Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A lányom kirohant a forgalmas...

A lányom kirohant a forgalmas úton az autók elé, amikor sikerült befogni én nagyon megvertek. Ezt így kellett volna?

Figyelt kérdés
6 éves. Először leszálltam én (egyik kezembe 100db-os pelenka, másikba 2 db csurig megpakolt táska) utána pedig ő. Szépen jött is mellettem. Aztán egy pillan alatt arra eszméltem hogy nem látom. Kifutott a főutra. Szerencsére nem történt tragédia. Magamból kikelve ordibáltam, hiszen nem tudtam hol a gyerekem. Aztán ő megkerülte a buszt és visszajött. Erre ledobtam az összes táskát a kezemből, nekiálltam futni, 2 óriásit kapott a seggére, meg egy nagy pofont. Közben torkom szakadtából üvöltöttem. Én nem szoktam ütni a gyerekeket, de most valami mintha késztetett rá. Természetesen a buszon ülők végignézték, és leht hogy falusiak is látták. Még mindig úgy érzem megérdemelte hogy megverjem. Viszont amikor a férjemnek elmeséltem, szinte kikelt magából, velem ordibált elmondott mindenféle qrvának, meg 34x felvázolta hogy ő milyen királyul megoldotta volna kéz nélkül is. Egyszerűen nem fogja fel hogy negyed pillanat alatt eltűnt a gyerek. Ki vagyok akadva, 1 hete történt azóta nagyon rosszul vagyok, nem térek magamhoz.

2015. aug. 10. 09:55
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/191 anonim ***** válasza:
95%
Egy közösnéges troll vagy kedves 57%-os.... erőszakos és kártékony troll. Bizonyára senki nem figyel rád a mindennapi életben. Sajnállak, szívből..
2015. aug. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/191 anonim ***** válasza:
100%

Az én fiam 2szer kapott nagyon ki.

Egyszer mikor a tesót vártam, és ő egy falevél után kirohant az útra. Mindig kis kerge volt, ezért fogni szoktam a kezét, de akkor épp megszédültem, a 41.hetet tapostam. Egy pillanatra engedtem el,és már kinn is volt.

Főút mellett lakunk, hatalmas kamionforgalommal.

Akkor eléggé kikapott, azóta sem csinál ilyet, és el is mondja, hogy mostmár tudom anya,hogy nem szabad, köszönöm,hogy megvédtél.

Másodszor akkor kapott,mikor a 6hetes hugát felborította a babakocsival,mert ugy rohant szokás szerint mint egy tornádó

2015. aug. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/191 anonim ***** válasza:
0%

Aham. Kartekony troll vagyok mert elutasitom a testi fenyites minden formajat.


Neked is erdekes lelkivilagod lehet.

2015. aug. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/191 anonim ***** válasza:
16%

egyebkent muvelodjetek, mielott valaki ratok hivja a rendort mikozben az utcan "nevelitek" a gyereketeket.


[link]


"ÍGY SZÓL A JOGSZABÁLY

A gyermekek védelméről és a gyámügyi igazgatásáról szóló 1997. évi XXXI. törvény 2004-es módosítása tartalmazza az Európa Tanács ajánlásával összhangban megfogalmazott jogszabályt:

„A gyermeknek joga van emberi méltósága tiszteletben tartásához, a bántalmazással - fizikai, szexuális vagy lelki erőszakkal -, az elhanyagolással és az információs ártalommal szembeni védelemhez. A gyermek nem vethető alá kínzásnak, testi fenyítésnek és más kegyetlen, embertelen vagy megalázó büntetésnek, illetve bánásmódnak. (1997. évi XXXI. Törvény a gyermekek védelméről és a gyámügyi igazgatásról, 6. § (5) bek.)



Ennek értelmében nemcsak a kegyetlen, embertelen, megalázó testi fenyítés, a fizikai bántalmazás durva formái, hanem a testi fenyítés minden formája tiltott. A szakemberek azt az álláspontot fogalmazzák meg, hogy a gyermekek semmilyen testi és érzelmi fenyítésnek, fenyegetettségnek, kegyetlen, megalázó bánásmódnak illetve büntetésnek nem vethetők alá."


Jo ha tudjatok, ha megutitek a gyereket, buncselekmenyt kovettek el.


(ha mar a jozan esz nem segit)

2015. aug. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/191 anonim ***** válasza:
100%
Most komolyan, nem unod még? Menj és beszélgess valakivel, akit érdekel a mondandód.
2015. aug. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/191 anonim ***** válasza:
10%

Ha csak egy anyuka elgondolkodik azon amit irtam, es nem gondolja tobbet termeszetesnek es szuksegesnek a testi fenyitest, mar megerte koptatni a szamat.


Nyilvan egy adott intelligenciaszint alatt erre nem sok remeny van, ugyhogy rajtad nem tudok segiteni.

2015. aug. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/191 A kérdező kommentje:
73, légyszi olvass vissza, leírtam már hogy mi van most bennem :) Lusta vagyok újból leírni :)
2015. aug. 10. 19:53
 88/191 anonim ***** válasza:
100%
Mégis miért kell ennyire erőszakoskodni?! Pontosan te beszélsz az erőszak ellen, miközben te vagy a legerőszakosabb hozzászóló az egész témában! Ez hogy illik össze?! Teljesen ellentmondásos a személyiséged!
2015. aug. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/191 A kérdező kommentje:
Konkrétan az 52-es hozzászólásban van leírva :)
2015. aug. 10. 19:54
 90/191 anonim ***** válasza:
100%
Hányadik hozzászólásod? Én is lusta vagyok:) DE, ha mosolyogsz, az már jó jel:))
2015. aug. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!