Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Sznobság szerintetek az ha...

Sznobság szerintetek az ha valaki a lehető legjobbat adja meg mindenből a babájának?

Figyelt kérdés
2016. febr. 8. 16:59
1 2 3 4 5 6 7
 11/67 anonim ***** válasza:
100%
Babamatrac 70000??? Az miből van???
2016. febr. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/67 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy ez sznobság és teljes baromság és felesleges, de biztos a férjed 2 millió nettót visz haza havonta ezért megtehetitek. ENnyi. Egyébként engem nem érdekel hogy más mire szórja a pénzét, tegye...

De nyilván az 50 ezres babakocsiban is ugyanúgy el van a gyerek mint a 400 ezresben stb

2016. febr. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/67 anonim ***** válasza:
79%

szerintem igaza van a barátnődnek. És nem irigységből mondom (bár gondoltam hogy el fognak hangzani a számok, csak hogy leírhasd...) mert mi is költhetnénk rá ennyit. Csak hogy akkor elvennénk a bizonyos megtakarítástól a lehetőséget, mint írtam, én inkább a babámnak és a születendő testvérének félre pakolunk annyit, hogy 20-20 éves korukra legyen egy-egy lakásuk. Azt jobban fogják értékelni mint a 400 ezres babakocsit.


Hozzátenném hogy nekem is 400 ezer Forintos babakocsim van. Használtan vettem 80 ezerért....akkor négy gyereken volt túl...azóta a lányom a 6. aki benne ül és kifogástalanul működik. Áldom az eget hogy nem voltam olyan barom hogy újonnan megvegyem.

2016. febr. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/67 anonim ***** válasza:
87%
Mit kompenzaltok az esz nélküli vásárlással?
2016. febr. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/67 anonim ***** válasza:
71%

EGyébként mi 40 ezerért vettünk babakocsit, most pedig egy 20 ezres sport babakocsit használunk, nem veszem észre hogy a gyerek le lenne törve emiatt hogy nem 400 ezerbe került :-DDD


Egyébként nem értem, nem tökmindegy hogy mi mennyibe kerül? A lényeg hogy jó legyen. Ha használtan vettél 5000-ért vagy ingyen kaptad kölcsön az ugyanolyan jó.

Az ennyire drága holmik tényleg azoknak jók, akik totál sznobok és másban nem látják örömüket csak a pénzköltésben, hogy ezzel vágjanak fel hogy 400 ezer volt a babakocsi..., azt hiszik ez a boldogság kulcsa, pedig semmi köze ahhoz!

2016. febr. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/67 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem baromi nagy sznobság, ugyanis a világon semmi értelme, de ti tudjátok, a ti pénzetek. Ha nekem ennyi pénzem volna, a gyerek taníttatására költeném, ha még úgy is annyi maradna, hogy nem tudok vele mit kezdeni, támogatnám az afrikai árvákat, körbeutaznám világot, mit tudom én, de szerintem az utolsó lenne, hogy félmilliót költsek egy bababútorra egy másikat meg egy babakocsira.
2016. febr. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/67 anonim ***** válasza:
64%
Hülyeség, amit csináltok. Most lehettek kőgazdagok,.de soha nem tudhatjátok, hogy mit hoz az élet, normálisan is lehet élni. Oké, hogy nem szénán alszik a gyerek egy penészes szobában, de nem.kell átesni q ló túl oldalára sem. Babaágynemű 350 ezerért? Mit tud annyiért? Erről a showder klubos vicc jut eszembe, hogy miért 1000 Ft egy limonádé. Mert biztos fidel castro szedi, és kubai szűz lányok csecsén csavarják q citromot, majd norvég fjordok vizével öntik fel. Vagy inkább szódavíz tescos citrommal. A védőnőnk, amikor megnézte a babaágyat, annyit mondott, hogy nagyon édes (egy plüss még be is volt rakva q gyerek helyére felöltöztetve), de a párnát tegyük el, még jó darabig ne tegyünk a feje alá, és meglátjuk, hogy minden más takarót előbb fogunk használni mint azt, és annak örül, hogy nincs racsvedo meg baldachin, mert ugyan őnem szedeti le, de a gyerekorvos nem örül neki a bölcsőhalál miatt, és mert úgy nehezebben jár a levegő a kiságyban. Nah ezek után kérdezem. Mit tud olyan pluszt adni egy magatehetetlen csecsemőnek az az ágynemű, hogy meg kellett venni belőle mindjárt többet is?
2016. febr. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/67 A kérdező kommentje:
Pont ezért a reakciókért nem szerettem leírni.Ha már itt tartunk több alapítványt támogatunk havai szinten rendszeresen nem vagyok egy őrült nő akinek az napi elfoglaltsága,hogy egész nap shoppingolni és felvág és rázom a rongyot a barátok vagy ismerősök előtt egyáltalán nem .Nem posztolom a facebookon vagy mutogatom mink van mink nincs vagy éppen mit csinálunk .Ezért tettem fel itt ezt a kérdést így ismeretlenben nem akartam senki lelki világát megzavarni .
2016. febr. 8. 17:38
 19/67 anonim ***** válasza:
66%
Es azt hiszed, a tobb milliós babakelengyetol tobb, jobb a gyereked?
2016. febr. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/67 anonim ***** válasza:
93%
szerintem simán nem vall sok észre,főleg,hogy látszik,hogy bizonytalan is vagy,mert ha tudnád,hogy mit miért csinálsz,akkor nem esnék szét attól amit a barátnőid mondanak,és nem itt kérnél tanácsot.
2016. febr. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!