Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Elég kényes ügy!

Mit csináljak? Elég kényes ügy!

Figyelt kérdés

Van egy 10 éves lányom.

Többször aludt már az öcsémnél. Nagyon szeretik egymást.

2 hónapja van egy 20 éves barátnője.(ő 32 éves)

Nagyon szeretett volna elmenni hozzájuk,így elengedtem.


A nő folyamatosan mesztelenkedett előtte. Egész nap úgy szaladgált a lakásba,hogy mindene kivolt. Folyamatosan nyalták egymást előtte.

Én azt vágom,hogy meleg van,de legalább egy szoknyát vehetett volna magára.

Ez a lányomat nagyon zavarta és kellemetlenül érezte magát ez miatt.

Másnap hívott is,hogy menjek érte haza szeretne jönni.

Nem értettem,hogy miért,hiszen eddig annyira jól elvoltak és sose akart eljönni tőle.

Láttam rajta,hogy nem stimmel valami. Addig kérdezősködtem még sírva elmondta,hogy mi történt.

Nagyon felháborodtam. Nálunk ez nem divat. Az apja sose mesztelenkedett előtte,én pedig 2 éves koráig öltöztem át vagy fürödtem vele.

Lehet másoknál ez természetes,de mi nem vagyunk ilyenek.

Nem tudom mit kezdjek.

Hívjam fel az öcsém vagy menjek oda személyesen és mondjam el a véleményem?

Rá haragszom a legjobban. Ismeri a lányomat,hogy milyen és minket is. Neki lehetett volna annyi esze,hogy szól neki,hogy öltözzön fel.

Viszont legszivesebben elküldeném a p*csába mindkettőt.

Attól félek,hogy ez örökre a lányomba marad.

Vele,hogyan beszéljem ezt meg?

Kérlek adjatok tanácsot felrobbanok az idegbe és nem tudok józanul gondolkozni.

Vagy csak én fújom fel a dolgot?


2015. aug. 15. 21:03
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
97%
Abban igazad van, hogy nem kellett volna előtte meztelenkedni, de neked meg nem kellett volna most odaküldeni a gyereket. 2 hónapos kapcsolat egy 20 évessel. Gondolom ki sem másznak az ágyból. Nyilván nem az unokahugi társaságára vágytak.
2015. aug. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem eltúlzod. Megértelek hogy sajnálod a lányodat, mert ő nem így lett nevelve, és sokként érte, de van akinél természetes a meztelenkedés. Pl ez a lány nem is gondolta, hogy egy ekkora kislányt ez zavarhat ha a családjában mindenki így viselkedett. Főleg hogy ő is lány és a lányod is. Ezt nem lehet felróni neki. A tesodnak sem egyből azon kellet volna járni az eszenek, hogy jaj mit gondol a lányod, sztem eszébe sem jutott erre gondolni. Én csak annyit tennék, hogy normálisan megjegyeznem, hogy a lányod még nem nagyon látott felnőttet meztelenül, ezért legközelebb ha lehet előtte ne mutatkozzatok így, mert zavarba hoztatok. De semmiképp ne olyan stílusban hogy ebből sértődés legyen.
2015. aug. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem elegge fejfujod.

Nem a batyja volt meztelenul elotte.

2015. aug. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
83%

Nem okoztak maradandó károsodást a lányodban, elhiheted.

10 éves (bocs, de 1-2 év múlva már őt is érdekelni fogja a téma).

Most csak kellemetlenül érezte magát (megjegyzem, szólhatott volna a tesódnak, ha annyira jóban vannak, hogy őt ez zavarja).


Ha mindenképp mondani akarsz valamit, akkor higgadj le, és nyugodt hangon mondd el az öcsédnek, miért jött haza a kislányod, és hogy legközelebb picit fogják vissza magukat. Semmi tragédia nem történt! Ezt jobb, ha tudod.


Attól, hogy ti nem szoktatok meztelenkedni, más szokott.

A strandon is mászkálnak emberek bikiniben, ott is kiborultok?

