Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Sznobság szerintetek az ha...

Sznobság szerintetek az ha valaki a lehető legjobbat adja meg mindenből a babájának?

Figyelt kérdés
2016. febr. 8. 16:59
1 2 3 4 5 6 7
 21/67 anonim ***** válasza:
84%

Én úgy gondolom, mindenkinek a szíve-joga eldönteni, mire költi a pénzét. Van aki téged sznobnak nevezne, de mondjuk több száz ezret költ a hobbijára. Most tegyük mérlegre, hogy melyiknek van több értelme? Lehetetlen, hiszen mindenkinek más a fontossági sorrend. De nem adnál ki vasút-modellre egy forintot se, más meg a pelenkázót tartja feleslegesnek, mert az ágy is tökéletes erre a célra.


Nem vagyunk egyformák. A te pénzeddel bánj úgy, ahogy te szeretnél. Ha méregdrága dolgokat szeretnél vásárolni a babádnak, tedd azt! Egyre vigyázz, nem mindig jó, ami sokba kerül, de ha annak is utána jársz, hogy az általad megvásárolt dolog használható, biztonságos, stb is, akkor kinek baj, ha többet adsz ki rá?

2016. febr. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/67 anonim ***** válasza:
100%
De csak leírtad...minek ba,,sznál már ki ennyi pénzt,ha aztán nem dörgölheted más orra alá!
2016. febr. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/67 anonim ***** válasza:
100%
Linkeld be légyszi azt az ágyneműt😊
2016. febr. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/67 anonim ***** válasza:
100%
Babaágynemű darabja 350 ezer?!Te nem sznob,hanem egy nagy kamus vagy!
2016. febr. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/67 anonim ***** válasza:

Mindenkinek szíve joga azt és annyiért venni a gyerekének,de nem vágjon már fel vele!

De,hogy miből van az a babaágynemű,arra én is kívancsi vagyok! :)

2016. febr. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/67 anonim ***** válasza:
100%

Ne etessétek a trollt! :D

Gondoljátok, hogy aki tényleg ennyiért vásárol, az majd a gyakorin kér önigazolást? :D Mert nem tudja eldönteni, hogy sznob-e? :DD

Ugyan... dehogy.

2016. febr. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/67 anonim ***** válasza:
100%
bankkönyv....sztem itt egy értelmes nő se hivja igy a betétkönyvet....
2016. febr. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/67 anonim ***** válasza:
100%
Ez bőven több mint sznobság. Valamit nagyon kompenzáltok, tippem is van, hogy mit. Sőőőt! Tuti!
2016. febr. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/67 anonim ***** válasza:
Ha 350000-ért vettél ágyneműt legalább 1 milláért vettél volna babakocsit....nem áll össze a kép.A gyerekbútorok majdnem annyiba kerültek,mint a babakocsi....ha frankó lenne a dolog,a bútorok legalább a kétszeresébe kerültek volna.Minimum!
2016. febr. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/67 anonim ***** válasza:
na, gondoltam, most jön a hátba veregetős rész. Remek emberek vagytok, hogy alapítványokat támogattok tényleg :) csak azt nem értem mi a kérdés akkor.
2016. febr. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!