Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyi megtakarított pénzed...

Mennyi megtakarított pénzed volt amikor belevagtal a gyerekvallalasba?

Figyelt kérdés
Csak tervezés szempontjából érdekel. Mennyi pénzből lehet normális körülmenyek között gyereket nevelni?
2015. júl. 28. 11:44
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

igy van!!! amikor 70 ezret kerestem, egy szobár béreltem Pesten! mikor már találtam jobban fizeto munkát illetve vállaltam másod és harmadállást, akkor béreltem ki egy kis lakást Zuglon, 40nm- 50 ezerért.

ameddig meg 70 ezer volt a fizetésem, fel sem merult bennem, hogy gyereket szeretnék vállalni..

2015. aug. 29. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Egy szoba rezsivel Pesten nincs 60 ezer alatt, ez tuti. Eés van, aki életében nem fog többet keresni. Az hogy tegyen félre? Annyi szociális érzékenységetek van, mint egy hűtőszekrénynek.
2015. aug. 29. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

" Egy szoba rezsivel Pesten nincs 60

ezer alatt, ez tuti. Eés van, aki

életében nem fog többet keresni. Az

hogy tegyen félre? "



1,5 szobas lakast berlunk kb 80ert rezsivel egyutt ketten a parommal Budapesten. Nem hiszem, hogy 60 alatt nem lehet szobat talalni.


Valamint ha valaki nem akar 60nal tobbet keresni annak igen nagy luxus Pesten élni! Minimalber 70 korul van es azt videken is meg lehet kapni ahol olcsobb a lakhatas.

2015. aug. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

"Egy szoba rezsivel Pesten nincs 60 ezer alatt, ez tuti. Eés van, aki életében nem fog többet keresni. Az hogy tegyen félre? Annyi szociális érzékenységetek van, mint egy hűtőszekrénynek.

"


talán nem kéne hulyeséget irni....15 ezertol már van szoba kiado..kulonbejáratu 15 nm-es szoba... a szomszédom 35 ezer fixért ad ki egy szobát (rezsivel egyutt) 14. keruletben, unokatestvérem a 7. keruletben 20 ezerért bérel szobát, 3 szoba van, 3 ember lakik egyutt... nem tudom miért kell ilyen baromságokat irni, hogy 60 alatt nincs szoba....


csak hogy tudd, én a lakásomat fix. 45 ért adom ki, mert nekem az a fontos, hogy megbizhato ember legyen benne, aki nem lakja le, aki vigyáz rá..és még sokan vannak igy mások is, akik nem kérnek horror árakat..

2015. aug. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

még arra azért reagálnék, hogy - van, aki az életben nem fog 60 ezernél tobbet keresni... miért nem?..mi tartja vissza, hogy tobbet keressen?


szonyeggyárban kezdtem dolgozni, abbol repjegyet vettem Angliába, ott babysitterkedtem, hazajottem máris volt pénzem..majd kerestem Pesten munkát..reggel 9tol- du 5ig egy boltban voltam elado, fél6-7 ig egy alapitványnál boritékot cimeztem, bélyegeztem fel -apropénzért, és este 8-tol mentem egy irodaházba takaritani este 10-ig... sokáig nem lehetett ezt csinálni, de arra pont elég volt, hogy ujra legyen egy kis pénzem és ismét megjojjon az eszem..végul elhagyjam az országot és kivándoroljak.


téged mi tart vissza? konnyebb sirni, ugye...

2015. aug. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!