Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kérdezném a szülőket, mint...

Kérdezném a szülőket, mint gyerek. Ti mérgesek lennétek ezért?

Figyelt kérdés

13 éves lány vagyok.

Meg voltunk beszélve hogy elmegyünk bólingozni az ismerősömékkel, (a pálya 18.30 - 20.30ig volt foglalva) köztük az edzőmmel is. (Apum jól ismeri őket, mindenkit aki ott volt, és jóba is van velük) Mivel anyum nem volt otthon, egyedül mentem. (Vittek autóval apum szintén jó ismerősei akik részt vettek a bolingozáson) Apum még aznap megkérdezte lazán, hogy mikor érek haza vagx hogy mikor végződik. Mondtam neki, hogy 9 körül, még direkt rá is kérdezem hogy mikor végződik ésazt mondták, 9. De ez "kicsit" elhúzódott, 23.45-kor értem haza, mert még utána ettünk meg egy szülinapost is ünnepeltünk. 11 körül felhív, ordít a telefonba, hogy tudom e hogy hány óra van meg hogy nem ez volt a "megegyezésünk" ezért ő se fog engem sehova vinni soha, meg stb stb... utána levágta a telefont. De most szólno kelett volna az ismerőseimnek, hogy "hé, nekem haza kell mennem szóval vigyetek már haza!!!" ? Nem monshattam nekik azt hogy most álljatok fel és menjünk. Velük mentem haza, és ezt apum is tudta. Oké, hogy 13 évesen egyedül nem éjszaka kellene haza jönnöm, de nem tehettem róla, nekem így mondták. Ti megértenétek ezt, vagy ugyanígy fel lennétek háborordva?

U.i.:kössz, hogy végigolvastátok ezt az untató szöveget, és hogy válaszoltok rá.



2015. márc. 14. 00:23
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
Ne pattogj már itt!Örülj neki,hogy 13 évesen kimaradozhatsz!Ha ahhoz elég felnőttnek érzed magad,akkor ahhoz is legyél elég felnőtt,hogy TE jelentkezz,és fogd fel végre,hogy ezt elk@rtad.Az pedig,hogy szar szülő,avagy sem,ebben az esetben indifferens!Viszont simán megteheti,hogy innentől megálljt parancsol.Hiszen Te még-tetszik,nem tetszik-GYERMEKKORÚ vagy!Nem fiatalkorú,GYERMEKKORÚ!
2015. márc. 17. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
Nem elég szigorúak a szüleid, ha ilyet elfelejtesz. Te kérdezted a véleményünket, én elmondtam szintén szülőként. Bízom benne, hogy egy kicsit átgondolod azért. Nem bántani akar senki, csak jelezni, hogy helytelen, amit tettél. Azért, hogy legközelebb tanulj belőle és ne legyen ebből konfliktushelyzet. Senki sem tökékletes, mindenki követ el hibákat. Nem szégyen ezt felvállalni és okulni belőle. Csak ezt az irdatlan hárítást fejezd be, mert ezzel magad ellen dolgozol.
2015. márc. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
Belépett a kamaszkorba és lázad. Majd túl lesz rajta. Ha ennyi komment után sem érti meg, hogy buta volt. Majd talán felnőttként ha lesz saját gyereke, majd megérti. Én mindig azt mondom, hogy pl apámmal nekem sem volt szinte soha jó a kapcsolatom, de még mindig hálás vagyok azért, hogy az ő gyereke lehetek. Mert megtehette volna, hogy láncra köt, éheztet mint egy kutyát, üt és ver. Vannak sokkal rosszabb helyzetben élő gyerekek a világban, örülj, hogy neked csak ennyi az összes problémád. Amit kb. egy hét múlva mindenki elfelejt. Gratulálok. Ha bulizni szeretnél a barátaiddal, mert nagylánynak érzed magad, akkor viselkedj is úgy.
2015. márc. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!