Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tényleg ennyire elkorcsosultun...

Tényleg ennyire elkorcsosultunk, ennyire le se *** egymást?

Figyelt kérdés

Én komolyan nem értem, hogy mi van a mai világban. Olyan válaszokat olvasok itt egyes kérdéseknél, hogy lassan azt kezdem hinni, csak összerakott robotok vagyunk...

Sokak szerint teljesen normális, hogy a nagymama nem láthatja az unokáját 2 hétig, még a kórházba sem mehet be 10 percre legalább megnézni (nem a több napi ottlétről beszélek), teljesen normális, hogy keresztszülő a keresztgyerek felé se tolja a képét, nem ám, hogy felköszöntse esetleg és még sorolhatnám, de most ez a két kérdés, vagyis inkább a válaszok verték ki a biztosítékot...

lehet én vagyok a maradi, de nálunk egy baba érkezése öröm, nem mondom, hogy a 3. unokatestvért is ugyan olyan szívesen fogadom, de basszuskulcs, a nagymamája miért ne láthatná? Akit fel fogok hívni, ha nem tudok valakit, akire rá merem majd bízni, hiszen engem/férjemet is felnevelték, nincs rossz viszony, nem is tudom, hogy fogadnának ilyen ötletet, hogy megvan az unoka, de 2 hétig még csak egy puszit se adhatsz neki mert nem vagyok rátok kíváncsi...

Van keresztlányunk, azért vállaltuk el ezt a tisztséget, mert szeretjük a szüleit, szeretjük a kislányt, legalább egy szelet csokit vagy gyümölcsöt vagy valami apróságot MINDIG viszünk neki, nem ám szüli vagy névnapkor, nem azért, mert érti, hanem mert ez a TERMÉSZETES...


Tényleg, komolyan ennyire lesz*rjuk egymást, emberek? Itt tartunk? Ennyit érnek az emberi kapcsolatok? Ez a normális?

Én ezt nem akarom elhinni...


2016. aug. 2. 20:22
1 2 3 4 5 6
 21/53 anonim ***** válasza:
29%
18. válaszoló:2 hét hosszú??? idő,ne legyünk naivak.Na,de ennyire pesszimisták se!
2016. aug. 2. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/53 anonim ***** válasza:
100%
En se akartam, hogy bárkinek bejojjon hozzám a kórházba. Minek? Na és miért akkora probléma, ha x ideig valaki nem akar látogatókat? A nagyszülő és egyéb rokon nem fog belehalni, ha nem azonnal látja a gyereket, hanem két hét múlva. Te amúgy mindennap találkozol a szuleiddel?
2016. aug. 3. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/53 anonim ***** válasza:
23%

21-es, 2 hét igen is hosszú idő egy 96 éves dédinek és egy sokszori szívműtéten átesett anyósnak.

A fiam most egy éves, és após egyik szeme 10%-osan működött csak, a másik rendesen, amikor a fiam született. De egy év alatt a jó szeme is annyit romlott kezelések ellenére, hogy összességében már alig lát.


Szóval igen, hosszú idő tud lenni 2 hét. És ne legyünk naivak, a fiatalokkal is történhetnek balesetek.

2016. aug. 3. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/53 anonim ***** válasza:
100%
És ezzel mit akarsz mondani, utolsó? Mindenki maga dönti el, hogy mit akar, hogyan akarja élni az életét. Az egyik a teljes családot oda csoditene már a szulesre is, a másik meg azt igényli, hogy egy-ket-akárhány hétig csak a gyerekkel meg a párjával legyen. Mi ezzel a probléma? Te úgy döntöttél, hogy a te családod azonnal lássa a gyereket, más meg máshogy dönt. Ha baleset vagy betegseg szól közbe, akkor így járt, de normális ember emiatt nem fog bűntudatot érezni, mert tudja, hogy az élet kiszámíthatatlan
2016. aug. 3. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/53 anonim ***** válasza:
50%

hiába írtad ki még egyszer ugyanazt más formában,akkor se változik az emberek véleménye. Nyilvánvaló,hogy nem vagytok jóban,és ebben az esetben én se engednélek oda titeket.

miért kell nyomulni,ha nem akarja a frissen szült anyuka? milyen elkorcsosult világ az,amiből kiveszett a minimális tapintat?

törődj bele,hogy ez az Ő családja nem a tiétek,legalábbis szűkebb értelemben!

ha itt ennyit kavarsz,mit csinálhattok a csajjal a való éleben?

2016. aug. 3. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/53 anonim ***** válasza:
36%

Én nem tudom elkepzelni hogy nektek az miért nyonulas meg odacsodites, ha bejegyzés valamelyik nagyi 10 percre megnezni az unokat. Komolyan nevetségesnek vagytok.

Amúgy nagyon rossz helyre tetted fel a kérdést kérdező. Itt egy két nő úgy elszall attól, hogy szült, hogy hozzájuk sem lehet szólni.

2016. aug. 3. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/53 anonim ***** válasza:
*bemegy
2016. aug. 3. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/53 anonim ***** válasza:
100%

Visszaolvastam. "Meglátogatni" az továbbra sem egyenlő azzal, mint megnézni.

Megnézi: üvegajtón át.

Meglátogatni: bemenni a kórterembe, beszélgetni, csevegni, enni-innivalót vinni, néhány percnél több időt eltölteni. Vagy elmenni az otthonukba, szintén vendégként.

2016. aug. 3. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/53 A kérdező kommentje:

28 ne kekeckedj, tök egyértelmű, amit írt.


26, igen, igazad lehet


én mindenesetre örülök, hogy sem én, sem a hozzátartozóim nem vagyunk elég 'modernek', ezek szerint...

2016. aug. 3. 10:14
 30/53 anonim ***** válasza:
52%
Nem kekeckedek, te nem érted a különbséget, ami fontos. Vagy pedig pont te írtad ki azt a bizonyos kérdést. Az viszont elég nagy gáz.
2016. aug. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!