Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi ez h aki megüti a gyerekét...

Mi ez h aki megüti a gyerekét az rossz szülő? Mi ez a blond sztereotípia?

Figyelt kérdés
2015. dec. 1. 17:01
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
23%
19-es, ezt majd magyarázd el a kétajtós kidobóknak egy szórakozóhelyen ha éppen ott is nagy lesz a szád,mert apucid nem adott nyaklevest és azt hiszed tiéd a világ :D
2015. dec. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
76%

#21:


A való életben sem vagyok színpaletta, kimondom amit gondolok.

2015. dec. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
73%

#21: "ha éppen ott is nagy lesz a szád,mert apucid nem adott nyaklevest és azt hiszed tiéd a világ :D"


Ha a szüleid neveltek volna, akkor tudnál viselkedni, és nem dobnának ki. Érdekes, engem soha sehonnan nem akartak még kidobni :)

2015. dec. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
72%

Nem is tudtam eddig, hogy a jó modort és viselkedni tudást szó szerint úgy kell beleverni a gyerekbe :D

Pont az erőszakkal nevelt gyerekek lesznek maguk is erőszakos felnőttek, akik csak ilyen primitív módon tudják kezelni a problémáikat.

2015. dec. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
39%

Érdekes, hogy az állatvilág évszázadok óta nem változott, és ugye ott teljesen elfogadott, hogy a hierarchia felállításához bizony fizikai bántalmazással jutnak el, és ez így van rendjén és így is lesz míg a világ világ. Az állat kiegyensúlyozott evolúciót mutat...csak az ember változtat és elnézve a mostani generációt, nem sok eredménnyel!!

Ja hogy mi nem vagyunk állatok...igen, csak szeretnénk azok lenni!!

Ezen kellene a sok liberális szülőnek elgondolkodni, hogy a működő rendszert borítják fel ezzel a " csúnya rossz ember vagy, ha megütöd a gyermeked" hozzáállással. És igen, nem kell a végletekben gondolkodni, van átmenet a " kezére se csapok rá" és a "monoklisra verem" között, csak már annyira elfajzottak vagytok, hogy képtelen vagytok elvonatkoztatni a rögeszméitektől! Nézzétek csak pl. a drog terjedését a fiatalok között...most a diákok kb. 60-70%-a fogyaszt drogokat, mert szarik a következményekre, nem tart a szülői fejmosástól. Mikor én voltam diák, eszembe se jutott volna kipróbálni a TÖBBSÉGGEL együtt, mert nem kerestük otthon a bajt! Hiába is mondom, hogy el kellene gondolkodnotok, kedves modern anyukák, hogy merre tart a társadalmunk, mert valószínűleg nem rendelkeztek kellő inteligenciával ahhoz, hogy megértsétek, na meg túl büszkék is vagytok hogy bevalljátok, akár magatoknak is, hogy elrontottátok... De akkor már késő!!

Ja...akinek nem inge.....

Üdv: Egy kellő időben adott pofont támogató anya, aki szintén kapott gyermekkorában, mégsem haragszik a szüleire, hanem tiszteli őket!

2015. dec. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
26%

ez a kérdés így eléggé le van sarkítva.

ha egyszer egyszer megüti a szülő a gyereket nem lesz rossz. ha rendszeresen akkor igen rossz szülő. de pont az ilyen gondolkodás miatt olyanok a mai fiatalok amilyenek. nem tisztelik a szülőket, a tanárokat, senkit, azt csinálnak amit akarnak. úgy vagyok vele hogy néha bizony szükség van egy egy pofonra. engem és testvéreimet is vert az apánk, sokszor ok nélkül. és haragszok is miatta rá. de sokkal különb felnőtt lettem, (iskolai végzettség, munka, férj, gyerek), mint a kisebb testvéreim akiket nem ütött mert addigra elvált anyámtól. a hugom 14évesen szült, előtte is kitudja mikor volt már fiúval, ivott, cigizett, 8általánosa van. sokszor úgy beszél anyámmal mint valami kocsis. és ugyan ez van a többi testvéremmel is.

tehát ha megüti nem rossz szülő, ha veri akkor igenis az.

2015. dec. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:

#23:


Miért dobnának ki? És honnan? Magyarázd már el, légyszíves. És szerinted gyerekbántalmazó szülőkről hogy kéne beszélni? Jaj szegények, biztos csak nem volt türelmük a hlyegyerekre, ez így tök normális.

2015. dec. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:

#25:


Igen, én nyíltan fel merem vállalni, hogy DROGOS VAGYOK, tudniillik a kedvenc italom a tea és a kakaó. EZIS DROG ÁM. És rosszul tudod: a diákok 99.9%-a drogos ;)

2015. dec. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
74%

Csak azt nem értem, hogy miért nem lehet normális hangnemben megírni a hozzászólásokat. Mindenkinek más értékrendje van. Én pl. soha nem ütném meg a gyerekemet, pedig néha nagyon sok türelem kell hozzá. Pont azért, mert engem rendszeresen vertek otthon (nem is tartom a kapcsolatom a szüleimmel). Mégsem kezdem el szidalmazni azokat, akik pár pofont lekevertek a gyerkőceiknek. Ennek fényében pár hozzászóló tartózkodhatna a "liberális szülőknek annyi eszük sincs" és hasonló ellenséges mehnyilvánulásoktól.

Kérlek Benneteket, tiszteljük egymást egy kicsit jobban, és ne veszekedni járjunk a GYIK-re!

2015. dec. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
32%
Ha nem vettétek volna észre nemcsak az állatvilág,ahogy egyik hozzászóló is említette ,helyesen,hanem a társadalomban is arra épül a "tanítás":ha nem tartod be a szabályokat akkor végső soron fizikai erőszak lesz alkalmazva. Nem tartod be a törvényt-lesittelnek, elveszik a szabadságod és jól meg is agyalnak ha akadékoskodsz. Ha nincs súlyos következmény kilátásba helyezve,ugyan miért tartaná be a szabályokat bárki is? Mert valaki arra kéri szépen? Ugyan már ,hiú ábránd..Egy gyereket is lehet szépen kérni,de amíg kicsi eleve nem érti a szavak jelentését,amikor már nagyobb akkor meg elég rafkós lesz hogy kijátssza a gyengekezű szülőt aki csak papolni tud. Szóval a jó időben elhelyezett pofon aranyat ér. Jobb amíg a szülő adja és nem egy rabtárs..
2015. dec. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!