Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az olyan anyukár...

Mit gondoltok az olyan anyukáról aki jobban túrja a homokot mint a gyerekek?

Figyelt kérdés

Arra gondolok hogy teli seggel beül a homokozó közepére és építi a homokvárakat meg minden. Akkor is amikor a gyereke eljatszik egyedül. Láthatóan a maga örömére?

Nálunk van egy ilyen. Csupa homok mindene úgy néz ki mint a disznó.

Ráadásul a lányom aki eddig egyedül is elvolt ma kitalálta hogy én is üljek be mint a Lotti anyukája. És nem mondhatom hogy a felnőtt nem viselkedik így mert Lotti anyukája is felnőtt.

Jól gondolom hogy ez a nő még maga is gyerek és nem érett még a gyerekvállalásra?


2015. júl. 23. 09:28
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/90 anonim ***** válasza:
100%

tényleg ez megy a kisvárosokban? Most egy kicsit megijedtem,mert gondolkozunk a vidékre költözésen,de ha ezt csinálják ott a nők,akkor inkább nem.

Van itt még valaki kisvárosból? Ott is ez van?

2015. júl. 24. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/90 anonim ***** válasza:
100%

kedves Kérdező,


egyre inkább úgy érzem, hogy ez egy polgárpukkasztó, kamu topik, és te jókat derülsz azon, hogy milyen válaszokat váltottál ki az emberekből.


Én is kisvárosban élek, és tény és való, hogy mivel a játszótéren kívül nálunk más gyerekprogram gyakorlatilag nincs, és játszótérből sem sok, az anyukák ott tudnak ismerkedni.


Csakhogy olyat még nem láttam, hogy kizárná egymást, hogy játszik valaki a gyerekével és hogy közben vagy időnként vagy amikor a gyerek épp mást csinál, beszélget más anyukákkal. Én mindig így tettem, és ha nem is vagyok az itteni közösség oszlopos tagja, és kilógok a társaságból több dolog miatt is, ha a városban találkozunk, mindig megállnak velem beszélgetni az anyukák, hívnak magukhoz, én pedig viszont. Semmi esetre sem érzem sem magamat, sem a kisfiamat sajnálatra méltónak.


El tudok képzelni nagyon-nagyon extrém infantilis viselkedést egy anyukától, amivel én sem tudnék azonosulni, de amit eddig leírtál, az még nem tartozik ebbe a kategóriába szerintem. Ha felétek ez annyira szokatlan, hogy kiveri a biztosítékot, akkor tanulj az eddigi válaszokból: máshol meg ez a normális, tehát az anyuka semmivel sem viselkedik furcsábban, mint ti.


Már persze, ha nem az első feltételezésem a helyes, és nem kamu ez a kérdés.

2015. júl. 24. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/90 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kérdezőék környékén vagy atomtámadás lehetett korábban vagy elterjedtek az agyrágó bogarak, másképp statisztikailag szinte lehetetlen, hogy ennyi homloklebeny-eltávolított nő élne együtt ilyen kis földrajzi területen.
2015. júl. 24. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/90 anonim ***** válasza:
100%
kérdező,merrefelé laksz?
2015. júl. 24. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/90 anonim ***** válasza:
100%
Engem is érdekelne, hol laksz. Ha a környéken járok, tüntetőleg beülnék a homokozó közepébe :)
2015. júl. 24. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/90 A kérdező kommentje:

Nem kell kiforgatni amit írtam. Nincs klub nem kell ajánlás. De nyilván ha valaki velem jön akkor feltételezik hogy én tudom milyen ember és szimpatizálok vele. És ha az a valaki cikin viselkedik az nekem ciki.

mintha valakit beajánlasz a munkahelyedre az meg egy link alak. Téged minősít, nem?

Amikor mi idejöttünk 4 éve, én sem ismertem senkit. Mi is magányosan ültünk a homokozóban és szar volt. Ezért akartam neki segíteni hogy nekik ne legyen szar. Főleg hogy nagyobbak a gyerekeim. Szar lenne nekik egyedül.

2015. júl. 24. 09:32
 67/90 anonim ***** válasza:
100%

1. Nem viselkedik cikin.

2. Ez nem munkahely, ahol kötöttek a viselkedési normák, hanem játszótér.

3. Nem kötelező hozzátok csapódnia.

4. Soha ne úgy segíts, ahogy neked jó, hanem úgy, ahogy a másik félnek.

2015. júl. 24. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/90 anonim ***** válasza:
100%
5. Nem lettél volna magányos a homokozóban, ha játszol a gyerekeiddel. Mert gondolom nem egyedül mentél le, hanem velük.
2015. júl. 24. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/90 anonim ***** válasza:
100%

Nem mondod, bent ültél a homokozóban? És mennyi idő alatt jöttél rá, hogy ezzel megszegted a titkos szabályt emiatt vagy magányos? És mennyi idő múlva kezdted mély meggyőződéssel elítélni a homokozó közepén tartózkodó nagykorúakat?


A ciki viselkedésről alapjaiban mások az elképzeléseink, nekem meg neked :) Nem értem, hogy lehet emiatt valakit kiközösíteni, mert bent homokozik a homokozó közepén és nem a szélén. Be vagytok nagyon zárkózva, néha ki kéne szakadni ebből a fantasztikus kis közösségből, meglátjátok, a világ nagy és az emberek nem mindenhol azzal foglalkoznak, hogy mások hogyan homokoznak.

2015. júl. 24. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/90 A kérdező kommentje:
A mindennapok nem csak a homokozóból állnak.
2015. júl. 24. 09:39
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!