Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nem kellene jobban támogatni...

Nem kellene jobban támogatni a gyerekeket az államnak?

Figyelt kérdés
A fizetés csökken, az árak nőnek és szinte mindenki napról napra él. Persze azt tudom hogy itt GYK-n mintaanyucik vannak problémák nélkül, de én azért örülnék ha nem csak ilyenek válaszolnának.
2015. febr. 26. 08:00
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/74 anonim ***** válasza:
0%

abortusz száma nő

oké oké

most extrém, de pl ott van a jó kis valóságshow ahol orrbaszájba nyomták gumi nélkül és a 21éves csajszi 3tesztet kért be és ott rinyált, hogy jaj ő már hány ilyet csinált?!


na ez a példa megy.

jó suliban van felvilágosítás...annyit is ér

amugy a tabletta (már aki szedhet) kb 2e/havonta, ha a párod fizeti akkor 1e/hó. azért olcsóbb mint egy gyerek.

2015. febr. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/74 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó. Ha a férjem veszi akkor olcsóbb a fogamzásgátló? Ez komoly? Én ilyenről nem hallottam de ha igaz isten bizony ezentúl a férjemmel váltatom ki :D
2015. febr. 26. 10:22
 43/74 anonim ***** válasza:
55%

hahha de vicces

ha a párod fizeti a felét, akkor jön ki 1e/hvaronta/fő

de nagyon vicceske vagy

2015. febr. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/74 A kérdező kommentje:
Jaj igen a VV. Hát én nagyon remélem hogy a fiatalok nem arrol a csajról vesznek példát. De ez sztem nem őmiatta van, mert a VV kb fél éve tart, de a folyamatos ab emelkedés viszont nem.
2015. febr. 26. 10:23
 45/74 anonim ***** válasza:
64%
Havi 1000 Ft egy csomag óvszer. Ha valaki ennyit nem tud megvenni, ezzel igazolja az abortuszokat, hát...erre már nem tudom, mit lehet írni.
2015. febr. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/74 anonim ***** válasza:

huszonéves vagyok, tudod hány régi ismerösöm szart a védekezésre? volt ahol ab. is lett belőle, de legtöbb megúszta.

van aki kimosta magát... van aki kólás vízbe ült! huszonéves nőkről beszélek!!!!

és ők mentek tovább egyetemre tanulni, szóval nem 8általánosról beszélek!


erre mit mondjak?

védekezni kell, olcsóbb mint a gyerek, még mindig!

2015. febr. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/74 anonim ***** válasza:
53%
48: 1000 havi óvszer? 3 darab kerül annyiba. jó ha valaki hetente szexel annak kitart :D
2015. febr. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/74 anonim ***** válasza:
51%

Olvasd már el a saját kérdésed alatti második mondatodat, tudod, a mintaanyucisat, amit kiírtál még mielőtt bárni vaálaszolt volna bármit. Aztán majd utána pedzegesd mások stílusát meg a kedvességet.

Lehet, virányelven kellene ugyanazt előadni, de attól félek, akkor is találnál valamit, ami miatt hárítod az üzenet lényegét. AMi a következő: mindenkinek saját magáról és a szeretteiről kell gondoskodnia. Meg kell találnod ennek a módját, tenned kell ezért, mert nem nem az állam dolga.

2015. febr. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/74 A kérdező kommentje:
Na akkor most álljunk le. Én gyógyszert szedek és soha nem volt abortuszom!!!! Felfogtad?
2015. febr. 26. 10:28
 50/74 anonim ***** válasza:
12%
A munkahely igenis támogatás. Ha nem lennél hátrányosan megkulonboztetve egy allasinterjun csak azért mert gyereked van, az mar egy nagy elorelepes lenne.
2015. febr. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!