Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, nektek kell egyedül...

Anyukák, nektek kell egyedül lenni a gyerekkel?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy férjetek éjszakázik... Nekem 3 hetente 1 hetet dolgozik éjszaka, akkor egyedül vagyok a gyerekekkel és bevallom, ha ciki ha nem én nagyon félek olyankor. Ti hogy vagytok ezzel? Ti is féltek? Mennyit vagytok egyedül éjjelre?
2015. okt. 27. 19:02
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
100%

A fegyver nagyon rossz ötlet.

A börtönőrök sem véletlenül nem hordhatnak fegyvert.


Egyrészt mire kinyitod a zárt szekrényt, megtöltöd, stb... addigra már késő, másrészt nagy a valószínűsége, hogy ellened fordítanák, vagy dulakodás közben szanaszét lövöldöznétek - neadjisten az egyik gyereket eltalálva.

Fegyver csak kiképzett ember kezébe való. Feltételezem, hogy egyik ide író sem tagja fegyveres testületnek, ahol rendesen kiképezték volna.

2015. okt. 28. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
54%

Csak nem képzeled, hogy úgy tartok fegyvert, hogy nem értek hozzá...látom, nincs sok fogalmad a fegyvertartásról, nem csak fegyveres testület tagjai tarthatnak és ráadásul millióféle fegyver létezik, javarészük nem engedélyköteles.

De mindegy, ne menjünk bele. Én nem szándékozom meggyőzni senkit semmiről, de látatlanban ne beszéljünk már butaságokat a másikról. Nyilván senki nem fog összevissza lövöldözni főleg gyerekek mellett. Ha olyan lenne a helyzet, hogy fegyverre van szükség, az már mindennek a vége. Az azt jelenti, hogy bejutottak a házba és megtámadtak minket. Ilyen ne legyen soha. Ha itt tartanánk, akkor meg igen, akár lőfegyverrel, akár palacsintasütővel fogom elintézni, akárki az. Ne mondd, hogy te hagynád.

2015. okt. 28. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
62%

17-es vagyok

Egyetértek 32-essel, nálunk sem úgy működik, hogy ott a lőfegyver és nézegetjük mi az. Párom hivatásos vadász, én is vadászok, szóval van némi fegyverismeretünk, ami persze nem azt jelenti, hogy egyből előkapnám egy betörő miatt, de nagy baj esetén nem félnék használni.

2015. okt. 28. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!