Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tényleg szégyelnem kellene magam?

Tényleg szégyelnem kellene magam?

Figyelt kérdés

Nos, megpróbálom rövidre fogni. Én egy 2 gyerekes anyuka vagyok. Mindkét gyerekem kicsi, 1 és 3 évesek. Én mindig imádtam sportolni. Most is sportolok heti 6 napot. NEM JÁTROK EL OTTHONRÓL. Otthon viszont kb 1,5 órát töltök edzéssel. Iszom a fehérjeport is. anyósom tegnap az egész család füle hallatára megalázott. Szerinte szégyelljem magam, hogy igy nézek ki és hogy iszom azt a szart. Őszerinte ez nem egy 2 gyerekes anyukához illő.


Nos a kérdésem annyi lenne, hogy valóban abbakéne hagynom és azt a 1,5 órát is a gyerekeimmel tölteni?


Hozzátenném még azt is, hogy a nagyobbik kislány velem tornázik, nagyon szereti őis csinálni.



2015. jan. 10. 09:30
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
56%
Én is és a férjem is így élünk. Mindketten isszuk a magunk fehérje porát és edzünk heti 4-5 alkalommal. Én itthon, ő súlyokat emel edzőteremben. Nekem elég a két változtatható súlyú súlyzó itthon, így én maradok. A gyermekünkkel felváltva vagyunk, így mindenkinek az életébe belefér a sport. Anyósod szűklátókörű, és sokat nem tudhat az edzésről, egészséges életmódról, ha szerinte az egészség nem való egy anyának.
2015. jan. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
63%

Oszinten kerdeze,hogy mi olyab haszontalan a valaszomban?

Mi boki a csorotoket? Hogy van akinek van kedves es ideje mozogni? Hogy feherjet iszunk? Nem ertem.

2015. jan. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
86%

ha gyerekek nem sínylik meg, tetszel magadnak/férjednek, boldog van ettől, akkor csináld

jobb mintha depis lennél, egész nap zabálnál és híznál.

hidd el akkor az lenne anyóspajti baja.

2015. jan. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
23%

Egyszer tápszereket próbálgattunk és az egyikről kiderült, hogy nagyon nem fekszik a gyereknek. Kérdeztem a gyerekorvost, hogy ha már voltam olyan ügyes, hogy két zacsival is felbontottam, saját célra fel lehet-e használni, hogy ne kelljen kidobni?


Mondta, hogy ha valaki súlyzós edzéseket végez a családban, akkor fehérjepor helyett egye meg, kb ugyanazt tudja, maximum az íze rosszabb.

2015. jan. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:

Az anyósok időnként ilyenek:-)

Az enyém 30 éves koromban közölte, hogy le kell vágatnom a fenékig érő hajamat, mert az már nem való egy családanyának.


Szóval ne foglalkozz a beszólásaival. De azt azért érdemes lenne átgondolnod, hogy miért van szükséged ennyi edzésre? Hogy nem csak pótléknak használod-e? Hogy nem hiányzik-e valami az életedből? Ugyanis a sport ugyanolyan függőséggé válhat, mint az alkohol.

Ha meg minden kérdésre megnyugtató választ tudsz adni magadnak, folytasd nyugodtan!

2015. jan. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
69%
Én 3 gyerekes vagyok,iszom fehérje turmixot,szintén itthon edzek(taposó gép+komplett kondigépünk van),de nem napi 3x!Azért az nincs rendjén.Én hetente 3x,kora délután,a gyerekek alvásidejében "nyomom".Miért vagy ilyen megszállott?Önértékelési gondjaid vannak?Ha este is tornázol,mikor vagy a férjeddel?Az enyém sincs itthon napközben,éppen ezért mire hazaér mindent elvégzek,hogy
2015. jan. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
Bocs,elküldtem.Szóval mindent elvégzek,hogy csak Vele lehessek(persze a gyerekekkel is,de altatás után kettesben vagyunk).
2015. jan. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:

Amikor egy barátnőm megtudta, hogy edzés után fehérjét iszom, azt kérdezte: "te kokszoooooooooolsz??? soha nem gondoltam volna!"


Nem tudja, mi az. Ennyi.

Én nem hagynám abba. Persze attól még k. szarul esne, ha ilyet szólna be.

2015. jan. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 A kérdező kommentje:
A férjem este sincs itthon sajnos...
2015. jan. 10. 18:00
 30/41 anonim ***** válasza:
Szerintem is anyós tudatlansága az oka. Nagyon nagy a káosz a fejekben az egészségről és főleg az egészséges életmódról. Nagyon kevesen tanulják meg az elméletet, és benyalnak minden káros teóriát, aztán maradnak pontosan ugyanolyan kövérek (vagy gyenge izomzattal, de legalább normál testsúlyúak), mint előtte. Nem mondom, hogy tanítsd, ha nem vevő rá, de azt tanácsolom, hogy csak annak a véleményére adj, akinek hiteles a véleménye. Az övé ebben a témában nem az.
2015. jan. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!