Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Elég kényes ügy!

Mit csináljak? Elég kényes ügy!

Figyelt kérdés

Van egy 10 éves lányom.

Többször aludt már az öcsémnél. Nagyon szeretik egymást.

2 hónapja van egy 20 éves barátnője.(ő 32 éves)

Nagyon szeretett volna elmenni hozzájuk,így elengedtem.


A nő folyamatosan mesztelenkedett előtte. Egész nap úgy szaladgált a lakásba,hogy mindene kivolt. Folyamatosan nyalták egymást előtte.

Én azt vágom,hogy meleg van,de legalább egy szoknyát vehetett volna magára.

Ez a lányomat nagyon zavarta és kellemetlenül érezte magát ez miatt.

Másnap hívott is,hogy menjek érte haza szeretne jönni.

Nem értettem,hogy miért,hiszen eddig annyira jól elvoltak és sose akart eljönni tőle.

Láttam rajta,hogy nem stimmel valami. Addig kérdezősködtem még sírva elmondta,hogy mi történt.

Nagyon felháborodtam. Nálunk ez nem divat. Az apja sose mesztelenkedett előtte,én pedig 2 éves koráig öltöztem át vagy fürödtem vele.

Lehet másoknál ez természetes,de mi nem vagyunk ilyenek.

Nem tudom mit kezdjek.

Hívjam fel az öcsém vagy menjek oda személyesen és mondjam el a véleményem?

Rá haragszom a legjobban. Ismeri a lányomat,hogy milyen és minket is. Neki lehetett volna annyi esze,hogy szól neki,hogy öltözzön fel.

Viszont legszivesebben elküldeném a p*csába mindkettőt.

Attól félek,hogy ez örökre a lányomba marad.

Vele,hogyan beszéljem ezt meg?

Kérlek adjatok tanácsot felrobbanok az idegbe és nem tudok józanul gondolkozni.

Vagy csak én fújom fel a dolgot?


2015. aug. 15. 21:03
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

Ő mondta,hogy ha szeretne menni a lányom lemehet nyugodtan legalább össze ismerkednek a barátnőjével.

A nőn semmi nem volt.

Ha bugyiba,pólóba lett volna nem zavarna.

Ezek szerint én fújom fel a dolgot.

Lehet maradi vagyok,de nálam ez a legbelsőbb intimszférába tartozik.

A párom láthat így senki más.

Azt,hogy az öcsémnél szokott aludni nem tartom gáznak,csak azért,mert fiú. Ez nem gondolom,hogy kizáró ok lehetne,mivel imádják egymást.

Egyke így úgy gondolom,hogy a tesómba látja a nagytestvért.

Köszönöm a válaszokat!

2015. aug. 16. 23:44
 22/25 anonim ***** válasza:
45%

Nem fújod fel egyáltalán, továbbra is ezt mondom! Az itteni kommentelők egy része elég érdekes felfogással bír, de nem ez az, ami a mi kultúránknak és szokásainknak megfelel!

Ez felért egy szexuális abúzussal, pláne, ha így smároltak a gyerek előtt!! A magamutogatás nem normális dolog, pláne ha gyerekek előtt történik. Komolyan elbeszélgetnék az öcsémmel, ha ilyen lenne. Bár nálunk nem lesz, mert az öcsém ilyen nőt nem engedne be a lakásába, emellett meg diszkréten intézi a nemi életét.

2015. aug. 17. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
23%

"Az itteni kommentelők egy része elég érdekes felfogással bír"

ez így igaz.

ahogy találkozom a kérdésekkel, engem is ledöbbentenek a válaszok..

- pártolják azt, aki leminősíti a gyereket, ill ordibál vele, az indok olyan szintű, hogy mert nem lehet tőle tévézni..

- idős néni, aki történetesen anyós, nagyon ki akar tenni magáért, túlbuzgó, ami zavarja a kérdezőt és párját és nem veszik figyelembe, hogy szeretetből csinálja és izgul, hanem az ellenségeskedést szítják tovább a válaszadók

- van lány, aki nem akar a családjával(anya, apa) menni nyaralni, gondolom mert örülne, hogy végre felügyelet nélkül lehet..., és ugye tudjuk napjainkban is, mekkora szerepe van egy családnak az összetartozás terén, amire igenis gondot kell fordítani, mégis kérdezőt uszítják, hogy ne is menjen, jogosan marad otthon...


valahogy kezd egy egészséges normától eltérni itt is minden :(

2015. aug. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
36%
*és még ez is, hogy szinte már szexuállis zaklatás számba is elmehető sztoriban jóformán kislányt kezdik hibáztatni, hogy ő minek akart oda menni...ez se normális.
2015. aug. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Nézd, ha a lányon nem volt semmi, az valóban gáz, de a leírásodból korábban nem derült ki egyértelműen. De nem a p*csába kell küldeni őt, meg a testvéredet, hanem az öcséddel megbeszélni, hogy ha a lány nem is veszi észre, hogy ez így problémás, de ő azért szóljon már neki, hiszen vendégük van, méghozzá egy gyerek. Nem azzal van a baj, ha valaki meglát egy másik embert véletlenül pucéran, ilyesmi előfordul, viszont úgy flangálni meztelenül a lakásban, hogy más is van ott, nem csak a pasija, hát azért az szerintem sem teljesen normális. Ha olyan meleg van, egy bikinit akkor is fel lehet venni, vagy ha az nincs éppen ott, akkor bugyi-póló, ebbe azért tényleg senki nem hal bele.
2015. aug. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!