Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Árulja már el nekem vki, hogy...

Árulja már el nekem vki, hogy lehet az, hogy itt mindenki 4-500 ezer ft ból él és még azt mondják szegénység van az országban. Mit dolgozik, aki ennyit keres és hol él, melyik megyében?

Figyelt kérdés
Nekünk 240 ezr ft bevételünk van kb., most várjuk a 2. babát és akárhogy spórolok a hónap vége már igen nehézkes és mindez úgy h. nem minimálbéres fizunk van volt, hanem jónak mondható ebben a megyében.Akkor ennyi pénzre nem szabad gyereket vállalni, hát akkor tényleg irány külföld.

2015. máj. 6. 19:53
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/83 anonim ***** válasza:
100%
Multinál, Bp-en ez egyáltalán nem kirívó összeg. Párom meg vállalkozó, így simán van ennyi bevétel, de ennek ára is van. A páromat szinte soha nem látom, este-hétvégén is folyamatosan dolgozik. Akkor ez most jó? Én nem vagyok benne biztos, hogy normál beosztásban kevesebb pénzzel nem boldogabb-e valaki...
2015. máj. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/83 anonim ***** válasza:
50%
Heti 40 ora munkaval ne is varjon az ember ilyen fizetest.. aki ennyit keres, az meg is dolgozik erte. Kulfoldre menni dolgozni is tok jo poennak tunik Magyarorszagrol, de itt a heti 40 ora az reszmunkaido.. az en ferjem volt, hogy 70 orat is dolgozott egy heten. De altalaban 60at, es ennek a tobbszoroset keresi (de mondom, kulfoldon, tehat ez nem mervado)
2015. máj. 6. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/83 anonim ***** válasza:
39%

ez nem egy extra bevétel tényleg....az én ismerettségi köröben (diplomás, nyelvismerettel, 5-7 év tapasztalattal rendelkezők 30-33 évesek) szerintem mind 200 felett keres, ha parba osszeallnak meg is van a 400-500 e ft bevetel. nekem csak a ferjem keres ennyit (informatika) pedig neki.nincs vegzettsege csak az elso mumkahelyetol kezdve kepezte magat es felfele haladt, megtalalta hogy miben jo az informatikan belul, mibol van keves es most kapkodnak utana a cegek.

en is tanulok a baba mellett, gyedezek, de elem egyutt 700 korul lesz a bevetel.

azt kell latni, hogy aki ennyit keres, az rengeteget tanul, nem eri be a kevessel, TESZ azert hogy jo sora legyen, ezert ne irigykedjetek hanem nezzetek szet a sajat lehetosegeiteken belul, hogyan tudnatok karriert epiteni, nem pedig amoge kell bujni hogy szar helyen lakom vagy szar az orszag vagy hogy nem vagy karrierista tipus, stb.

mindenhol lehet penzt talalni csak esz kell hozza meg egy kis elelmesseg es kitartas.

2015. máj. 7. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/83 anonim ***** válasza:

Nagyon sok peldat olvasunk itt arra ki miert el jol es mibol.


Most en szeretnem megkerdezni azokat ahol a bevetel 200 000-300 000 hogy ti es ferjeitek/parotok - mit dolgoztok mi a vegzettseget hol eltek, hany eve dolgoztok, milyen beosztasban es milyen munkaidobe.

kivancsian varom a valaszokat, rogton latszani fog mi a kulonbseg.

2015. máj. 7. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/83 anonim ***** válasza:

Csongrád megyében élünk, 8 hónapos a kisfiúnk. Havi 240000Ft a bevételünk.

A párom sofőrként dolgozik, én az eü-ből jöttem el babázni.

2015. máj. 7. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/83 anonim ***** válasza:
koszonom az oszinte valaszt. a parod miert sofor? mi a vegzetsegge?
2015. máj. 7. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/83 anonim ***** válasza:

Békés megye. A férjem egy mezőgazdasági cégnél agronómus, én pedagógus vagyok.

Bevételünk 450-500 ezer. Két gyerekünk van, kényelmesen élünk, de nem tartom magunkat gazdagnak.


Mindkettőnknek 2-2 diplomája van, az életünk nagy részét tanulással töltöttük, (férjem 20 évet töltött iskolapadban, én 18-at)és a munka mellett is mindkettőnknek sok időt vesz el a továbbképzés.


Ti hol éltek? Mennyi a fizetésetek?

2015. máj. 7. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/83 anonim ***** válasza:
Mi nagyjából 400 ezret keresünk egy hónapban.Férjem egy multinál dolgozik,én jelenleg csed-en vagyok,de ápolónőként dolgoztam előtte.Ez így jól hangzik,de mellette sok az adósságunk is,mert a férjemnek több mint egy évig nem volt munkája.Szóval az ő fizetése elmegy ezekre.
2015. máj. 7. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/83 anonim ***** válasza:
Azt elfelejtettem Fejér megye.
2015. máj. 7. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/83 anonim ***** válasza:
100%

35. vagyok. A végzettsége pék. Azért dolgozik sofőrként, mert ezt szereti csinálni, immmáron 15 éve. :)

Persze jó lenne ha lenne +2-300000 bevételünk, de nem minden a pénz...

2015. máj. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!