Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Felesegem nem akarja kozterult...

Felesegem nem akarja kozterulti jatszoterre vinni a gyerekeket. Ez tulzas vagy jogos?

Figyelt kérdés
Azt mondja rem bunkok a szulok, megszolnak barmiert, minden szet van dobalva piasuvegekkel, cigicsikkel, kutyapiszokkal, a homokzo soha nincs lefedve es beljarnak a kobormacskak. Az aposommal kitalltak, hogy a kertunkbe epitsunk egy maszokat, csuszdaval, hintaval. Kicsit tulzasnak erzem. Belemenjek? Van valakinek ilyene? Nincs rossz hatassal a gyerekekre?
2015. márc. 3. 09:29
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
Durva ami a hugoddal tortent. Remelem helyre jott.
2015. márc. 3. 10:23
 22/29 anonim ***** válasza:
10%
aztán majd később magántanuló is lesz? :(
2015. márc. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
Mi a problema utolso?
2015. márc. 3. 12:22
 24/29 anonim ***** válasza:
39%
a játszótérnek nem csak a játék a lényege,hanem pl. hogy ovi előtt is ismerkedjen a kortársaival. ha van a környéketeken rendezett játszótér körül kell nézni,akkor vigyétek oda,de ha tényleg olyan gáz jobb a kert
2015. márc. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
15%

Az, hogy a sznob feleségednek mindig lesz valami, ami nem felel meg az ő gyerekének, és ennek a gyerek fogja meginni a levét :(


Bunkók a szülők, megszólnak? Kit, a gyereket? Nem, a feleségedet. Cserébe ő jól megvédi a gyereket, akinek nincs is problémája...


Majd az oviban meg az iskolában is védeni akarja?

Én a helyedben meggondolnám. Mert igen, szuper, hogy van lehetőség a sajátra, élni is kell vele, de nem úgy, hogy a gyerek kimarad a kortárs kapcsolatokból anyu miatt.

2015. márc. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
82%

Errefelé nem is volt játszótér mikor gyerek voltam.

Ami most van, az meg vicc.

Mi átjártunk egymáshoz játszani.

De az itteni logikát követve súlyosan antiszociális a korosztályom és még az a párezer ember, akik az idősebb korosztályba tartozik.

A húgom amúgy jól van azóta, szerencsére.

2015. márc. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
93%
Én sem szeretek túlzottan játszóra járni részben a dicsekedős, klikkesedő szülők miatt,részben pedig a kutyapiszok, szemét és a padokon piáló hajléktalanok miatt. De sajnos nincs udvarunk, pedig ha lenne apósodékhoz hasonlóan biztos lenne rajta hinta, csúszda, mászóka. Tesóméknak is van az udvarukon egy mini játszótér és imádják a gyerekek. Szerintem nem rossz ötlet.
2015. márc. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
52%
Az én gyerekem a bölcsödében szocializálódik. És igen, egyetértek a htb anyukák nehéz elviselésével. Sznob vagyok? Meglehet. De velük vhogy sosincs olyan közös témám, ami valóban érdekelne és nem csak udvariasságból válaszolnék. Ezért van otthon játszótere a gyereknek. :)
2015. márc. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
22%
Mi is saját játszót csináltunk. Rengeteg időt takarít meg az ember ( lehet önzőségnek tűnik ) Plusz tízórai-uzsi van akkor kezet tud mosni letud ülni az asztalhoz nem mint a ,,csövik,, a padon eszik. Plusz olyan biztonságban van amilyenben kint nem lehetne. Nincs mutogatós,perverz és kötekedő idegen gyerek aki bántja a sajátodat. csak olyat hívsz magadhoz akiben 100 %-osan megbízol. Hozzánk mindig átjön unokatesó,szomszéd,barátnőm gyerkőce. Sosem egyedül játszik az enyém. Gondolja bele milyen előny hogyha rátör a gyerekre este 8-kor a hiszti,hogy ő hintázni akar. Akkor kiviszed a kertbe,10 perc alatt lerendezed és megnyugszik. Egyszerűbb mintha 20 percet sétálnál oda és vissza is a játszóra és a sötétben botorkálnál vele. Hétvégén szokott nagy játszózás lenni. Ekkor kimegyünk a máltai játszóra ( bár rengetegen vannak ). Ez is pl nagy baj,hogy a jó játszókon tömegnyomor van. Plusz mi még játszóházba szoktunk menni ( vannak extra kedvezményes bérletek ) ez bár ugye nem friss levegő,de esős időben nagy segítség tud lenni és ott aztán ismerkedni is tud a lurkó :)
2015. márc. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!