Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Sznobság szerintetek az ha...

Sznobság szerintetek az ha valaki a lehető legjobbat adja meg mindenből a babájának?

Figyelt kérdés
2016. febr. 8. 16:59
1 2 3 4 5 6 7
 51/67 anonim ***** válasza:
Biztos nagy öröm lehet a ferj fizetését elkölteni, szo se róla. Amugy magánügyetek. Ezzel felvágni eleg gyerekes dolog.
2016. febr. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/67 anonim ***** válasza:
100%
Igen az ,mert gyerek tényleg nem tudja hogy most 40 ezres vagy 400 ezres babakocsiba tologatják ,de a ti pénzetek ara költitek amire szeretnétek.
2016. febr. 9. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/67 anonim ***** válasza:
96%

".Általában keserűek az emberek,tisztelet a kivètelnek.Nem kell valakit letámadni,azèrt mert tehetős.Èn magán kórházban szültem a mi babánknak is meg van minden igen több millába került ès?"


Rólad az jutott eszembe: vannak az életben megfizethetetlen dolgok...minden másra ott a Mastercard! :-D


Nem tudom miért jön mindenki ezzel, hogy irigy vagy,ha szerinted nem frankó elverni egy csomó pénzt,csak úgy hülyeségekre,még ha megteheti akkor is... Szerint ez rongyrázás! Semmi több!

2016. febr. 9. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/67 anonim ***** válasza:
100%
Egyem a szíved... A mi családunk nem kőgazdag milliomosok közelében sem járunk! Mi nem pénzt adományozunk, hanem élményt, ételt, ruhát! Élmény : Túrázás hegyekben, nyáron szabadstrand stb.. Árva vagy félárva gyerekeket viszünk. Étel : Rendszeresen vásárlok be nehéz helyzetben lévőknek, akár hajléktalan akár kisgyerekes. És nem egy alapítványnak adom oda, hanem személyesen adom át. Ruha : Én és kornyezetemben élők sem dobják ki a megunt ruhákat, hozzánk elhozza mindenki, méret és nem szerint külön válogatva várja az új gazdáit. És ezt hívják adományozásnak nem azt, amit te csinálsz. Csak kicsit felhúzott hogy azzal takarózol hogy ti adományoztok. És aki nem gazdag az sajnálja a pénzét... Én 90ezer forintért dolgozom, a párom 180ért, mindketten 12órázunk gyerek mellett is, mégis jól élünk és segítünk is. Nem a pénzen múlik minden.
2016. febr. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/67 A kérdező kommentje:
Ismersz te engem,hogy ennyire tudod,hogy mink csak pénzt adunk?Vagy hogy miként adományozunk vagy segítek e állatokon,embereken ?
2016. febr. 9. 10:10
 56/67 anonim ***** válasza:
55%
Feltett kérdésed felháborodást keltett .Szerintem arra legyetek mérgesek akiket el kell tartani az államnak és akik,miatt kevesebb a ti keresetetek és azokra akik szétlopják.Tényleg kicsit pofátlanság magyar életszínvonalhoz képest amit le írtál .Luxemburgban,svajcban lehet még kevestelnék is :)De megteheted ez van :)
2016. febr. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/67 anonim ***** válasza:
100%

Az természetes, hogy mindenki a legjobbat (!) szeretné adni a babájának a lehetőségeihez mérten. A gond az, hogy a "legjobb" az nem mérhető árban, sőt, amire a babának úgy igazán szüksége van, az nem vásárolható meg. Ahogy a gyerek nő, egyre kevésbé.

Szerintem újra kellene értékelned a "legjobb" fogalmát, a gyermeked igényei szerint.

2016. febr. 9. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/67 anonim ***** válasza:
68%

"mink"

Hát babám,lehet,hogy kivakartad magad,de mégis csak egy falusi suttyó maradtál! :-D

2016. febr. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/67 A kérdező kommentje:
Nem vagy sznob..Mi a fiúknak olasz bababútort rendeltünk,swarovski kristály berakásával készült .Csodaszép .Küldök képet
2016. febr. 9. 10:50
 60/67 anonim ***** válasza:
Már magaddal is beszélgetsz?
2016. febr. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!