Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, nektek kell egyedül...

Anyukák, nektek kell egyedül lenni a gyerekkel?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy férjetek éjszakázik... Nekem 3 hetente 1 hetet dolgozik éjszaka, akkor egyedül vagyok a gyerekekkel és bevallom, ha ciki ha nem én nagyon félek olyankor. Ti hogy vagytok ezzel? Ti is féltek? Mennyit vagytok egyedül éjjelre?
2015. okt. 27. 19:02
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
89%

hát ránk meg az isten vigyáz

az ajtónkat szerintem én is simán betörném, filmekből vett tapasztalattal

eléggé kétes környéken lakunk

a szembe lakást már kirabolták

és amióta lakatlan, folyamatosan feltörik


én, ha félek, a mobiltelomat szorítgatom

habár van serpenyőm is..

2015. okt. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
84%

Az én férjem heti 2x 24 órázik, úgyhogy heti 2x ketten vagyunk itthon a kislányommal. Nem félek, én igazából sosem féltem egyedül. Jó környéken lakunk (kisváros Budapesttől 40 kilométerre), csendes, de azért nem a világvége. Van egy szép, nagy német juhász a kertben, aki a jelenlétünkben barátságos ugyan, de ha egy számára ismeretlen, vagy alig ismert ember megpróbálna bejönni mellette úgy, hogy nem vagyunk ott, azt tuti szétkapná másodperceken belül.

Annyi plusz óvintézkedést teszek, hogy ha a férjem dolgozik, sokkal jobban figyelek, hogy tutira zárva legyen az ajtó éjszakára. Amúgy is zárjuk persze, de ilyenkor 2x is megnézem, ha nem emlékszem biztosan, hogy bezártam-e. Mellettem mondjuk nem tudnának észrevétlenek maradni a betörők éjjel, a légy zümmögésére is felébredek szinte.

2015. okt. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:

"én, ha félek, a mobiltelomat szorítgatom

habár van serpenyőm is..

"


Ez fergeteges volt :D Majdnem kicsúsztam a székből :)))

2015. okt. 27. 20:44
 24/33 anonim ***** válasza:
79%
Kérdéses dolog, szerintem, hogy jobb-e "felébredni", vagy inkább jobb hagyni, hogy kipakoljanak mindent és pont "nem felébredni". A ráijesztés sok erőszakot szülhet. Én ilyesmire is gondoltam már, amikor egyedül voltunk. Tőlem az ágyat is elviheti alólunk, csak nekünk ne essen bajunk.
2015. okt. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
83%
Évek óta egyedül vagyok három kisgyerekkel. Falun lakunk, néha van 1-2 betörés, de jó helyen lakom, és van néhány libám, akik hangosabban ordítanak, ha valaki az utcán sétál, mint egy falka kutya. :D
2015. okt. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
100%

Egy gúnár tényleg hasznos, van hogy jobban véd mint egy kutya.

Illetve gázspray otthoni használatra engedélyezett.

2015. okt. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:

Eleinte fèltem nagyon,de 7 éve lakunk együtt megszoktam már,hogy éjszakázik heti 2x min.,de azért előfordul,hogy parázok!

Mondjuk én akkor félek leginkább, ha villámik! Nem szeretem!

Nálunk a tv szokott szólni! :) Szerencsére a gyerekek nem félnek!

2015. okt. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
De,félek....úgy alapból nem vagyok parás(pl.ha megijesztenek,vagy fenyeget valaki,van kint kutya-igen vehemens((schnauzer),ráadásul figyelőszolgálatos riasztónk is van,én attól félek,hogy nem ébredek fel,és a gyerekek találnak meg...a 2 kisebb 7,illetve 3 évesek.A legkisebb velem alszik...amikor nincs itthon a férjem,az a protokoll,hogy reggel rám csörög....de ez az ukáz Apósomnak,és Anyukámnak is.Nem beszélgetünk-bár ingyenes,családi csomagban vagyunk-mindenki hívását "visszautasítom".Ebből tudják,hogy ÉLEK.Lehet elítélni,de ez vagyok én!
2015. okt. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
24.,a 28. vagyok.Ezzel,amit írtál tudod mi a gond?a
2015. okt. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
Bocsi,elküldtem.Szóval a gyerek!Ha van!Mit mondjak Nekik?Sssssssss,ne szólalj meg,ne sírj,mert meghalunk...igen,ez talán 1 gyerek esetében működik,de 3 különböző korú,különböző nemű(2 fiú,1 lány),más habitusú gyerek esetében nem.A 3 gyerek közül a leginkább bátor,és az, aki végre hajtaná az utasítást,az 1. és 3. gyerek...
2015. okt. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!