Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A lányom kirohant a forgalmas...

A lányom kirohant a forgalmas úton az autók elé, amikor sikerült befogni én nagyon megvertek. Ezt így kellett volna?

Figyelt kérdés
6 éves. Először leszálltam én (egyik kezembe 100db-os pelenka, másikba 2 db csurig megpakolt táska) utána pedig ő. Szépen jött is mellettem. Aztán egy pillan alatt arra eszméltem hogy nem látom. Kifutott a főutra. Szerencsére nem történt tragédia. Magamból kikelve ordibáltam, hiszen nem tudtam hol a gyerekem. Aztán ő megkerülte a buszt és visszajött. Erre ledobtam az összes táskát a kezemből, nekiálltam futni, 2 óriásit kapott a seggére, meg egy nagy pofont. Közben torkom szakadtából üvöltöttem. Én nem szoktam ütni a gyerekeket, de most valami mintha késztetett rá. Természetesen a buszon ülők végignézték, és leht hogy falusiak is látták. Még mindig úgy érzem megérdemelte hogy megverjem. Viszont amikor a férjemnek elmeséltem, szinte kikelt magából, velem ordibált elmondott mindenféle qrvának, meg 34x felvázolta hogy ő milyen királyul megoldotta volna kéz nélkül is. Egyszerűen nem fogja fel hogy negyed pillanat alatt eltűnt a gyerek. Ki vagyok akadva, 1 hete történt azóta nagyon rosszul vagyok, nem térek magamhoz.

2015. aug. 10. 09:55
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯
 101/191 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ignoráljuk az 57%-ost. Úgyis csak egy troll (jobb esetben, mert ha tényleg ilyen buta valaki, az már nagy baj), nem kell rá több figyelmet pazarolni.
2015. aug. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/191 A kérdező kommentje:
95, köszönöm kérdésed kedves vagy :) Valószínű ez nektek köszönhető, de este elaludtam, és reggelig úgy aludtam mint a bunda. Se rossz gondolat, se rémálom. Nagyon sokat segítettetek nekem. Lehet hogy csak ennyire volt szükségem, hogy leírjátok, olyan nagy hibát nem követtem el. Köszönöm szépen mindenkinek! :)
2015. aug. 11. 11:30
 103/191 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szívesen. Lehet, hogy még elöjön, mivel a trauma utáni állapot ilyen, akkor írjál. Ha nem sikrül így neten megoldani, akkor szakember! Talán erre nem lesz szükség, mert akkora trauma nem történt. A párkapcsolati problémák erősen befolyásolják a hangulatodat. Inkább ezért ennek a megoldása is előre vihet.
2015. aug. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/191 A kérdező kommentje:
Rendben, írni fogok. Köszönöm :)
2015. aug. 11. 13:06
 105/191 anonim ***** válasza:
54%
nagyon rossz,hogy megütötted,nem kellett volna de utólag már mindegy. csak nagyon megijedtél,hiszen nagyobb baj is lehetett volna. én biztos ott kaptam volna szívrohamot,valószínű a sokktól azt se tudtad mit csinálsz. a férjed normálisan is mondhatta volna a véleményét,az ordibálás túlzás,hiszen simán elüthették volna :-(
2015. aug. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/191 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, tudtam nagyon jól hogy mit teszek. Mint mondtam már, amint megláttam hogy "egyben" van a gyerek, magamnál voltam. Könnyű lenne azt hazudni hogy nemtudtam mit csináltam :) Éppen ezért született meg a kérdés.
2015. aug. 11. 13:12
 107/191 anonim ***** válasza:
71%
A kislányod mindenesetre egy életre megtanulta, hogy nem fog kiszaladni az autó elé. Ez a legfontosabb!
2015. aug. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/191 anonim ***** válasza:
100%
igen,nem olvastam el a kommenteket. már mindegy uólag,bűntudatod van,szóval azért bánod. azért csináltad,hogy többet ne forduljon elő. inkább egy pofon,mégha az ember szíve tuti me óg is szakadna közbe,neked is egy héttel utána is ahogy látom,mint,hogy elüssék.
2015. aug. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/191 A kérdező kommentje:
Így van. :)
2015. aug. 11. 13:38
 110/191 anonim ***** válasza:
15%

én továbbra is vállalom a véleményem, hogy ember legyen a talpán, aki ilyen helyzetben képes higgadtan és megfontoltan cselekedni, és nem csap oda.


De amit az 57%- ossal műveltek, az titeket minősít.

2015. aug. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!