Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Sznobság szerintetek az ha...

Sznobság szerintetek az ha valaki a lehető legjobbat adja meg mindenből a babájának?

Figyelt kérdés
2016. febr. 8. 16:59
1 2 3 4 5 6 7
 61/67 anonim ***** válasza:
Ez egy nagy kamu csak unatkozik az illető :D szerintem nagyon vicces :D
2016. febr. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/67 anonim ***** válasza:
Na dobd a linket, te kamus:)))
2016. febr. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/67 anonim ***** válasza:
100%

És miért jobb a gyereknek, ha kristállyal van díszítve a bútor? Kevésbé lesz hasfájós? Jobban tud kötődni a szülőkhöz? Nem viseli meg annyira a fogzás?

Egyébként a környezetetek tudja, hogy ennyit költötök? Ha igen, akkor honnan? Te mondod el nekik? Mert a linkelt babakocsirol én meg nem mondanám, hogy ennyibe került.

2016. febr. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/67 anonim ***** válasza:
Szép lebukás. :)
2016. febr. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/67 anonim ***** válasza:
100%

"Ismersz te engem,hogy ennyire tudod,hogy mink csak pénzt adunk?Vagy hogy miként adományozunk vagy segítek e állatokon,embereken ?"


Figyelj, nem én kérem számon, hogy "tik" (atyaég) mit csináltok, és őszintén szólva nem is nagyon érdekel, csak megemlítettem, hogy ha már annyi fölös pénzetek van, hogy nincs hová tenni, akkor esetleg értelmesebb dologra is lehet költeni, például azokra, akiknek az alapvető feltételek sem adottak, vagy aki betegséggel küzdenek. Utána te kérted számon a válaszolókat, hogy vajon ők adnak-e bárkinek is egy fityinget is. Én már erre írtam, hogy igen, szoktam, de leginkább önkéntes munkával segítek. Tudod, nekem segítő szakmám van, amúgy is ilyen területen dolgozom. Bánom is én, hogy te szabadidőben mit csinálsz, azon kívül, hogy a férjed által megkeresett pénzt költöd felesleges dolgokra, én csak felvetettem, hogy mi az, aminek még valami értelme is lenne.


Egyébként meg te kérdezted, hogy sznobság-e, amit csinálsz. Hát amint látod, igen, az. Illetve a fene se tudja, inkább újgazdagék szokása ez.

2016. febr. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/67 anonim ***** válasza:
74%

most ez mi volt?azt hitte,hogy más névről ír,és saját magának válaszolt,hogy azt higgyük,hogy más írta?

ez nagyon súlyos...

2016. febr. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/67 anonim ***** válasza:
74%
Pedig milyen jól játszotta a szerepét😊
2016. febr. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!