Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Viták a férjemmel a nyilvános...

Viták a férjemmel a nyilvános szoptatás miatt. Mit tennétek?

Figyelt kérdés

NEM a nyilvános szoptatásról kérek véleményt, hanem a kettőnk közti konfliktusról.


Van egy 3 hónapos babánk és egy 4 éves lányunk. A nagylánnyal megyek olyan helyekre, ami nem fér bele 2-4 órába: Margit-sziget, múzeum, Városliget, Állatkert, kirándulás. Ilyenkor nem tudok mit tenni, a picit meg kell etetni. Nem etetek tömegközekedés közben, az utcán vagy étteremben. Keresek egy nyugisabb helyet és eltakarom magam. Semmit nem lehet látni.


Nem tudok - és nem is akarok - itthon ülni egész tavasszal-nyáron a 4 évessel.


Hogyan értessem meg ezt a férjemmel?


2016. ápr. 1. 07:39
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
77%
Pontosan mit kell megértetni a férjeddel? Ha eltakarod magad és SEMMI nem látszik, nem zavarsz másokat, akkor pontosan mi a baja?
2016. ápr. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
84%

#20

ez szerintem elég nagy butaság. tápszert adni a babának, ha van elég és jó (értem ez alatt, hogy pl nem allergiás a baba, nincs gyógyszerszedés stb) anyatej?

biztosan nem tenném.

2016. ápr. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%
Lefejt tejet adhat cumisüvegből. Nem romlik meg annyi idő alatt, de szerintem felesleges, ha diszkréten megoldja a kérdező.
2016. ápr. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!