Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A gyerek érdekében a nyitott...

A gyerek érdekében a nyitott kapcsolat mellett döntöttünk. Élt valamelyikőtök így? Beválhat?

Figyelt kérdés

10 év együttélés után így döntöttünk. 5 éves fiunk van akit nem szeretnénk ha elvált szülők gyermeke lenne. Egyenlőre... Aztán kitudja mi lesz ebből :(


Leginkább azthiszem én nem fogom bírni. Egyrészt nem vagyok "pasizós",szerető tartós nő,másrészt én szeretem a párom. Nagyon.


Rengeteget veszekszünk. Most úgy döntöttünk,hogy adunk még egy esélyt a kapcsolatunknak,de nyitott legyen.


Mit gondoltok erről? Természetesen a fiunk nem sérülne. Tehát a szabályokat azért lefektettük. Nincs kimaradás,nem beszélünk róla stb.


2016. ápr. 17. 14:58
1 2 3 4 5 6 7
 61/65 anonim ***** válasza:

nem gáz amúgy, hogy azzal az egy emberrel, aki veled ért egyet, vállon veregetitek egymást, hogy mindenki hülye, csak ti nem, de az, hogy a többi, te gondolkodásoddal eltérő hozzászólást el sem olvasod bizonyítja az értelmi szintedet...

Megérdemled a sorsod, élj megalázva, porig tiporva...

2016. ápr. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/65 anonim ***** válasza:

Nyilvánvalóan minden kommentet elolvasott...

Most még ott tart,hogy szeretné hinni,hogy működhet.Magának is tagad,nincs ezzel semmi baj,mert majd úgyis be látja amit be fog látni.Hogy ez így nem működhet.Mert nem két ember azonos akarata,csak az egyiké. A másik meg (jelen esetben ő) szenved. Ilyenkor az ember próbálja nyugtatgatni magát olyanokkal,hogy minden férfi félrelép,hogy a nyitott kapcsolat normális stb stb... de majd fel fog ébredni! Bántani nem szabad,hiszen ő is őrlődik!

2016. ápr. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/65 anonim ***** válasza:

"Leginkább azt hiszem én nem fogom bírni. Egyrészt nem vagyok "pasizós",szerető tartós nő,másrészt én szeretem a párom. Nagyon.


Rengeteget veszekszünk. Most úgy döntöttünk,hogy adunk még egy esélyt a kapcsolatunknak,de nyitott legyen."


Ezeket TE írtad!Szerinted így működőképes lehet?Nem!Bele fogsz rokkanni!Hidd el a kicsi látni,érezni fog mindent.Akkor szerinted sérül,vagy nem?Ha tudsz úgy viselkedni-és elviselni!-ezt a szitut úgy,mint a szüleid,akkor valószínűleg a gyerek nem,csak Te mész rá.Én attól tartok,a férjed csak az időt húzza.Biztos,hogy Neki senkije nincs?Lehet arra vár,hogy az a kapcsolat kiforrhasson,és leléphessen.Próbáld meg visszahódítani(ha annyira szereted,mint írtad és ragaszkodsz hozzá).

2016. ápr. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/65 anonim ***** válasza:

50-es!


Nagyon kíváncsi vagyok, hogy honnan tudod, hogy engem vagy akarkit itt az oldalon megcsalt a férje? Mert téged megcsaltak, akkor nyilván Mindenkit? itt nem az volt a kérdé, hogy a Kérdezőt megcsalják-e vagy nem. Megőrülök attól, amikor ezt írják egyesek, hogy Mindenkit megcsaltak már.

2016. ápr. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/65 anonim ***** válasza:
Hogy döntöttél Kérdező? Vagy egyáltalán már sikerült döntened? Ez egy elég vacak (és akkor finom voltam) helyzet, én erre képtelen lennék.
2016. ápr. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!