Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Árulja már el nekem vki, hogy...

Árulja már el nekem vki, hogy lehet az, hogy itt mindenki 4-500 ezer ft ból él és még azt mondják szegénység van az országban. Mit dolgozik, aki ennyit keres és hol él, melyik megyében?

Figyelt kérdés
Nekünk 240 ezr ft bevételünk van kb., most várjuk a 2. babát és akárhogy spórolok a hónap vége már igen nehézkes és mindez úgy h. nem minimálbéres fizunk van volt, hanem jónak mondható ebben a megyében.Akkor ennyi pénzre nem szabad gyereket vállalni, hát akkor tényleg irány külföld.

2015. máj. 6. 19:53
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/83 anonim ***** válasza:

,,Én nem akarok hétvégi anyuka lenni, végiggürüzni a fiam gyerekkorát és mindenről lemaradni. "


ezzel így nincs is semmi gond. A te döntésed. Előbbre helyezted a szabadidőd a pénznél.

a gond azzal van, mikor valaki fél napot lóg a GYIKen és közben panaszkodik hogy nincs pénze.

2015. máj. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/83 anonim ***** válasza:

Netto 160 ezer az átlag. 2 fõre ez 320 ezer. Ha van 3 gyerek akkor +48 ezer csp +99 ezer adokedvezmeny. Szoval összesen 467 ezerbõl élhet egy ilyen átlag család.

Tehát semmi extra nincs abban ha valakik 400-500 ezerbol élnek. Lehet, hogy átlagos emberek, átlagos munkaval és átlagos fizetessel csak van 3 gyermekük.

2015. szept. 11. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/83 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Sikerült azóta megoldást találni a helyzetre? Jobb lett az anyagi helyzetetek?

2020. nov. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!