Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Elég kényes ügy!

Mit csináljak? Elég kényes ügy!

Figyelt kérdés

Van egy 10 éves lányom.

Többször aludt már az öcsémnél. Nagyon szeretik egymást.

2 hónapja van egy 20 éves barátnője.(ő 32 éves)

Nagyon szeretett volna elmenni hozzájuk,így elengedtem.


A nő folyamatosan mesztelenkedett előtte. Egész nap úgy szaladgált a lakásba,hogy mindene kivolt. Folyamatosan nyalták egymást előtte.

Én azt vágom,hogy meleg van,de legalább egy szoknyát vehetett volna magára.

Ez a lányomat nagyon zavarta és kellemetlenül érezte magát ez miatt.

Másnap hívott is,hogy menjek érte haza szeretne jönni.

Nem értettem,hogy miért,hiszen eddig annyira jól elvoltak és sose akart eljönni tőle.

Láttam rajta,hogy nem stimmel valami. Addig kérdezősködtem még sírva elmondta,hogy mi történt.

Nagyon felháborodtam. Nálunk ez nem divat. Az apja sose mesztelenkedett előtte,én pedig 2 éves koráig öltöztem át vagy fürödtem vele.

Lehet másoknál ez természetes,de mi nem vagyunk ilyenek.

Nem tudom mit kezdjek.

Hívjam fel az öcsém vagy menjek oda személyesen és mondjam el a véleményem?

Rá haragszom a legjobban. Ismeri a lányomat,hogy milyen és minket is. Neki lehetett volna annyi esze,hogy szól neki,hogy öltözzön fel.

Viszont legszivesebben elküldeném a p*csába mindkettőt.

Attól félek,hogy ez örökre a lányomba marad.

Vele,hogyan beszéljem ezt meg?

Kérlek adjatok tanácsot felrobbanok az idegbe és nem tudok józanul gondolkozni.

Vagy csak én fújom fel a dolgot?


2015. aug. 15. 21:03
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

Miből gondolod, hogy harmadiknak küldte oda?


Párokhoz nem lehet menni nyaralni, ott aludni?


Azt sem írta, hogy ők küldték, lehet, hogy épp a nagybácsi hívta a lányt.

2015. aug. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

Előbb olvasni, aztán okoskodni.

"Nagyon szeretett volna elmenni hozzájuk,így elengedtem." Szóval NEM ők hívták. És mivel már ott voltak ketten, a kislány volt a harmadik.

Ne velem kötekedj, gondolkodj.

2015. aug. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem te kötekedsz.
2015. aug. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

Nem én kérdeztem vissza, de mindegy, én válaszoltam az égető problémádra. Remélem, most már érted.

Látom unatkozol. Bocs, de nem leszek ebben partner. A kérdésre szeretek válaszolni. További jó szórakozást. :)

2015. aug. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

Érdekes stílusod van.


Szerintem semmi felháborítót nem írtam.


Mi csak ötletelünk itt egyelőre, mert a kérdező még nem reagált.

2015. aug. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
5%

Egyáltalán nem fújod fel! Két dolog van, aminagyon gáz!

1. Egymás nyalása falása a gyerek előtt! Ez amellett, hogy nem illik, bizony nagyon zavaró a harmadik félnek! A szexualitás ugyanis magánügy, nem közügy! Egy 10 éves kislányt meg túlterhel szexuálisan, teljesen jogosan érzi magát kényelmetlenül!

2. A magamutogatás szintén nem illik és ebben az esetben megint a szexualitásuk külső kifjezése, ami túlterheli a gyereket és nem rá tartozik!

3. Egy kamasz ezekre egy kisgyereknél jóval érzékenyebb.

4. Arról nem beszélve, hogy a szexuális abúzus egy árnyaltabb formája.

5. Ha a kislány ott van, akkor vele foglalkozzanak, ne egymást kényeztessék. Ha ez nem megy, akkor mondják, hogy most nem alkalmas az idő a látogatásra.


Én bizony nem hagynám szó nélkül! Először telefonon jelezném, hogy beszélni akarok vele, majd a többit személyesen. El kell mondani, hogy ez hogy esett a lányodnak és azt is, hogy felnőtt emberek ezt nem tehetik egy gyerekkel!

2015. aug. 16. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
75%
Kérdező, pontosan mit értesz az alatt, hogy a lány meztelenkedett, meg hogy mindene "kivolt"? Ténylegesen nem volt rajta semmilyen ruha? Se bugyi, se melltartó, se póló, semmi? Vagy bugyi azért volt rajta? Esetleg valami felső is? Vagy hogy képzeljem ezt el? Mert nekem fura, hogy van olyan húszéves, aki egy szál p.nában mászkál egy tízéves előtt, ezt nem igazán tudom elképzelni. Azt sokkal inkább, hogy bugyiban-pólóban flangált a lány, de ilyen melegben tényleg nem csoda. Én sem bírnék egész álló nap nadrágban lenni itthon, amikor ilyen kánikula van. Persze ha vendég jön, akkor felveszek valamit, nade ha két napig van itt valaki, akkor azért az már kicsit sok szerintem.
2015. aug. 16. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
71%
Túlliheged. Te küldted oda a lányod gyertyát tartani. Ne haragudj, de te vagy a felnőtt, neked kellett volna a lányodnak elmagyarázni, h most ő ott zavar.
2015. aug. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
40%

"Attól félek,hogy ez örökre a lányomba marad." Mi??? Mitől félsz? Nagyon-nagyon túlliheged!!! Továbbra sem tudjuk, hogy mi volt a lányon!

A helyesírásod egyébként katasztrófa!

2015. aug. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
2%

Miért szerintetek normális, hogy a gyerek előtt kell két fiatalnak agyba főbe smárolni?! Megáll az eszem komolyan! Milyen emberek vagytok ti? Nincsen bennetek semmilyen erkölcsi tartás?

Vannak ám határok is a világon, bár a mai liberális nevelésből ezek az ilyen szülők miatt lassan kivész...

2015. aug. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!