Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek is túl sokat...

Szerintetek is túl sokat járok el otthonról a kisfiammal?

Figyelt kérdés

A férjem szerint más anyukák egész nap otthon vannak, én meg mindig csavargok. Mondjuk a háztartás így is rendben van, minden nap főzök.

A programjaink:

Napi 1-1,5 óra séta

Babaúszás heti 1x

Babamasszázs heti 1x

Kerekítő vagy ringató heti 1x

Baba-mama klub heti 2x

Baba-mama torna heti 2x

Ingyenes játszóház heti 3x


Ez tényleg sok lenne? Nekem hiányzik a társaság és itt emberek között vagyok. Férjem este 6-7 körül ér haza a munkából, 10-kor lefekszik aludni, így hétköznap nagyrészt egyedül lennék, ha nem járnék el.

A hétvégét a férjemmel töltjük, vele megyünk akkor sétálni is.


2016. márc. 2. 07:12
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk így nem.nehéz rendet tartani,hisz otthon sem vagytok,nincs ki kuplerájt gyártson!
2016. márc. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:

egyébként mikor főzöl?

(ez már csak személyes kérdés, mert én amióta dolgozom, konkrétan nem tudok erre úgy időt szakítani, hogy azt ne a gyerekkel ovi után töltendő/tölthető idő terhére tegyem...)

2016. márc. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!