2015. aug. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
83%

"Hívjam fel az öcsém vagy menjek oda személyesen és mondjam el a véleményem? Rá haragszom a legjobban. Ismeri a lányomat,hogy milyen és minket is. Neki lehetett volna annyi esze,hogy szól neki,hogy öltözzön fel."

De miért is haragszol rá? Azt írod, a lányod szeretett volna menni, nem ők hívták. "Nagyon szeretett volna elmenni hozzájuk,így elengedtem." Az öcséd hibázott, lehetett volna esze, de nem volt. Nem az ő gyereke és nem ő hívta. Szerintem nagyon finoman mondd meg neki, hogy mi volt a probléma, mert az ő lakása és az ő élete, a lányod ott vendég volt. Való igaz azonban, hogy tekintettel kellett volna lenni rá.

"Vagy csak én fújom fel a dolgot?"

Igen, kissé felfújod. Megértem, hogy a lányodnak ez nem való, de azt meg neked kellene megértened, hogy az öcséd felnőtt férfi. Hibázott, mert nem így kellett volna, de lehet, hogy inkább kettesben szeretett volna maradni a barátnőjével, mint egy 10 évest szórakoztasson. Én meg nem értem, hogy miért szokott nála aludni a lányod egyébként.

A lányoddal szerintem ezt meg lehet normálisan beszélni. Pl. az emberek nem egyformák, mi nem szeretjük, de ők igen, stb. Nálunk sem divat a meztelenkedés, de eszembe se jutna a 10 éves lányomat az öcsémmel és a barátnőjével hagyni.

Próbálj megnyugodni, nem éri meg egy jó testvéri kapcsolatot ilyesmivel tönkretenni.

2015. aug. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
24%

Miért ne alhatna a kérdező lánya a saját nagybátyjánál?


Én megértelek. Miből gondolta 2 felnőtt ember, hogy egy 10 éves arra kíváncsi, hogyan meztelenkednek?! Nálunk is járnak rokon gyerekek, de nálunk valahogy nem divat nem tekintettel lenni másokra.


Finoman szólj, mert még a végén te leszel a hibás:S

2015. aug. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
52%

Tőlem kérdezed, miért ne alhatna ott? A válasz ott van előtted, azért írta ki a kérdést. :)

A másik meg az, hogy nem ők hívták. De én kérdeztem, hogy miért alszik ott, nekem továbbra sem érthető. Én nem küldeném oda a lányomat harmadiknak, a kérdező meg igen, ennyi.

2015. aug. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
38%

nekem vannak határozott emlékképeim pl 11 éves koromból...

nekem eszembe nem jutna meztelenkedni és a párom szájában lenni egy 10 éves kislány előtt.


szerintem az egész felháborító és gusztustalan.


én nem vinném többet a gyereket a csaj jelenlétében hozzá és elmondanám az okát is, és ha ígérnék sem bíznék abban, hogy nyilvános intimeskedés nem fordulna elő többé a gyerek jelenlétében, szóval ha a csaj van, gyerek nincs.


ha túl sűrűn van, akkor nem tiltanám így el a gyereket, de kb leordítanám a csaj haját, hogy biztos megjegyezze, hogy márpedig ne mutogassa a p*csáját a gyerekemnek és ne taperoják egymást előtte, meg stb. kb mögöttem egy kidobóval.

2015. aug. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
78%
Továbbra sem értem, miért nem lehet viselkedni, ha egy rokon gyerek ott alszik. Tesómék 230 km-re laknak tőlünk, 35 évesek, nincs gyerekük. Minden évben nyaral náluk rokon gyerek, enyémek, mások. Érdekes, hogy van annyi eszük, hogy felöltözzenek. Biztos intelligencia kérdése...
2015. aug. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
52%

5. vagyok. Továbbra is nekem írsz? Leírtam erre is a választ. Sehol nem írtam, hogy jó az, amit az öcsi meg a barátnője csinált.

Lehetett volna viselkedni, de nem viselkedtek valamiért. Hogy miért, azt mi nem tudhatjuk...ez már megtörtént, meg kell beszélni, ennyi.

2015. aug. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!