Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tényleg szégyelnem kellene magam?

Tényleg szégyelnem kellene magam?

Figyelt kérdés

Nos, megpróbálom rövidre fogni. Én egy 2 gyerekes anyuka vagyok. Mindkét gyerekem kicsi, 1 és 3 évesek. Én mindig imádtam sportolni. Most is sportolok heti 6 napot. NEM JÁTROK EL OTTHONRÓL. Otthon viszont kb 1,5 órát töltök edzéssel. Iszom a fehérjeport is. anyósom tegnap az egész család füle hallatára megalázott. Szerinte szégyelljem magam, hogy igy nézek ki és hogy iszom azt a szart. Őszerinte ez nem egy 2 gyerekes anyukához illő.


Nos a kérdésem annyi lenne, hogy valóban abbakéne hagynom és azt a 1,5 órát is a gyerekeimmel tölteni?


Hozzátenném még azt is, hogy a nagyobbik kislány velem tornázik, nagyon szereti őis csinálni.



2015. jan. 10. 09:30
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
45%

Figyelj. Ha én valamit csinálok, és azt gondolom, hogy ezzel nem ártok a gyerekeimnek, nem rövidítem meg őket, akkor le@arom, hogy ki mit mond, vagy gondol a dologról. Ha már a gyakori kérdéseken vársz igazolást, akkor vagy önbizalomhiányod van, és/vagy nem mersz kiállni magadért, vagy tényleg valamit nem jól csinálsz.

Nem gondolom, hogy másfél óra akkora érvágás a gyerekeidnek, akik nyilván még alszanak is napközben. A fehérjeturmixot nem értem, de a te dolgod. Én azért nem sportolok, mert a 4 és 2 éves gyerekeim mellett a szabadidőmben inkább pihenek. Bár egészségesen táplálkozom, de amikor alszanak, akkor én is pihenek.

A lényeg az, hogy nem mások elvárásai szerint kell élni, de ha van valami igaza a mások mondanivalójában, akkor el kell rajta gondolkodni.

Mi nem látunk bele az életedbe, úgyhogy innen hatékony válaszokat nem fogsz kapni.

2015. jan. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
0%

" Mert ez nem normális reakció egy abszolút természetes jelensegre."

Dehogynem normális, én világéletemben sportoltam, amikor nem tudok menni, mert beteg vagyok, rendesen rosszul vagyok lelkileg. Ez olyna, mintha mostantól nem fürödhetnél meg.

2015. jan. 10. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
100%
Mikor tornázol?
2015. jan. 10. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 A kérdező kommentje:
Reggelente jógával kezdek, aztán délután egy keményebb edzés, majd este amikor a gyerekek elaludtak akkor futok vagy jógázok ismét levezetésnek.
2015. jan. 10. 10:04
 15/41 anonim ***** válasza:
62%

O,te jo eg! Ne foglalkozz anyosoddal, lokott noszemely. Ahelyett, hogy buszke lenne rad, hogy figyelsz az egeszsegedre es a kulsodre meg ketgyermekes edesanyakent is...


En is heti negyszer sportolok, sot feherjet is iszom, mert az en izomgyarapodasomhoz egyszeruen nem tudok annyi csirket, turot es tojast enni, hogy elegendo legyen. Kell az a 22gr plusz protein. Gondolom te is igy vagy vele.

2015. jan. 10. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
87%
Napi háromszori edzés elég betegesnek tűnik.
2015. jan. 10. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
68%
Más rosszul érezni magad és más depresszióba esni miatta. Ez nem normális, és hitetgethetitek magatokat, hogy de az, attól még nem lesz az. Nem a lábát vesztette el, hanem egy előre behatárolt rövid időre nem tudott sportolni. Ezért depresszióba esni gond. Lehet, hogy anyós is amiatt aggódik, mert látja, hogy már túlléptél a szeretek sportolni fázison. De ezt mi messziről, látatlanban nem tudjuk megmondani. Mi a férjed véleménye?
2015. jan. 10. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 A kérdező kommentje:

15 igen így vagyok vele. :)


Ma pl eddig csak fél óra jóga volt. Aztán ebéd utánra tervezem a következőt. Nemtudom nem érzem betegesnek és ebből még hátrányom nem volt, csak ez hogy megalázott az anyós tegnap. Mondjuk azt hozzáteszem hogy ő kövér.


Egyébként 156 centi vagyok tehát rajtam meglátszik +2 kiló is :/

2015. jan. 10. 10:08
 19/41 anonim ***** válasza:
82%
Napi 3 edzés rengeteg és felesleges is.
2015. jan. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 A kérdező kommentje:
Férjem egész nap dolgozik, nem tudunk egymással lenni sajnos. Szóval ő az egészből annyit lát hogy én jól nézek ki. Nyilván tudja hopgy teszek is érte, de ő nem az a nagy sportszerető ember
2015. jan. 10. 10:10
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!