apára is. Nem mindegy. De hiába írom le nem érted mert még éretlen vagy. Az, hogy valakinek több embertől van gyereke végképp nem követendő példa. Kivitelezhető amit írsz de gondolj bele ha már sikerült 1-2 gyerek de nekem még kell a mongoltól és egy indiaitól is hol találsz olyat aki ezt megtegye? Főleg ha az alakod már nem lesz ugyanaz mint volt. Nem fognak kapni érted, ez az egyik. A másik meg majd a két gyereket húzod, cipeled magaddal még találsz egy olyat aki jól megrakna? De most komolyan, erre gondoltál?

18 évesen viszont elég merész kijelentés az, hogy márpedig nem lennének anyagi gondjaid. Ne mond nekem azt sem h x gyerekkel neked nem esne jól egy társ, akivel együtt élhetsz. Látszik, hogy nincs még gyereked mert lövésed sincs róla mit takar az időben, energiában, költségben. Sok helyen hibázik ez a feltevés. De látszik az is, hogy egy tini fejéből pattant ki. :)

2014. szept. 25. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
100%

Egy másik kérdésnél láttam belinkelve ezt, és nagyon örülök hogy megtaláltam, rég nem nevettem ilyen jót.

Imádom, amikor minden-egyes-válaszoló ugyanazt írja, és a kérdezőnek nem tűnik fel, hogy nem mindenki hülye és ő a helikopter.

2014. nov. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
Na,van azóta gyereked?
2021. okt. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!